Z zagranicy

Rosja nadal będzie zwalczać terroryzm w Syrii

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ oznajmiła ostatnio, że Rosja będzie nadal zwalczać terroryzm w Syrii. 

fot. screen YouTube

Rzecznik rosyjskiego  Ministerstwa Spraw Zagranicznych Maria Zacharowa potwierdziła, że Moskwa nadal będzie kontynuować operacje wojskowe przeciwko terrorystom w Syrii. Będzie to robić tak długo, aż wszyscy terroryści nie zostaną wyeliminowani, a w kraju nie zapanuje spokój i stabilność.

Zabiliśmy terrorystów i nadal będziemy ich zabijać. Musisz o tym pamiętać i nie ma znaczenia, gdzie są w Aleppo, Idleb lub w innych miejscach Syrii.” – powiedziała Maria Zacharowa. 

Już w 2018 roku podczas Międzynarodowego Seminarium Mediów ONZ w sprawie pokoju na Bliskim Wschodzie zapewniła, że proces eliminacji terrorystów będzie kontynuowany. 

W rozmowie z dziennikarzami podczas konferencji prasowej oświadczyła, że duża część prowincji Idlib jest nadal kontrolowana przez organizacje terrorystyczne, które komplikują cywilom opuszczenia Idlib poprzez korytarze humanitarne.

Wytłumaczyła, że Zachód próbuje utrudnić separację opozycji od terrorystów.

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. GG.

  7 września 2018 at 18:30

  .
  No cóż, Stany Zjednoczone pomogły Izraelowi rękami żołnierzy Putina.
  .
  Czego się nie robi dla rodaków i przyjaciół…
  .
  .

  • rezydent

   7 września 2018 at 20:01

   Przede wszystkim w sensie prawa międzynarodowego nawet niedemokratyczny i łamiący prawa człowieka rząd jest legalny a każda interwencja w celu obalenia takiego rządu jest nielegalna. Jedynym wyjątkiem jest interwencja z upoważnienia Rady Bezpieczeństwa ONZ. W konsekwencji Federacja Rosyjska w sensie prawnym pomaga legalnemu rządowi na zaproszenie legalnie i pozostałe interwencje w Syrii są nielegalne. To czy ktoś jest nazywany terrorystą nie ma żadnego znaczenia.

   • GG.

    7 września 2018 at 23:38

    .
    Zgodnie z doktryną legalnego buntu, każda władza jest tak długo legalna i uznawana, dopóki jest dobra dla ludu-narodu i zabezpiecza jego suwerenne prawa.
    .
    Ani Asad, ani Trump, ani Putin, ani sekretarze generalni ONZ nie są władni i uprawnieni do orzekania w imieniu ludów-narodów Syrii, czy reżim Asada jest dla nich dobry i zabezpiecza ich suwerenne prawa.
    .
    Czy w Syrii było referendum na ten temat? Wolne wybory? – NIE.
    .
    Jak to powiedział tow. Hieronim Kubiak w 1980 roku – „w warunkach ostrej walki politycznej nie urządza się wolnych wyborów”.
    .
    Czy komunistyczna farsa referendalna i wyborcza w l. 1946-1947. to było wolne orzeczenie narodu polskiego, że władza komunistów jest dla niego dobra i zabezpiecza jego suwerenne prawa? – NIE.
    .
    Tak samo i wybory urządzone jakiś czas temu przez Asada były farsą, gdyż w kraju okupowanym przez kilka obcych armii i legiony cudzoziemskich najemników nie sposób urządzić ani referendum, ani wolnych wyborów.
    .
    Armia Putina spełnia w Syrii dokładnie taką samą rolę, jaką armia Stalina spełniała w powojennej Polsce: pomaga umacniać się znienawidzonemu powszechnie reżimowi i stwarzać pozory legalności władzy alawickiej.
    .
    Gdyby w Polsce przedwojennej naród wystąpił przeciwko sanacyjnej dyktaturze piłsudczyków, podważając słusznie jej legalność i słusznie próbując ją obalić, to czy Rosja Sowiecka miałaby prawo orzekać ustami tow. Stalina, że ten bunt Polaków jest legalny i słuszny, albo że to rząd piłsudczyków jest legalny i dobry dla Polaków, a potem wspierać zbrojnie ten rząd przeciwko zbuntowanemu narodowi? – OCZYWIŚCIE, NIE !
    .
    A tak właśnie jest w Syrii, gdzie narody-ludy wyraźnie i z uzasadnionych powodów zbuntowały się przeciwko władzy dynastii Asadów, zapoczątkowanej właśnie dzięki zamachowi stanu.
    .
    Gdyby nie zachodni eksport islamskich najemników do Syrii i ich okrucieństwa – bylibyśmy po stronie powstańców syryjskich, po stronie słusznie zbuntowanych Arabów i Kurdów, a przeciwko władzy uzurpatorskiego reżimu alawickiego Asada.
    .
    .

  • Polonus

   7 września 2018 at 21:12

   To bandyckie gówniane SZTUCZNE tymczasowe państewko o nazwie „izrael” razem z międzynarodową ludobójczą międzynarodówką-gangiem żydowskim generują WSZYSTKIE krwawe wojny na Bliskim Wschodzie, tak aby w tamtych krajach panował wieczny chaos pod każdym względem.
   Taki jest właśnie CEL „narodowy” polityki zagranicznej żydostwa światowego!
   Tylko taka sytuacja daje możliwość RABUNKU przez CHCIWYCH żydów złodzieji krajów pogrążonych w wiecznym chaosie, a w tym też w tej rozszarpywanej na kawałki Polsce zarządzanej przez PŁATNĄ agenturę CIA/Mosad żydów „solidaruchów” i żydów KOR-ów czy tej GÓWNIANEJ sztucznej tymczasowej tzw. „ukrainy” też szarganej przez żydów-neobanderowców UPA, która to zasrana „ukraina” NIGDY NIE była państwem i NIE będzie.
   Żydy usiłują sztucznie sfabrykować „Izrael od morza do morza” za pomocą LUDOBUJSTWA i brutalnego rabunku innych państw wkluczając przez nich zbankrutowany/zdemoralizowany moralnie ten USA.

 2. Ateista

  7 września 2018 at 22:58

  Merkel zaprosi wszystkich terrorystów do UE!

 3. Marian

  8 września 2018 at 08:46

  Bardzo bym chciał, aby nasi sojusznicy bronili nas z taką determinacją, z jaką Rosja broni Asada.
  Ale obawiam się, że jakby co, to nasi sojusznicy jedynie pokiwają groźnie palcem w bucie.

  • rychu

   8 września 2018 at 09:40

   chyba se jaja robisz kacap putin to przychlast zydow

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra