Kultura i historia

dr Stanisław Krajski o tym, kto w polskim rządzie jest masonem i filmie Casus Belli (VIDEO)

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

 1. GG.

  22 września 2018 at 11:57

  .
  To już dziewiąta książka S. Krajskiego (jeśli wierzyć Wikipedii), zawierająca w tytule słowo: „masoneria”.
  .
  Jednocześnie, „łowca masonów” S. Krajski rekomenduje nam twórczość M. Dakowskiego, jednego z głównych polskich promotorów tak miłego Giedroyciowi i angloamerykańskiej masonerii antydemokratycznego głosowania większościowego w systemie JOW: http://prawy.pl/78850-na-drodze-lawiny-klamstwa-chamstwa-bezczelnosci-i-satanizmu/ (10.09.2018).
  .
  Jak wiadomo, to słynny paryski mason Jerzy Giedroyć był „ojcem chrzestnym” prowadzonej od 1993 r. kampanii na rzecz wprowadzenia w Polsce ordynacji większościowej JOW – latem 1992 r. Giedroyć otrzymał ten pomysł od J. Przystawy, zaakceptował i ogłosił go na łamach swojej „Kultury”. Przystawa chwalił się w 2007 r., że J. Giedroyć „w sposób jednoznaczny zarekomendował nam wybory w jednomandatowych okręgach wyborczych”.
  .
  Więc, jak to jest z tymi wpływami masońskimi i ich „tropicielami”?
  .
  .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra