Z zagranicy

Tysiące imigrantów „rozpłynęło się” w Danii

Duńska policja podaje, że tysiące imigrantów, którym nie przyznano azylu, „zniknęło”. Władze kraju nie wiedzą, gdzie te osoby przebywają.

Chodzi o 2835 ludzi, których wnioski zostały odrzucone. Nikt nie wie, gdzie znajduje się kolejne 2729 osób, których wnioski są rozpatrywane.

Rzecz jest bardzo niepokojąca, bo przecież chodzi o osoby, które zostały uznane za podejrzane i z różnych względów niechciane w Danii.

Jeśli nawet tylko niewielki procent z nich zasili szeregi terrorystów to i tak jest to olbrzymie zagrożenie dla całego narodu.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. Marian

  17 września 2018 at 18:50

  No gdzie? To oczywiste, w strefach no-go w Szwecji. Tak trudno zrozumieć?

 2. klioes vel pislamista

  17 września 2018 at 21:52

  Na podpalenie centrum dla uchodźców przez uchodźców

  Myślimy, że uchodźcy są co nieco wściekli.
  Uchodźcy? Tak uchodźcy, bo z centrum uciekli…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra