Z zagranicy

Niemcy: Nożownik zabił Polaka

Korespondent TVP w Berlinie poinformował, że Polak został zabity przez osobę, która przybyła z krajów arabskich. 

fot. Pixabay.com

20-letni Krystian wracał w niedzielę z zabawy. Nagle został napadnięty przez nożownika, który kilka razy pchnął go nożem. Mężczyzna mimo reanimacji zmarł. Do wydarzenia doszło w Niemczech.

„Obok miejsca zdarzenia znajduje się meczet. Nie jest wykluczone, że sprawca był związany z tamtejszą społecznością.” – powiedział korespondent TVP Info.

Na razie nie wiadomo czy sprawca był w ogóle obywatelem Niemiec. Wiadomo jednak, że policja poszukuje osoby o „wyglądzie południowca.”

Korespondent twierdzi, że oficjalnie tak określa się osobę pochodzącą z krajów arabskich.

„Zabójstwo wstrząsnęło miastem, w którym mieszka sporo Polaków. Dwudziestolatek, który padł ofiarą nożownika, cieszył się dobrą opinią.  Na miejscu zdarzenia ludzie składają kwiaty i znicze.” – zaznaczył dziennikarz.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. GG.

  18 września 2018 at 23:56

  .
  Polak i Niemiec podróżujący po Meksyku zostali zamordowani – potwierdziła lokalna prokuratura
  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-05-11/polak-i-niemiec-podrozujacy-po-meksyku-zostali-zamordowani-potwierdzila-lokalna-prokuratura/ (11.05.2018).
  .
  „Krzysztof Chmielewski podróżował po Meksyku rowerem. Towarzyszył mu Niemiec Holger Franz Hagenbusch. Ich ciała znaleziono w wąwozie nieopodal San Cristobal de las Casas. Polak nie miał jednej stopy, a [jego] czaszka była rozbita. (…) W czaszce Hagensbuscha znajdują się dwa otwory, które mogły powstać od strzału z pistoletu.”
  .
  .

  • GG.

   18 września 2018 at 23:59

   .
   Polak zabił w Niemczech. Niewyobrażalna głupota kierowcy, który jechał pod prąd na autostradzie i taranował kolejne auta
   https://natemat.pl/218329,polak-zabil-w-niemczech-niewyobrazalna-glupota-kierowcy-ktory-jechal-pod-prad-na-autostradzie-i-taranowal-kolejne-auta (24.09.2017).
   .
   „Polski kierowca ciężarówki zawrócił na zjeździe z autostrady i jechał pod prąd taranując kolejna auta. Zabił 3 osoby, a 4 poważnie zranił. (…) Niemiecka policja podaje, że polski kierowca ciężarówki musiał jechać pod prąd z dużą prędkością, ponieważ na skutek zderzenia wszystkie samochody biorące udział w kolizji zostały doszczętnie rozbite.”
   .
   .

   • GG.

    19 września 2018 at 00:03

    .
    22-latek z Nowego Glinika zginął w Niemczech od ciosu nożem. Sprawcą był inny Polak
    https://nowiny24.pl/22latek-z-nowego-glinika-zginal-w-niemczech-od-ciosu-nozem-sprawca-byl-inny-polak/ar/12669756 (13.11.2017).
    .
    „22-latek z Nowego Glinika k. Jasła zginął od śmiertelnego ciosu, który zadał mu 39-letni kolega. Wszystko wydarzyło się w Bedburgu (Niemcy). Jak informuje niemiecka policja, zarówno sprawca jak i ofiara to obywatele Polski. Obaj pochodzą z powiatu jasielskiego.”
    .
    .

    • GG.

     19 września 2018 at 00:09

     .
     Niemcy: Opiekun z Polski podejrzany o zamordowanie podopiecznego
     https://www.dw.com/pl/niemcy-opiekun-z-polski-podejrzany-o-zamordowanie-podopiecznego/a-42843773 (06.03.2018).
     .
     „Policja w Monachium aresztowała polskiego opiekuna osób starszych podejrzanego o morderstwo – podała agencja prasowa AFP. Według informacji policji i prokuratury 36-letni opiekun miał zamordować 87-letniego pacjenta, używając strzykawki insulinowej, a następnie go okraść. Polak od 10 lat pracował jako niewykwalifikowany opiekun w Niemczech, ale również w Anglii i innych krajach.
     .
     Przeciwko Polakowi toczy się dochodzenie w sprawie usiłowania zabójstwa czterech innych podopiecznych – poinformowała podczas konferencji prasowej we wtorek (06.03.2018) policja w Monachium. Pacjenci mieli trafić do szpitala w stanie zagrażającym ich życiu.”
     .
     .

     • GG.

      19 września 2018 at 00:19

      .
      Dwaj Polacy zgwałcili na śmierć niemieckiego gwiazdora z zespołu Sqeezer! Właśnie stanęli przed sądem
      http://www.polishexpress.co.uk/dwaj-polacy-zgwalcili-na-smierc-niemieckiego-gwiazdora-z-zespolu-sqeezer-wlasnie-staneli-przed-sadem (14.09.2017).
      .
      „Dwaj Polacy, będący w wieku 23 i 30 lat, gwałcili i torturowali w jednym z hosteli w Berlinie niemieckiego gwiazdora muzyki dance, Jima Reevesa z zespołu Sqeezer. Śmierć mężczyzny była długa i niezwykle bolesna, a gwałtu i morderstwa dokonano z powodu uprzedzeń homofobicznych.
      (…)
      Polacy byli w Berlinie przejazdem. W czasie tego krótkiego pobytu zamordowali w sposób wyjątkowo okrutny Reevesa wyłącznie z pobudek homofobicznych. Sekcja zwłok wykazała, że muzyk zmarł w wyniku pęknięcia naczyń i rozległego krwawienia wewnętrznego po tym, gdy gwałtownie umieszczano w jego odbycie duży przedmiot.”
      .
      .
      Etc., etc.
      .
      .

     • Marian

      19 września 2018 at 09:58

      @GG ma rację w tym sensie, że prawy.pl faszeruje swoich czytelników tanią patologiczną sensacją podając to prawie za objawieni. P. Malinowska robi równie głupie wpisy, co p. Dziekoński.
      Robienie wielkiego hallo z faktu, że 80-milonowych Niemczech doszło do morderstwa, to trochę niepoważne. Takie rzeczy się zdarzają. Za każdym razem to tragedia, ale nie można upajać się takimi newsami. One dzieją się wszędzie – także w Polsce zdarza się, że Polak zamorduje Polaka. Ludzie są grzeszni, ja już dawno wyleczyłem się z idealizowania Polaków – po pewnych doświadczeniach we własnej rodzinie.
      Wiem jedno, tam gdzie jest wiata katolicka, tam jest życie. Tam gdzie Polacy mówią „uczmy się od żydów” pojawiają się takie czy inne patologie – to trucizna.

 2. Art

  19 września 2018 at 02:23

  Czy mógłby ktoś zablokować tego idiotę?5x2zł to jużzarobił dychę,śmieciarz jeden.A jest jeszcze drugi,ale haruje na drugą zmianę.

  • Marek O

   19 września 2018 at 05:35

   To jest niereformowalny głupek, odkąd ma komputer z internetem na oddziale w psychiatryku to wkleja z czapy swoje wysrywy.

   • jan

    19 września 2018 at 08:23

    To nie jest żaden niereformowalny głupek, to jest troll obcych nam służb żmijowego ludu wędrownego, które mają na celu ściągnięcie do Polski ludzi kultury pedofilii, gwałtu i terroru aby poprzez multikulti i terror ukryć rozdawnictwo paszportów i przebudowę Polski w kierunku POLIN.
    Wiadomym jest, że Iran wróg Izraela ogłosił, że potrzebuje kilka minut na atak rakietami z głowicami jądrowymi na Izrael i zostanie po nim jedyne radioaktywna pustynia.
    Skoro tak jest, to nie dziwię się nerwowości tego trolla GG, jak i innych operujących na forum, i zwalczających wszystko co Narodowe, i chrześcijańskie.
    Wiadomym jest również, że Izrael poszukuje miejsca na ewakuację Żydów w bezpieczne miejsce. Nie wykluczone, że także planuje ewakuację do Polski. Można zauważyć rozdawnictwo polskich paszportów w Izraelu, o czym donosiła prasa.
    Nie kto inny, tylko „The Time of Israel” podaje wiadomość, że podpisany został tajny pakt z żydowskimi oligarchami Ukrainy na ewakuację Izraela do Ukrainy.
    A oto dowód:
    nczas.com/2018/09/08/izrael-przeniesie-sie-w-calosci-na-ukraine-zydowska-gazeta-ujawnia-tajne-plany/comment-page-1/#comment-823712

 3. klioes vel pislamista

  19 września 2018 at 02:46

  Smarzenie dla prawowiernych

  Już wydawało się „odwaga
  Tomasza Grossa” jest największa.
  Wojciech Smarzowski jednak smaga
  Odważniej! Życie nam upiększa!
  Jak można było się odważyć?…
  Bohater!… zdołał „Kler“ wysmarzyć!!!

  „Ten Kościół pierze dzieciom mózgi.” –
  Stwierdza w wywiadzie dla Gazety
  (Jakiej wiadomo). I wnet bluzgi
  Słychać! To Kościół, kler niestety,
  Ciska ku niemu złe, ogniste
  Pociski! Strzał w nonkonformistę!…

  A przecież mógł (konformistyczne!)
  Na warsztat wziąć geniuszu swego
  Ot, środowisko artystyczne.
  Choćby kolegę Polańskiego…
  Żydów, rabinów, muzułmanów…
  Co za odwaga, się zastanów!

  Wziął katolickie duchowieństwo!
  Tę mafię, która rządzi światem!!!
  Choć wie, że czeka go męczeństwo…
  I prawowiernych czeka zatem,
  Tych prawowiernych tej Gazety…
  Odwaga… smarzyć się… o rety!!!…

 4. jan

  19 września 2018 at 08:03

  Troska przedsiębiorców o stan kasy ZUS, i nagła potrzeba ściągania do Polski emigrantów zarobkowych z krajów kultury pedofilii, gwałtu i terroru gdyż jakoby brakuje im pracowników albowiem Polacy nie chcą wracać do Ojczyzny, jest wybiegiem i oszustwem.
  Kuriozalne jest to, że polskie związki zawodowe milczą!
  Do takiego alarmowania nasi biznesmeni będą uprawnieni jedynie wówczas, jak wykażą, że płacą swoim pracownikom tyle samo co ich koledzy w krajach UE, jak Niemcy, Holendrzy, Anglicy, a nawet gotowi są więcej zapłacić pracownikom, i pomimo tego na rynku brakuje rąk do pracy !!!!!
  W przeciwnym razie, chodzi im tylko i wyłącznie o swój interes w wykorzystywaniu ludzi do taniej pracy dla własnego zysku, a nasz kraj utrzymują w pułapce średniego dochodu.
  To jest moda narzucona polskim przedsiębiorcom przez zagraniczne korporacje, a ci z chęci pomnażania zysku z łatwością ją przyjęli, i nagle zrobił się larum, brakuje rąk do pracy.
  Raczej innowacyjności w gospodarce bowiem stan zastany jest w opłakanym stanie opartym na gospodarce z lat dawno minionych. A innowacyjność wymaga pracy nad sobą, a nie ucieczkę do sprowadzenia taniej siły roboczej.
  Jakby wyglądała dziś Japonia, gdyby przyjęła taką narrację i ściągała emigrantów?
  Proszę mi pokazać takiego polskiego biznesmena, który zatrudnionym pracownikom płac tyle samo, co jego kolega w krajach starej UE?
  Ściąganie emigrantów jest lewackim pomysłem na zrównanie Polski z krajami multikuti UE, na rozwój lewactwa (Manifest z Ventotene) w Polsce i UE, na likwidacje państw narodowych, na likwidację chrześcijaństwa, zatem program EMIGRANT+ włącza się w żydowską walkę z Jezusem Chrystusem.
  Polacy wypowiedzieli się jasno, że nie chcą żadnych emigrantów.
  PiS oszukał wyborców i nie dotrzymuje obietnicy wyborczej. Nagle powstały dziwne agencje poza granicami kraju. Hurtem jak leci „ załatwiają „ pozwolenia na pracę i wizy do Polski.
  Agencje te to kolejne oszustwo w ściąganiu ludzi bez żadnej potrzeby i to na utrzymanie przez polskiego podatnika.

  Koniec ściemy! Sprowadzanie imigrantów to nowa oficjalna polityka PiS. Wydamy na nią miliardy złotych
  nczas.com/2018/09/18/koniec-sciemy-sprowadzanie-imigrantow-to-nowa-oficjalna-polityka-pis-wydamy-na-nia-miliardy-zlotych/

  • bobik

   19 września 2018 at 08:34

   @Jan,
   Co do pracowników to rzeczywiście ich brakuje. Wiele ekip budowlanych zarabia teraz tyle co na Zachodzie a i tak trudno znaleźć wykonawców wielu robót.
   Natomiast wiele innych branż, jeżeli miałyby płacić tyle co na Zachodzie to zostanie po prostu zamknięta. Polski handel i obsługa hoteli/knajp to już Ukraina.

   Co do Japonii to daleko zaszli ale sranko się skończyło. Mają już 25-letnią recesję, rozpad rodzin i ogromne problemy demograficzne.

   Co do żydostwa i chrześcijaństwa to należy zauważyć, że to pokrewne i dość zbliżone wyznania a Jezus to w końcu też Żyd.
   Żydzi panoszą się tylko tam gdzie tubylcami są Chrześcijanie.
   W innych zakątkach Ziemi nie mają czego szukać z czego wynika że Chrześcijaństwo to szeroko otwarte wrota dla żydostwa.
   Tak więc sprowadzanie imigrantów, a już na pewno Muzułmanów nie jest w interesie żydostwa, a jeżeli nawet taki Soros to promuje, to mała grupka Żydów z nim powiązanych wyciera sobie tyłek resztą i w efekcie Europa się odżydza.
   Tylko że to takie leczenie raka serią wylewów.
   Końcowy wynik dla tubylców będzie taki sam.

   • jan

    20 września 2018 at 09:50

    @bobik
    Brakuje polskich rąk do pracy w Polsce bo ciężko pracują w krajach starej UE lub jeszcze dalej. PiS i nasi biznesmeni publicznie skarżą się, że Polacy nie chcą wracać. Sprawa jest błaha, Polacy nie chcą wracać do głodowych zarobków jakie płacą polscy biznesmeni i zagraniczne korporacje w Polsce. A bierze się to z tego, że polscy biznesmeni gonią za korzyścią materialną a nie za innowacją i przekształcaniem swoich przedsiębiorstw w takie zakłady, które przy takim samym poziomie płac jak w np. Niemczech mogą z powodzeniem konkurować produkcją na rynku UE z innymi krajami poprzez wytwarzanie produktów b. dobrych jakości, konkurencyjnych – Made in Poland.
    Po najmniejszej linii oporu chcą pomnażać swoje dochody nic nie robiąc w kierunku innowacji, patentów technologicznych, robotyzacji, automatyzacji na drodze poszukiwania polskiego produktu markowego. Najprościej jest ściągnąć obcych ludzi za najniższą krajową i klepać tanie wyroby. Chcieliby tak produkować do końca świata, a nawet jeden dzień dłużej. Kierując się tylko własnym dochodem, interesem, krótkotrwałym zyskiem nie interesuje ich los tych ludzi tj. emigrantów, i ich ściągniętych rodzin jak i dzieci w dalszej przyszłości, a która może być taka sama jaką emigranci tworzą w krajach starej UE. Oni nie zastanawiają się jak emigranci zmienią społeczeństwo polskie lecz tylko własnym interesem.
    Pytanie jest, czy ten interes polskich przedsiębiorstw pokrywa się z interesem narodowym Polski w dłuższej perspektywie czasowej.
    Ponadto, wchodzą do Polski zagraniczne korporacje i nagle okazuje się że muszą ściągać emigrantów zarobkowych. To po co one wchodzą na polski rynek pracy jak tu brakuje rąk do pracy? To dlaczego nie wchodzą bezpośrednio na rynek np. indyjski?
    Kończąc, Pan Jezus Chrystus nie był Żydem! Żydzi odrzucili Prawdę Objawioną z pobudek czysto politycznych. Chrześcijaństwo nie ma nic wspólnego z żydowskim Talmudem (satanistycznym). Albo Pan Jezus Chrystus, albo zły (Talmud), nie można mieć ciasteczko i zjeść ciasteczko!
    Ściąganie emigrantów czyli tzw. multikulti jest w interesie Żydów bowiem przeniesienie na Naród Polski całego łajdactwa tego świata (pedofilii, gwałtów i terroru) ułatwia sprawę żydowską w Polsce. Państwo Polskie będzie zajęte otoczeniem emigrantów co odsunie uwagę Polaków od Żydów, od ich roszczeń, do powrotu w kierunku struktur POLIN alternatywnych do Państwa Polskiego.
    Zwrócić należy uwagę, że śmiertelnym (atomowym) zagrożeniem dla Izraela jest Iran. Nie raz już twierdził, że potrzebuje parę minut zagładę Izraela. Żydzi szukają alternatywnej ziemi do zasiedlenia i ustanowienia swoich struktur i władzy.

    • bobik

     20 września 2018 at 12:28

     @Jan,
     Co do biznesmenów to ci zawsze chcą maksymalizować zyski.
     Firmy z zakresu zaawansowanych technologii są w Polsce rzadkością ale to ze względu na politykę POLSKIEGO PAŃSTWA, które w rzeczywistości nie jest suwerenne i reprezentuje interesy obce. Polityką naszego państwa jest niszczenie innowacyjnych firm albo podatkami albo przepisami czyniącymi taką działalność nieopłacalną. Znam ludzi którzy usiłowali prowadzić innowacyjną działalność z zakresu inżynierii materiałowej (materiały do implantów stomatologicznych) w Polsce i ze względu na nasze prawo okazało się to niemożliwe.
     Musieli to przenieść do Szwajcarii gdzie problemów prawnych nie było a do tego zostali zawaleni kasą z banków i firma mogła wyjść na prostą a teraz radzą sobie bardzo dobrze. Tak że da się, ale nie w Polsce.
     I nie mają problemu z płaceniem zatrudnionym kilkunastu Szwajcarom ichniejszych stawek odpowiednich dla sektora „high-tech”, takich po 6-8 tysięcy euro miesięcznie.
     W Polsce chcieli robić to samo ale *państwo* im to uniemożliwiło.

     Co do Jezusa Chrystusa to św Łukasz w swojej Ewangelii twierdzi, że był on obrzezany w 8 dniu życia w synagodze –> Żyd. Mnie tak ksiądz na religii uczył.

     Co do imigrantów to Islamska Europa jaką będziemy mieli za 20-40 lat z Żydami rozprawi się w pierwszej kolejności.
     Sprowadzanie Muzułmanów nie jest w długofalowym interesie żydostwa.
     W interesie żydostwa jest Europa chrześcijańsko-ateistyczna.
     Wszelkie inne religie jak Islam, Buddyzm, Hinduizm, rodzime Pogaństwo są dla Żydów zagrożeniem.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra