Z kraju

Pomysł totalnej opozycji na wybory: ogłoszenie fałszerstwa i nieuznanie wyników

Z wypowiedzi Schetyny i Lubnauer wynika, że nie mają oni żadnego planu na zwycięstwo w wyborach samorządowych, programu ani nawet wielkich nadziei na zwycięstwo.

Samorząd obecnie jest zdominowany przez PO-PSL, ale teraz koalicja nie ma większych szans na utrzymanie nawet połowy zajmowanych stanowisk.

W tej sytuacji już teraz Schetyna przebąkuje o fałszowaniu wyborów. Jest to retoryka zupełnie niepodobna do PO, która zawsze wyśmiewała ten pomysł jako fobię PiS-u.

Teraz jednak kryć się może za tym konkretny plan. Sromotna porażka totalnej opozycji w wyborach, o której mówią sondaże, może stać się pretekstem do ogłoszenia, że wybory zostały sfałszowane.

Bojkotowanie Sądu Najwyższego będzie skutkować nie uznaniem jego decyzji o legalności wyborów. Totalna opozycja może postawić wszystko na jedną kartę i zaapelować do Brukseli o nieuznawanie legalnej władzy w Polsce.

Byłaby to kolejna odsłona pełzającego zamachu stanu sprowadzająca się do paraliżowania funkcjonowania państwa polskiego.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. Wojcech

    7 września 2018 at 22:23

    A PiS się broni rękami i nogami przed likwidacją ustawy 1066. Oni są aż tak głupi czy tak fałszywi?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra