Z kraju

Ryśka Ekonomika erotyka nie tyka

Państwu Petru złożonego z Ryszarda „Ekonomisty” Petru i Joanny „Dziewicy politycznej” Schmidt nie wiedzie się ostatnio najlepiej. Już wcześniej medialnie wspierałem ich w kłopotach rozlicznych deklarując chęć wspomożenia wyżej wymienionych:

prawy.pl/79073-posel-zawodowy-czyli-klopoty-finansowe-ryska-nowoczesnego-ekonomisty/

Wiem, że brak kasy może być frustrujący. Szczególnie w przypadku stworzeń bożych, które nigdy takowych problemów w życiu nie miały. Życie tej pary za głupie jakieś 24-25 tysięcy miesięcznie sejmowych poborów obojga to obciach i żenada. Przecież to nawet nie wystarczy na wczasy w Ciechocinku, gdzie Joanna mogłaby zabłysnąć jako jedna z młodszych i atrakcyjniejszych kuracjuszek. Nie mówiąc o jakimś wywczasie na Maderze,.

Nie wspominając już o Maderze, Lanzarotcie, czy innym Rimini, gdzie mogłaby spędzić namiętną i fascynującą noc na plaży z prawdziwymi mężczyznami, czarnoskórymi samcami Alfa, będącymi nowymi Europejczykami (jest szansa, że i Ryszard miałby wtedy jakiś seks, bo teraz przy takich przychodach grozi mu w związku posucha, a może jak Biedroń by go nawet polubił). Tak więc w dłuższej perspektywie Szmidka pewnie kopnie Ryśka w… tylną część ciała, bo jej na waciki nie starcza. Jednak warto im zawsze odpowiedzieć – to nie jest nasz problem. Macie ręce, nogi i głowę to się gońcie i kombinujcie. No i wykombinowali…

Kiedy już skończyłem pisać poprzedni felieton i wysłałem go do Prawego.pl, gdzie został opublikowany dowiedziałem się, że Ryszard i Joanna wystąpili do kancelarii Sejmu o 50 tys. złotych odszkodowania! Jako zadośćuczynienie, że mają zakaz wjazdu samochodem na teren Parlamentu. W drugiej połowie lipca tym krajem postanowili zastosować szmugiel wojowników KOD-u na teren Sejmu. Obie Joanny d’Arc z trzyosobowego koła Liberalno-Społecznych wwiozły dwóch Obywateli RP: Pawła „Trójzęba” Kasprzaka i Wojciecha Kinasiewicza, niczym Kolumbijczycy kokainę do Stanów Zjednoczonych. Zostali oni jednak brutalnie zatrzymani przez Straż Marszałkowską. Co więcej w ramach krwawych represji PiS-wski reżim zabronił im wjeżdżać na teren Knesetu, pardon Sejmu swoimi końmi mechanicznymi. Tak więc za tą niewątpliwą zniewagę i naruszenie godności wybrańców narodu moja ulubiona, sejmowa para postanowiła przytulić konkretny grosz z pieniądzy polskich podatników. A Ryszard Lwie Serce zmuszony został do napisania do ekscelencji Pana Marszałka Kochanego Kuchcińskiego pisma, w którym stwierdził, że zakaz wwożenia KOD-ziarzy, pardon Obywateli RP naruszanie jego „dobro osobiste w postaci prawa do wykonywania mandatu posła zawodowego”!

Komendant Straży Marszałkowskiej przesłał odpowiedź do p. Ryszarda Petru ws. ograniczeń związanych zawieszeniem możliwości wjazdu autem na teren Sejmu. Jak wskazano w korespondencji, zakaz nie może być cofnięty gdyż dotychczasowe działania posła nie dają rękojmi bezpieczeństwa” – poinformował szef Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka.

Cała historia to nawet nie farsa, tylko cyrk i za przeproszeniem burdel. A poziom owej pary to już nawet nie dno, tylko dno dna. Wiem, że w naszej historii było wielu publicznych złodziei nazywanych (p)osłami, ale nawet oni udawali, że robią to dla Polski, a nie dla kasy. Później jak odpadli od koryta szli do sądu i wyciągali gruby hajs z naszych podatków – wystarczy wspomnieć Zbigniewa Romaszewskiego, czy Jana Marię Rokitę.

Nie mówiąc już o Beacie Gosiewskiej, bo akurat pazerność tej europarlamentarzystki przekracza wszelkie granice. A niejeden lichwiarz w trzecim pokoleniu z pochodzeniem z narodu wybranego mógłby się wiele od Beatki nauczyć. A Rysiek i Aśka nie dosyć, że są pazerni to są jeszcze bezgranicznie tępi. Co widać, słychać i czuć.

Publicznie deklaruję, że jak te polityczne łajzy, już żyjące z moich danin publicznych, jeszcze dostaną choć złotówkę z moich podatków, to ja ogłaszam akcję zaprzestania płacenia składek na Zakład Ubezpieczeń Społecznych i podatków w naszym pięknym kraju, ponieważ gorzej już ich zmarnować nie można. Szybciej wydałbym tę kasę na parchate psy w Zimbabwe, nawodnienie Sahary, środki pobudzające seksualnie dla mieszkańców Afryki i Bangladeszu (żeby było ich jeszcze więcej) i resocjalizowanie przez zasiłki byłych dżihadystów z Syrii, którzy z traumą powrócili do Europy, niż na tą parę z samowara.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. edek

  19 września 2018 at 13:32

 2. JARO

  19 września 2018 at 14:58

  dokładnie TAK; i nic więcej nie trzeba dodawać;

 3. michu

  19 września 2018 at 15:10

  Żaden demokratyczny rząd nie zgodzi się na nie płacenie podatków. Poddany ma płacić i nie interesować się wiele polityką (a zwłaszcza wielką), wtedy jest normalnie ;).

 4. klioes vel pislamista

  19 września 2018 at 19:33

  A+LGBT
  motto: „Nada ich przekonywać mudro, że wojna mir, że chlew to źródło,
  że okupacja wyzwolenie, a będą cieszyć się szalenie!” (J.Szpotański)
  dedykuję kolegom z dorzeczy.pl

  „Bez wstydu, darmowa, bezpieczna
  Bez kompromisów, na żądanie” –
  Taka aborcja jest konieczna
  Dziś dla Was w Polsce, drogie Panie.
  Ta akcja okryje się sławą!
  „Aborcja znaczy życie” – Brawo!!!

  Ale jest ale… Słowa uczą,
  Jednak przykłady pociągają.
  Katole ciągle na Was buczą,
  Bo wciąż przykładu w Was nie mają.
  Więc dajcie przykład: Jakie życie
  Fajne jest… kiedy je skończycie!

  „Niewolą wolność jest, pokojem
  Wojna.” – Napisał to już Orwell.
  „Aborcja – życiem!” – Jak goj gojem,
  Nie przyjął tego wciąż za normę.
  A teraz przyjmie! Nowa porcja
  Światłych literek: A – Aborcja.

  Aborcjonistki – nowa mniejszość
  W katolskiej Polsce uciskana –
  Do Was należy teraźniejszość!
  Słowa to mało, oto zmiana:
  Gdy same żywot swój skończycie,
  Aborcja będzie znaczyć życie!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra