Z kraju

Minister Rafalska zaprzecza, żeby do Polski mieli napływać imigranci

Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społeczne, w wywiadzie dla wPolityce.pl twierdzi, że rząd skupia się na polskich pracownikach i wprowadzane ułatwienia dla obcokrajowców służą jedynie zatrzymaniu sprawdzonych pracowników w Polsce.

Problem w tym, że jak pisaliśmy już o tym, w samym roku 2018 przyjęliśmy 350 tysięcy imigrantów:

Ilu przyjęliśmy imigrantów w 2018 r.?

Zwracaliśmy też uwagę, że rząd likwiduje pozwolenia na pracę m.in. dla Filipińczyków.

Uwaga! Rząd zachęca imigrantów spoza UE do pracy u nas

Niestety, ale słowom minister przeczą fakty, oficjalne statystyki. Rząd chce z jednej strony zrobić ukłon w stronę przedsiębiorców i sprowadzać tanią siłę roboczą, a z drugiej strony przekonywać twardy elektorat, że tego nie robi.

Nie można jednak zjeść ciastka i mieć ciastka.

 

źródło: https://wpolityce.pl/polityka/411190-tylko-u-nas-rafalskaodpowiadamy-na-deficyty-na-rynku-pracy

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

18 komentarzy

18 Komentarzy

 1. Tomasz

  7 września 2018 at 10:43

  A deklaracja UE W Marakeszu o przyjmowaniu „imigrantów”z m i n z Afryki podpisana przez Premiera M Morawieckiego??Skąd się bierze tyle obcych kulturowo na ulicach większych miast np. Warszawa Poznań ??Afrykańczycy ,Hindusi ??

 2. marju73

  7 września 2018 at 10:56

  Co otworzą usta to klamstwo

 3. jan

  7 września 2018 at 11:00

  PIS popełnia błędy, dokładnie te same błędy co stara Europa ściągając obcych kulturowo emigrantów dla chwilowej korzyści gospodarczej, niby do pracy, którzy w następnych pokoleniach siedzą na socjalu i demolują, podpalają, niejednokrotnie mordują i terroryzują całe społeczeństwa.
  Niby przyjeżdżają do pracy, a później jest jak zawsze, ich dzieci podpalają Europę.
  Podobnie jest z Ukraińcami i Żydami, których PIS osiedla w Polsce, dając im mandat wyborczy do ręki.
  Wraca całe zło powodowane mniejszościami narodowymi z czasów II RP, jak ukraińska, czy żydowska. Dodatkowo ubogacone innymi wrogimi nam Polakom nacjami, bez żadnego związku z religią chrześcijańską, z naszą kulturą, z tym co od wieków oznaczało – Polska.
  Pomimo zapewnień wyborczych PIS tworzy tęczowy tygiel obcych nam ludzi w Polsce, i których nie chcemy, dokładnie tak jak umawialiśmy się z PiS przy urnach wyborczych.
  Jest to krótkowzroczność PIS dla chwilowego zysku, czy raczej wysublimowane wyrafinowanie żydokomuny?

  oraz,
  Tajny szczyt w Marrakeszu. Polski rząd w tajemnicy podpisał deklarację wspierającą imigrację. Węgry odmówiły.
  marucha.wordpress.com/2018/08/11/tajny-szczyt-w-marrakeszu-polski-rzad-w-tajemnicy-podpisal-deklaracje-wspierajaca-imigracje-wegry-odmowily/

  i wreszcie to, co widać,
  Szwajcarski uniwersytet: Imigranci wykańczają gospodarkę. Korzyści z ich przyjmowania są bardzo krótkie i złudne
  nczas.com/2018/09/03/szwajcarski-uniwersytet-imigranci-wykanczaja-gospodarke-korzysci-z-ich-przyjmowania-sa-bardzo-krotkie-i-zludne/

  również,
  Krzysztof Karoń ws. antypolonizmu: Do Polski ma przyjechać 3 mln Żydów i zarządzać Polakami?!
  youtube.com/watch?v=vbYuAYA4q3M&feature=youtu.be&t=792

  • jan

   7 września 2018 at 11:03

   Czeczeńscy imigranci biją Polaków w Białymstoku, a urząd ich kryje!
   nczas.com/2018/09/06/to-juz-sie-dzieje-czeczenscy-imigranci-bija-polakow-w-bialymstoku-a-urzad-ich-kryje/

 4. finka

  7 września 2018 at 12:45

  Załgana władza, Morawiecki publicznie kłamał, ze jego bank nie udzielał kredytów frankowych, Rafalska mówi o nieprzyjmowaniu muslimów przecząc statystykom i wypowiedziom p.Emilewicz speca z UW od kultury chwilowo na froncie przedsiębiorczości. Słyszeliśmy skandaliczną wypowiedź jej zastępcy p.Chorążego, ze nie warto sprowadzać repatriantów, bo nie znają języka polskiego ! Pewnie ci z Bangladeszu, Pakistanu czy Indii znają a jak nas swoją kulturą gwałtu i pomiataniem kobiet ubogacą to ho, ho. Polecam dobry felieton ilustrowany mapkami o wymianie ludności w Polsce prowadzonej przez kolejne rządy, a obecny szczególnie http://dzienniknarodowy.pl/fedorowicz-multikulti-czyli-prezes-kaczynski-podmiane-ludnosci-polski-przyspieszyl/

 5. Grotoe

  7 września 2018 at 13:22

  Co to za oszukanczy pisdowaty rzad!! jeden w jeden to oszust i zdrajca. Oklamuja Polakow na potege i nie licza sie z opinia spoleczensta! Jezeli w wyborach nie pogonimy tych zydowskich kolaborantow i zlodzieji to oni nas wykoncza podatkami i zalaniem nas ciapatymi tak jak sobie zyczy tego zydokomuna!!

 6. banita

  7 września 2018 at 13:44

  Odkąd przyjęli żydowskiego bankiera na premiera rząd zamienia się w żydowską chucpę. Nie tylko na rozkaz żydostwa wycofali się z IPN, wywalili Beatę Szydło, nie ukarali zbrodniarzy, ale zadrwili sobie z Polaków i robią z nas to co robiło PO – durniów. Niestety Polak się uczy a te niecałe 2 lata mogą być dla PiSu katastrofą, jak tak dalej będą kłamać i słuchać Morawieckiego rządzącego po żydowsku. Sama widuję niemal codziennie coraz raz więcej muzułmanów na ulicach, w miejscach gdzie nigdy ich nie było. To wygląda tak jakby specjalnie ich tam umieszczano, by nie rzucali się w oczy. Skutek jest dokładnie odwrotny. Niech nie łże, tylko weźmie sobie trochę tych co to niby ich nie ma do domu na utrzymanie.

 7. Paweł

  7 września 2018 at 13:47

  PO-PiS to przestępcy

 8. ktos

  7 września 2018 at 13:51

  Pis tolerowałem gdy rządziła P.Szydło, ale to co Morawiecki wyprawia to mi przypomina drugą Wenezuelę. W Poznaniu widać na ulicach coraz więcej obcych nawet w kocach na głowie. Kłamią tak, jak Tusk. Widocznie nauczyli się od mistrza.

 9. Karol

  7 września 2018 at 13:54

  Przedstawiciele PIS kłamią w żywe oczy.Zastanawiam się po co to pani Rafalskiej?.Jeśli to prawda co powiedział Chorąży na temat repatriantów,naszych rodaków to jest skończonym durniem i szkodnikiem.PIS się kompromituje.

 10. Alina

  7 września 2018 at 14:20

  Jesteśmy jedynym krajem ,który nie sprowadził rodaków ze wschodu i dalekiego wschodu.Hańba.PIS obiecywał,ale na obietnicy się skończyło.Teraz jakiś pajac Chorąży
  wypowiada się negatywnie w tej kwestii.To Żyd,Ukrainiec?.
  Odnośnie sprowadzania potencjalnych terrorystów PIS mówi jedno,a czyni odwrotnie.
  Jedyną alternatywą jest Ruch Narodowy.

 11. rychu

  7 września 2018 at 16:34

  wincy zydow w rzadzie bo za mało

 12. bobik

  12 września 2018 at 10:11

  Zanim coś się zacznie poprawiać, będzie tylko źle, jeszcze gorzej i tak źle, że prawie wszyscy stracą jakąkolwiek nadzieję.
  Należy się jednak nie poddawać bo obecny globalny system zakładający nieskończony wykładniczy wzrost PKB na fizycznie skończonej planecie nie może już długo trwać i chwieje się w posadach.
  Tym niemniej, żeby w Polsce mogły rozpocząć się zmiany na lepsze musi dojść do poniższych wydarzeń:

  #1. Muszą zawalić się globalne finanse a później gospodarka.
  #2. Musi zawalić się hegemonia USA, czyli muszą skończyć jak Sowieci.
  #3. Tłuszcze Muzułmanów muszą rozgromić Izrael i zdestabilizować Europę Zachodnią.
  #4. Musi zawalić się Chrześcijaństwo a przynajmniej jego rzymska odmiana w którym Polacy mają funkcję *pachołków z przedmurza*.

  Wtedy pozostałe przy życiu 20-30% Polaków (nie wyobrażam sobie utrzymania obecnego stanu ludności po zupełnym załamaniu globalnej gospodarki – przeżyją najsilniejsi i najbardziej zaradni) będzie miało szansę na odbudowę swojego państwa od podstaw.
  Innej realistycznej drogi do sukcesu moim zdaniem nie ma.

  • Miszcz Yoda

   12 września 2018 at 10:49

   @bobik W Twoim przypadku najwybitniejsi psychiatrzy są bezradni…

   • bobik

    12 września 2018 at 14:08

    @Miszczu Yoda,
    Zauważ że:
    #1. Globalne finanse są od dłuższego czasu w opałach, szczególnie na tzw „Zachodzie”. padną finanse to padnie i gospodarka.
    #2. USA zadzierają gdzie się da, podobnie jak dawniej nieboszczka Trzecia Rzesza. Skończą pewnie podobnie, bo teraz prawie nie ma już miejsc, gdzie Stany by *nie zadarły*. Nadchodzi przesilenie.
    #3 Muzułmanie już destabilizują Europę Zachodnią a do Izraela się dobiorą po załamaniu hegemonii USA.
    #4. Chrześcijaństwo jest w odwrocie.

    Procesy o których napisałem już mamy, teraz trzeba tylko cierpliwie czekać.
    Co do tego jaka część Polaków przeżyje to te 20-30% to całkiem rozsądne szacunki.
    Po załamaniu gospodarki wymrą różne osoby kosztowne w utrzymaniu:
    Np niepełnosprawni, przewlekle chorzy wymagający ciągłego podawania leków dla przeżycia, samotni starcy itd. To już z 1/3 społeczeństwa.
    Wzrośnie znacznie śmiertelność z powodu pospolitych chorób i urazów.
    Do tego dzietność jest u nas bardzo niska a wielu jeżeli nie większość mieszkańców dużych miast jest zbyt głupia żeby przystosować się do życia po załamaniu gospodarki.
    Po wyłączeniu GPS wielu nie trafi do domu.

 13. Pingback: Michał Marusik | oficjalna strona

 14. Tomasz

  15 listopada 2018 at 08:38

  Już oficjalnie podjęli decyzję o przyjmowaniu „imigrantów”wbrew woli Polek i Polaków skandal NIE WYGRAJĄ KOLEJNYCH WYBORÓW NIE DLA ISLAMIZACJI POLSKI

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra