Z zagranicy

Mary Wagner wyszła na wolność!

Mary Wagner wyszła właśnie na wolność. Działaczka pro-life została skazana za…rozdawanie ulotek na temat ratowania ludzkiego życia w klinice aborcyjnej. 

fot. screen YouTube

Mary Wagner wyszła na wolność.

„Mary zadzwoniła z samochodu przyjaciela, pełna radości i podekscytowana. Powiedziała, że kiedy rozmawiałyśmy widziała na niebie 7 przelatujących gęsi i, że jedzie spotkać się z Ukochanym na Mszy św. Mówiła, że jest smutna, że musiała opuścić kilka pań w Vanier, które modliły się wraz z nią, ale też że będzie modliła się za nie na wolności.” – poinformowała jej matka.

Mary do więzienia trafiła w lipcu za wyrządzenie szkody i złamanie wyroku zawieszenia. W klinice aborcyjnej rozdawała kobietom róże i ulotki na temat ratowania życia ludzkiego.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

 1. Leszek1

  11 września 2018 at 00:21

  Mary Wagner to godna podziwu, wspaniala i szlachetna kobieta.
  Mimo przesladowan wykonuje chyba najbardziej humanitarna akcje na swiecie – walczy o ludzkie zycie !
  Nie wiemy ile dzieci uratowala od smierci, ale Jej walka o zycie dla dziecka rozpoczela sie w 2000 roku.
  Nie ma sobie rownych.
  Nalezy sie Jej pomnik za zycia.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra