Z zagranicy

Dalajlama: Europa należy do Europejczyków

By I, Luca Galuzzi, CC BY-SA 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3204030

Tenzin Gjaco, XIV Dalajlama, ulubieniec salonów i lewicowych aktywistów, zaskoczył wszystkich swoją wypowiedzią w szwedzkim Malmö.

Dalajlama uznał, że Europa należy do Europejczyków. Stwierdził, że imigrantom trzeba pomagać w kraju ich pochodzenia i nie można pozwolić, aby Europa straciła swoją tożsamość.

W tym wypadku duchowy i polityczny przywódca Tybetańczyków miał rację. To nie pierwsza taka jego wypowiedź. Już wcześniej ostrzegał Niemców i Europejczyków przez napływem Arabów.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. 12

  16 września 2018 at 17:19

  oj nidobsze, nidobsze, żeby nam Jego Świętobliwość w niełaskę nie popadła. Już raz (a bo to raz) rząd światowy dopieszczał swoich ulubieńców. Taka Aung San Suu Kyi, jak siedziała w areszcie domowym tyle lat, to pielgrzymowali do niej, krokodyle łzy wylewali, a jak już jako polityk sprzeciwiła się żądaniom muzułmańskich Rohindżów, którzy najpierw w Birmie otrzymali schronienie, a potem z wdzięczności zażądali autonomii na terytorium, które dano im na owo schronienie. I już Aung San naszą ukochaną duszeńką nie jest, że polece mistrzem. Z Dalajlamą może być podobnie, ale nie musi, bo Jego Świętobliwość jest dalej anty chińskim ambasadorem Tybetańczyków, więc chwilowo jest im potrzebny

 2. Ja

  16 września 2018 at 18:00

  BREDNIE!!!!

  Dalajlama wskazał, że „Europa ma moralną odpowiedzialność” za pomaganie „uchodźcom, których życie jest naprawdę zagrożone”. – EUROPA POWINNA ICH PRZYJMOWAC edukować, ale DOCELOWO powinni wrócić do swoich krajów – przekonywał.

  – Uważam, że Europa należy do Europejczyków – podkreślił. Dodał, że DOCELOWO „uchodźcy powinni WYJECHAĆ, żeby odbudowywać swoje ojczyzny”.

  Nie manipulujcie wypowiedziami Dalajlamy.
  On powiedział, ze Europa powinna przyjmować uchodźców, kształcić. Jednak powinna robić to w założeniu tylko tymczasowo.
  Proste: ‚przyjmujcie uchodźców na czas wojny i dawajcie im wszystko czego potrzebują, ale nie dawajcie im nadziei i papierów na stały pobyt’. Tylko tyle powiedział Dalajlama. Czyli nie powiedział nic więcej i ponad to, co od zaawsze mówiła lewica. Nie mruknął nawet o tym, żeby ‚pomagać im na odległość’.
  lewica tez nigdy nie twierdziła, ze uchodźcom trzeba dawać obywatelstwo europejskie i prawo do osiedlenia się tutaj na stałe. Tylko histeria prawej strony sceny politycznej stworzyła problem, mieszając pojęcia uchodźcy i imigranta.

 3. klioes vel pislamista

  17 września 2018 at 10:54

  Szczery apel o otwartość
  dedykuję WieRowi z ndie.pl

  Otwórzcie Polski bramy,
  A my was wydymamy!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra