Z zagranicy

We Francji zamachowiec wjechał w tłum ludzi

W nocy z czwartku na piątek w Nimes na południu Francji kierowca wjechał samochodem w tłum liczący ok. 50 osób. Ludzie ci byli klientami jednego z barów i znajdowali się przed lokalem. Dwie osoby zostały ranne.

Jeden ze świadków zdarzenia miał usłyszeć przed zdarzeniem wołaniem: „Allah Akbar”. Policja twierdzi jednak, że powody zdarzenia nie są znane.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  17 września 2018 at 10:51

  Szczery apel o otwartość
  dedykuję WieRowi z ndie.pl

  Otwórzcie Polski bramy,
  A my was wydymamy!

 2. gerlin

  17 września 2018 at 11:13

  jak to we franclandzie bywa coś się zdarzyło, ale że to już codzienność i lewacka „normalność„ to nikt nie zwraca uwagi, szczególnie lewackie-żydowskie media , …. lewactwo we franclandzie stanowi ok 80% wszystkich francoli

 3. klioes vel pislamista

  17 września 2018 at 21:52

  Na podpalenie centrum dla uchodźców przez uchodźców

  Myślimy, że uchodźcy są co nieco wściekli.
  Uchodźcy? Tak uchodźcy, bo z centrum uciekli…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra