Z zagranicy

Donald Trump o Polsce: „Wielki naród staje w obronie niepodległości”

„Wielki naród staje w obronie niepodległości.” – powiedział prezydent Stanów Zjednoczonych – Donald Trump wskazując na Polskę. 

fot. screen YouTube

Dziś prezydent Stanów Zjednoczonych – Donald Trump pojawił się na sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Wspomniał o Polsce.

” Marzenia narodów są tak różnorodne, jak one same; jak Indie, Arabia Saudyjska, Izrael, Polska, w której wielki naród staje w obronie swej niepodległości, bezpieczeństwa i suwerenności.” – powiedział.

Dodał, że nie można tolerować nierównowagi z Chinami.

„Opieranie się na jednym zagranicznym dostawcy może narazić państwa na wymuszenia i zastraszanie, dlatego gratulujemy państwom europejskim, takim jak Polska, że prowadzą budowę bałtyckiego rurociągu, tak aby kraje nie były zależne od Rosji w celu zaspokojenia swoich potrzeb energetycznych.” – zaznaczył.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

34 komentarze

34 Komentarzy

 1. GG.

  25 września 2018 at 22:39

  .
  STRATEGIA POLSKA:
  .
  „1. Przede wszystkim Polska musi zacząć uprawianie swojej kontynentalnej polityki przyszłości poprzez uwolnienie się od narzuconego jej mandatu i supremacji: wyjść z NATO, czyli uwolnić się od wasalnej relacji z Waszyngtonem. (…)
  .
  2. Uwolnić się od Berlina, czyli wyjść z Unii Europejskiej. Berlin może być przez nas rozgrywany przy wsparciu Ameryki, jeśli Niemcy podejmą decyzję o obraniu niedobrego dla nas kierunku kontynentalnego, czyli aliansu opartego o Francję, Berlin, Ankarę, Moskwę oraz Pekin. (…)
  .
  3. Polityka wobec Moskwy powinna być przyjazna i realistyczna, niezadrażniająca. Rosja w żadnej mierze nie będzie wielbicielem tego, co Polska zechce utworzyć w regionie, zatem pragmatyzm na kierunku wschodnim jest jak najbardziej wskazany. Rosjanie będą po Amerykanach i Niemcach najbardziej bezwzględni wobec naszych planów. (…)
  .
  4. Naszym celem strategicznym jest wyrwanie się spod wpływów mocarstwa morskiego (USA), którego strategiczne interesy są sprzeczne z naszymi, jak również spod wpływów mocarstwa kontynentalnego (Niemcy), którego cele geopolityczne również są tak samo sprzeczne i wrogie wobec nas. (…)
  .
  5. W ślad za tym: Polska już teraz i w ramach projektu SPT [sojuszu szwedzko-polsko-tureckiego] powinna wspierać i grać na wielobiegunowość.”
  .
  Źródło: Pan Nikt (Tomasz Gryguć), Grand Strategy http://www.pan-nikt.pl/2017/08/19/grand-strategy/ (19.08.2017).
  .
  .

  • GG.

   25 września 2018 at 22:54

   .
   Wystąpienie Tomasza Grygucia ps. „Pan Nikt” na konferencji „Piłsudski i sanacja – błędy i zbrodnie” (Warszawa, 15.09.2018, organizator: Stow. im. Bpa Kajetana Sołtyka):
   .
   Jacht Czarodziejka – jak sanacja doprowadziła do klęski wrześniowej 1939 r.
   https://youtu.be/i2ZijsyAucY
   .
   Bardzo ciekawe porównania prelegenta dotyczące sytuacji Polski i jej traktowania przez Zachód przed 1939 rokiem i obecnie.
   .
   .

   • GG.

    26 września 2018 at 13:41

    .
    Jednak z ubiegłorocznego tekstu Grygucia pt. „Grand Strategy” (link powyżej) przebija wyraźne niedocenienie kwestii słowiańskiej, i to w sytuacji, gdy „prorosyjscy” nie-Słowianie dwoją się i troją, by podnosić problem słowiański na „portalach hołdujących linii eurazjatyzmu” (zob.: K. Rękas, Hej Słowianie https://www.geopolitica.ru/pl/article/hej-slowianie , 26.06.2018).
    .
    .
    Kilka charakterystycznych, kontrowersyjnych, a nawet szokujących (czyż tak może myśleć Polak-Słowianin?) stwierdzeń Grygucia:
    .
    „Warszawa musi prowadzić walkę bez żadnych reguł”
    .
    „Polska powinna stosować oszustwo i podstęp”
    .
    „war is peace, peace is war”
    .
    „Polska nie powinna określać się po żadnej ze stron.”
    .
    „Polska powinna robić wszystko, by rozpruć Niemcy po liniach landowych.”
    .
    „Cały czas powinniśmy wykorzystywać napięcia na linii Moskwa, Waszyngton, Paryż, Berlin, Londyn, Pekin, Tel Awiw, Teheran, Ankara, Kair, Rijad.”
    .
    „Powinniśmy utrzymywać stan wrzenia w Ukrainie (…) utrzymywać to upadłe państwo w stanie konfliktu z Rosją”
    .
    „Nie żadne śmieszne i przebrzmiałe Międzymorze, choćby i pod protektoratem Waszyngtonu, co w istocie oznacza immunizowanie na suwerenne działanie tego zbioru państw słabych. Tworzenie pomostu bałtycko-czarnomorsko-adriatyckiego to zbyt wąski horyzont działań w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.”
    .
    „Polska musi utworzyć coś więcej niż pomost. Musi to być pełnowymiarowy most spinający Północny Atlantyk z Morzem Śródziemnym. To alternatywne centrum przyciągania musi opierać się o trzy silne podmioty, które jak magnesy skupiają wokół siebie opiłki metalu, tak one skupiałyby wokół siebie inne kraje całego regionu. Te trzy kraje to Szwecja, Polska i Turcja.”
    .
    „Dodatkowo [mielibyśmy] inną pozycję do gry podmiotowej z lub przeciw Rosji”
    .
    „Ten podmiot: sojusz SPT – szwedzko-polsko-turecki – w szybkim czasie musiałby posiadać swoją własną broń atomową. Dążyć do posiadania własnego rozpoznania satelitarnego, rozbudowy nowoczesnych sil zbrojnych opartych o własną broń.”
    .
    „liczy się tylko czysta geopolityka i budowa multinarodowego mocarstwa ponadregionalnego”
    .
    „wpływy od Azji Centralnej, Bliskiego Wschodu, Północnej Afryki po Północny Atlantyk (w przypadku dokooptowania Norwegii)”
    .
    „bylibyśmy – SPT – nowym mocarstwem kontynentalnym zastępującym Berlin i osłabiającym Rosję”
    .
    „my sami (SPT) stalibyśmy się nowym mocarstwem kontynentalnym, które unieważnia znaczenie Niemiec w Europie oraz odsuwa potencję Rosji na wschód, do granic dawnej I RP (naturalnie robilibyśmy wszystko, aby osłabiać Rosje tak, aby – co na razie w ogóle nie jest realne – rozpadła się na wiele słabych podmiotów)”.
    .
    .
    UFF !!! – CZEGO TO LUDZIE NIE WYMYŚLĄ, GDY NIE CHCĄ LUB NIE MOGĄ POWIEDZIEĆ: „JESTEŚMY SŁOWIANAMI I PRAGNIEMY POKOJU I WSPÓŁPRACY WŚRÓD SŁOWIAN – W CAŁEJ SŁOWIAŃSZCZYŹNIE.”
    .
    .

    • Marian

     27 września 2018 at 13:11

     Nie wiem, co pali pan Gryguć, ale lepiej niech bierze coś lżejszego.
     Czasem oglądam jego filmiki na yt i przyznam, że jest jakiś niezdrowo nakręcony.

  • Tomek

   28 września 2018 at 14:21

   Strategia rosyjska, której jesteś upierdliwym propagatorem. A nie żadna „polska”.

 2. hania

  25 września 2018 at 23:43

  @GG

  Wszystkie prelekcje dotyczące sanacji i tego wąsiatego były wysmienite!
  Dzięki Wielkie dla prelegentów i organizatorów!

  • Leszek1

   27 września 2018 at 05:14

   @ hania
   To duza niespodzianka dla mnie.
   Myslalem, ze Pani to Polka – a okazuje sie, ze tylko polskojezyczna.
   Przykre.

   • hania

    27 września 2018 at 11:47

    @Leszek!

    Dlaczego?
    To, że nie cenię sobie rządów sanacji pozbawia mnie obywatelstwa?
    Proszę posłuchać choćby jednej konferencji
    ( ot, chocby tego https://www.youtube.com/watch?v=JPHwRcH5PAI )

    Zdaje mi się, że ustawa o ” obronie czci Józefa Piłsudskiego” przestała obowiązywać?
    Swoją drogą, jeśli to nie była próbka totalitaryzmu, to co to było?
    Ilu porządnych ludzi poszło do piachu ( gen Zagórski) czy straciło pracę ( prof Koneczny) za krytykę sanacji….

     • Leszek1

      27 września 2018 at 19:50

      @hania
      Widzi Pani, kazdy czlowiek wychowuje sie zgodnie z tradycja swojej rodziny.
      Akurat tak sie sklada, ze moi przodkowie walczyli w Powstaniu Styczniowym, w Wojnie Bolszewickiej, w Powstaniu Warszawskim. Stad wiem co to jest Niepodleglosc i jaka cene za nia trzeba zaplacic – jezeli jest sie Polakiem.
      Dmowski ujal to w jednym zdaniu: – Jestem Polakiem, wiec mam polskie obowiazki.
      Obowiazki polskie polegaja, miedzy innymi na tym ze nalezy bronic swojego kraju przed wrogami.
      Pamietac o zaszczytnej krwi, przelanej w obronie wolnosci przez pokolenia.
      Pamietac o wspanialych osiagnieciach krotkiego okresu niepodleglosci, oraz reagowac na oszczerstwa skierowane przeciwko naszej ojczyznie.
      Jezeli jest sie Polakiem.
      Pani zachwyty nad klamstwami rzucanymi na przedwojenna Polske swiadcza o tym, ze nie powinna Pani nazywac sie Polka.
      Rozumiem, ze karmiono Pania antypolska propaganda, bo innej nie bylo w PRL.
      Teraz tez, dla poparcia swoich argumentow, zamieszcza Pani linki pisane przez wrogow (PRL-owski prof. Wyszczelski), czy wybitnych intrygantow i szkodnikow sprawy polskiej – jak Sikorski i Modelski. Moze Pani do tej kolekcji dorzucic tez prof. Kota i Rettingera. Opisanie dzialalnosci wymienionych osob to odrebny temat, zbyt obszerny na na krotki komentaz.
      Jednak mowiac cokolwiek na temat Pilsudskiego, oraz Polski tamtych czasow, powinno sie zapoznac z problemami dwudziestolecia, a przede wszystkim z zyciem i tworczoscia glownego oskarzonego.
      Bez tego, polegajac tylko na wrogich Polsce kalumniach, nie ma mowy o sprawiedliwej ocenie tamtego okresu.
      *
      Uwazam, ze obrona dobrego imienia kazdego czlowieka, a nawet czci osob wybitnych, powinna obowiazywac do tej pory.
      *
      Przypomne tez prorocze slowa Marszalka wygloszone przed Zamachem Majowym: – ” Żadne zdrowe społeczeństwo nie będzie bez zdobycia się na opór czynny, znosić gospodarki bandytów podtrzymywanych przez władzę i władz podtrzymywanych przez bandytów. I jeśli takim społeczeństwem jesteśmy – podobnych gospodarzy powinniśmy się pozbyć.”

 3. Polacy !!! NIE dajcie się wysłać na wojnę w intersie ŻYDÓW z USA/Izrela !!!

  25 września 2018 at 23:45

  To te anty-polskie zdradzieckie QURWY mega-złodzeje PiS-Partia interesów Syjonistycznych ŻYDÓW Kaczynskiego, Macierewicza, Dudy itp. + te anty-polskie QURWY mega-złodzieje MORDERCY PO-Partia Obersturmbannführerw czyli pruska V KOLUMNA w III RP usiłują zrobić MĘSEM armatnim tych MEGA-BANDYTO-złodzeji żydów „Deep State” !

  Polacy NIE dajcie się PODPUŚĆ i pamiętajcie hasło:

  My Polacy już NIGDY NIE będziemy ginąć za ŻYDO-imperialne interesy tych ŻYDO-złodzeji „Deep State” z żydoskiej centralnej MELINY „biały dom” w USA !

  Waszyngton OPANOWANY przez ŻYDO-MASONÓW to fabryka bandyckich rasistowskich żydo-murzyńskich skrajnych ideologii i ich samolubnych interesików!

  CIEKAWE jaki teraz-DZISIAJ wymyślą PRETEKST te ŻYDY neokony z „Deep State” z Waszyngtonu/New York dla polskich WYKOŁOWANYCH robotników ze Świdnika, Lublina czy Gdańska i Rzeszowa lub Wrocławia jak w lipcu-sierpniu 1980r, kierowanych przez płatnych agentów CIA czyli ŻYDÓW „solidaruchów i KOR-w ??

  Ci KABOTYNI rusofobi płatni agent CIA z KOR-c Macierewicz, Kaczynski czy Duda . . . itp. ŻYDÓW z polskim obywatelstwem od 30 lat nawołują w III RP i też w polskim Chicago, aby WYKOŁOWANI Polacy wypowiedzieli wojne Rosji na zamówienie ŻYDÓW „Deep State” którzy chcą PRZYWAŁASZCZYĆ sobie resursy naturalne Rosji, produkują broń wiec znaleźli sobie frajerów Polaków, aby ją KUPOWALI tak, aby wzbogacić Military Kompleks USA, który jest własnością ŻYDÓW amerykańskich !

  „Grzegorz Braun – Nie dajcie się wysłać na wojnę” :
  https://www.youtube.com/watch?v=qDYvkrJ-fa4

  Amerykańscy ŻYDZI rządzący w chcą polską młodzież wysłać na wojnę przeciwko ISIS, choć już wiadomo, że to ci zawsze fałszywi przyjaciele Polaków stworzyli to ISIS i je sponsorują.

 4. Zobaczcie jak przyzwyczaili się do PODPUSZCZANIA Polaków ! Czyjej i JAKIEJ "niepodległości" mają bronić Polacy ty stary waszyngtoński OSZUŚCIE Trumpie ?!

  25 września 2018 at 23:52

  Obecny polski MOTŁOCH niczym się nie różni od tych „zambi” MOTŁOCHU w tym rasistowskim USA gdzie żądzą od 1913 roku ŻYDO-masoni którzy założyli FED aby rabować ten wymieszany narodowo MOTŁOCH „amerykanski” który tak właśnie wymieszany jest taki GŁUPI jak na tym filmiku, który NIAC a NIC NIE zna historii na czym właśnie zależy tym tam rządzącym ŻYDO-masonom komunistom jak PROSTAK murzyn „obama”:
  „4th of July Zombies – Americans Don’t Know Why We Celebrate Fourth of July!” :
  https://www.youtube.com/watch?v=2-Be9f7Ovg

  • hania

   1 października 2018 at 15:16

   @leszek1

   Pisze Pan
   „Dmowski ujal to w jednym zdaniu: – Jestem Polakiem, wiec mam polskie obowiazki.
   Obowiazki polskie polegaja, miedzy innymi na tym ze nalezy bronic swojego kraju przed wrogami.”

   Owszem, nalezy bronić swojej Ojczyzny ale trzeba robić to z głową….
   Zauważa pan konsekwencje Powstania Styczniowego lub/i Warszawskiego?

   Na szczęście to nie pan ustala kto jest godzien do bycia Polakiem, a kto nie….

 5. Najważniejsze dla Polaków, to nie iść na wojnę i nie dać się wyniszczyć

  26 września 2018 at 00:31

  https://www.youtube.com/watch?v=opcpoLeFs1A

  Izrael, gdzie 60% tzw. „zydów” to „RUSKIE ŻYDY kremlowszczyki” co stracili władzę w 1990 roku teraz PRZENIEŚLI się do USA i udają holocaustycznych „poszkodowanych”. . . SIĆ !
  Czy ktoś może przez chwile pomyśleć, że taki DYSFUNKCYJNY SKORUMPOWANY kraj jak III RP zagarnięty przez zorganizowanych Żydów, podpłaconych oraz wspieranych finansowo ŁAPÓWKAMI przez zewnętrznych Żydów z USA jest w stanie oprzeć się połączonym siłom Izraela, USizraela, Niemiec i Rosji też opanowanych przez złodzeji NOWOBOGACKICH ŻYDÓW z Rosji co okrążyli Putina i III RP?
  Wszystkie rządy III RP d 1989r do DZISIAJ to przecież 100% agentury ŻYDOWSKIE w Polsce !!!
  Mateusz Morawiecki, syn „niezłomnego” opozycjonisty Kornela, zaangażowany w działalność opozycyjną z ŻYDOWSKIMI „desydentami” opłacanymi przez CIA w latach 1970- i 1980-ch do DZISIAJ został JAKOBY aresztowany i zastraszany, uczestnik ŻYDOWSKICH zadym studenckich z lat 1968, a potem w 1988-89 zostaje po paru latach STYPĘDYSTĄ w Niemieckim Banku Federalnym.
  Bralem udział w strajkach NZS razem z Mateuszem, tyle, że ja w Łodzi.
  Wiem, że większość z nas była wzywana na UBecje i poniewierana przez UBcje która była na USŁUGACH Mosadu. Ci poniewierani studenci dostawali propozycje nie do odrzucenia.
  Proponowano nam złote gory w zamian za współprace i donoszenie na kolegów.
  Bóg mnie uchronił i nie uległem i niczego nie podpisałem, a ten Mateuszek potem na DODATEK odbywa praktyki w niemieckim banku emisyjnym.
  Polaczek z ŻYDOWSKIM pochodzeniem się zawsze załapał, a etniczny Polak NIGDY się na coś takiego NIE załapał. Zapamiętajcie to sobie !!!
  Fundacje grasujące w III RP sponsorują UCZCIWYCH i NIE etnicznych Polaków, tylko OBCYCH co faktycznie gardzą polskością i to okazują!
  M.Morawieckiego synowie zostali wyedukowali w szkołach ŻYDOWSKICH !
  Potem Mateusz zostaje szefem dużego banku – który DRENUJE Polaków z zysków w Polsce i przesyła/transferuje te zyski do Niemiec, Izraela i USA !!!
  Potem Mateusz Morawiecki zostaje doradca premiera Tuska, potem minister finansów anty-polskich sprzedajnych SQURWYSYNÓW PiS czyli „dobrej zmiany”, a teraz premier. . .
  I natychmiast UE z jej centralnymi bankami bardziej Polaków kocha.
  Nas Polaków ci złodzejo-bandyci z UE i USA mają za zwykłych podpłaconych WARIATÓW wiec PODPUSZCAJĄ nas tam jakąś „niepdległoscią” gdyż III RP znówż została OBRABOWANA przez tego ZŁODZEJA agenta CIA DUDĘ, który teraz wynają US Army-zbrojne ramię żydowskich interesów jako „obrońcy” etnicznych Polaczków !

  Czy wy dosłownie WSZYSCY w tej yebnietej III RP żeście kompletnie ZGŁUPIELI wierząc w te wstrętne KŁAMSTWA „niepodległości” tego gracza-oszusta Trumpa ??

  Czy Wam dosłownie wszystkim rozum odebrało w tej III RP ??

 6. Żydowski "SCHMOOZING" Trumpa czyli PODPUSZCZANIE naiwnych łatwowiernych Polaków . . .

  26 września 2018 at 04:58

  Zobaczcie jak ten koziołek-matołek Trump PODPUSZCZA Polaków, aby poszli na ŚLEPO się GŁUPIO bić z tymi, kogo im wskaże taki PUSTAK jak Trump z jego bandą chciwych żydów ” deep State”, którzy upatrzyli sobie tym razem Rosję, aby ją razem z żydami doszczętnie ROZGRABIĆ!
  Poprzednicy Trumpa jak ci OSZUŚCI zbrodniarze Bushe czy ten dziwkarz Bill Clinton co zapalił zielone światło do SKŁUCENIA zniszczenia-zbombardowania narodów Jugosławi czy inni OSZUŚCI z Waszyngtonu, aby pozyskać kogoś dla swoich własnych KORZYŚĆI właśnie często stosują taką żydowską technikę słowną nazywaną ostatnio w USA jako żydowski „SCHMOOZING” czyli pewien rodzaj PODPUSZCZANIA naiwnego słuchacza wyprowadzonego w „pole”:

  „Wielki naród staje w obronie niepodległości.” – powiedział prezydent Stanów Zjednoczonych – Donald Trump wskazując na Polskę.
  Taka emocjonalna idijotka jak Agnieszka Malinowska się tym „SCHMOOZINGIEM” zachwyca, nie rozumiejąc istoty tego PODPUSZCZANIA Polaków, jakie kiedyś było głoszone w innej formie PODPUSZCZAJACEGO sloganu:
  „Bijcie się Polacy(w domyśle wy naiwni GŁUPCY) za naszą i waszą wolność” . . . SIĆ!

  Typowy żydowski „SCHMOOZING” czyli innymi słowami pewnego rodzaju gadanie noszące znamiona „żydowskiej hucpy”, czyli fałszywego GLĘDZENIA tego zakłamanego cwaniaczka Trumpa wytresowanego przez złodzeji żydów z jego handlarskiego kręgu oszustów realnościowych handlarzy nieruchmościami, aby podpuścić emocjonalnie za wszelką cenę potencjalnego „klijena”.
  To żydy nauczyli Trumpa jak „gadać” do kogoś lub bezpośrednio lub pośrednio, aby tego kogoś głupio PODPUSCIĆ, aby działał egoistycznym interesie tego gadającego.
  Ten zwapniały cwaniaczek Trump też bardzo często gada do wszystkich kogo spotka, jak on ich „bardzo kocha” . . . SIĆ aby pozyskać tych do których tak bełkocze.
  Ten żydowski „SCHMOOZING” czyli PODPUSZCZANIE w sęsie nie formalnym w szczególny sposób jest systematycznie stosowany publicznie przez D.Trumpa, który faktycznie NIE jest szczery ale „wychawala” kogoś, aby ZYSKAĆ na kimś dla siebie KORZYŚCI licząc na NAIWNOŚĆ i próżność tego chwalonego.

  A potem ten OSZUST Trump na zamówienie żydów podpisuje bzdurną ant-polską ustawę:
  Just Act 447

  której celem jest totalne bezkarne RABOWANIE Polaków z polskiego majątku przez rozzuchwalonych oszustów żydowskich !

 7. bobik

  26 września 2018 at 08:49

  Trump dużo fajnych rzeczy mówił ale ważniejsze jest co podpisał.
  A podpisał ustawę 447 –> wróg Polaków.

  • marju73

   29 września 2018 at 18:01

   To kłamca.Żdydownia podszywająca się za Amwrykanòw.Przy okazji w Gazecie Warszawskiej jhest artykuł o programie Pegasus zakupionym przez tajne służby do inwigilacji elektronicznej.

 8. Zbysław

  26 września 2018 at 09:47

 9. Piotr Zajkowski

  26 września 2018 at 13:07

  Obrzydliwe trampo-..ydowskie kłamstwa

 10. jok

  26 września 2018 at 17:24

  Nie twierdzę, że porównanie jest zupełnie adekwatne, ale przypominają mi się słowa innego polityka.
  Adolf Hit w wywiadzie dla polskiego dziennikarza z początków 1935 r.:
  „Cieszy mnie bardzo, iż mogę obecnie, po roku na nowo kształtujących się stosunków niemiecko-polskich spojrzeć wstecz na owocność tego rozwoju. (…) Skorygowaliśmy mianowicie błędną opinię, jakoby między obu narodami stale i na zawsze istniał stan wrogi, jako pewien rodzaj dziedziczności. Sadzę, że jest wprost przeciwnie.”

  Mo i czy Józef St. nie twierdził w 1945 r., że Polska jest wielkim krajem (wielki w sensie: istotny i suwerenny), a Polacy sami powinni wybierać sobie rządy?

 11. jok

  26 września 2018 at 18:10

  Hm… jeszcze mi się jedno skojarzyło.
  To może być pierdu pierdu, ale może też – w ramach przygotowywania do realizacji postanowień ustawy 447:
  a) ostrzeżenie dla Niemców i Ż „lewicowych”, by nie robili Polsce kuku. a w Polsce majdanu, bo Żdzi, nie tylko „lewicowi”, ale i ci „prawicowi” syjonowi się szykują do przejęcia
  a) pogłaskanie Polaków, by akceptowali głosy z „przyjaznego USA”.

 12. Dick

  26 września 2018 at 19:48

  Indianom chociaż koraliki sprzedawali. A nam nie dość że sprzedają droższy gaz, to jeszcze chcą nas okupować i pisiory z naszych podatków wybulić chcą „mafii usraelskiej „za ochronę” 8mld co roku… Nie licząc najdroższych patriotów i złomowanych F16.
  Indianie skończyli w rezerwatach. My możemy w ogniu atomowym…

  Pisiory to zdrajcy. Podobnie jak PO-PSLy.
  Jeśli Polska przetrwa, to kiedyś będą osądzeni.

 13. Dick

  26 września 2018 at 21:07

  Ciekawy wywiad z dr Czerniakiem o sytuacji w Polsce:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=213&v=d3ykgqBbCk4

 14. Emeryci i renciści są ZAŚLEPIENI żydo-ukrainskim gangiem PiS

  26 września 2018 at 21:47

  Żydo-media TVP czyli maszyna propagandowa żydo-masonów PiS + neo-banderowiec ukrainiec T.Sakiewicz razem ukraińskim szmatławcem „Gazeta Polska” + banderowska stacja TV Republika kompletnie ZAŚLEPILI swoimi KŁAMSTWAMI wszystkich emerytów i rencistów w III RP.

  Młody człowieku TŁUMACZ każdemu emerytowi i renciście, że ANTY-polskie gangi polityczne PiS-PO to autentyczna V KOLUMNA w III RP wspierana przez ZAGRANICZNYCH żydo-masonów lub Niemców, którzy zwasalizowali, skolonizowali polskiego obywatela tak aby pracował na ZAGRANICZNYCH cwaniaków z Niemiec, Izraela lub USA !

 15. George

  27 września 2018 at 05:46

  Strach się bać… Podpiszę jakąś nową ustawę w sprawie szybszego zadośćuczynienia roszczeniom żydowskim?

 16. Leszek1

  27 września 2018 at 05:52

  Teoretycznie stala baza US Armii w Polsce, to moze byc tama dla porozumienia rosyjsko – niemieckiego i rozbioru przez nich Polski.
  Jednak USA podpisaly z Rosja umowe w roku 1998(?), ze stale bazy wojskowe nie beda zakladane w krajach nowych czlonkow NATO.
  Mysle, ze Duda powinien o tym wiedziec.
  Prawdopodobnie liczy na to, ze Zydzi przekonaja Putina, by zezwolil na stworzenie bazy amerykanskiej, ktora bedzie bronila Polin przed polskimi antysemitami.
  Nie sadze, by Putin na to poszedl.
  Natomiast gorzej wyglada sprawa konsekwentnych atakow UE na Polske – wbrew faktom i zwyklej logice.
  Pewnie niedlugo sie dowiemy, kto w calosci lub w czesciach, przejmie Polske.

  • Leszek1

   27 września 2018 at 06:20

   Donald Trump ma na celu tylko rozwoj Stanow Zjednoczonych.
   I nic wiecej.
   Ma w nosie zmasowane zydowskie ataki na niego w prasie i TV.
   Dalej spokojnie wykonuje swoj program.
   Rzeczywiscie zrobil bardzo duzo w celu podniesienia interesow Ameryki i rozwoju jej przemyslu.
   Mowi, ze nie godzi sie na globalizm.
   Teraz stawia mur przeciwko imigrantom.
   Zobaczymy co bedzie dalej.

   • bobik

    27 września 2018 at 08:45

    @Leszek 1,
    Co będzie dalej to już wiemy.
    Wydał córkę za Żyda (Kushnera) i pozwolił jej przejść na Judaizm… Uznał Jerozolimę za stolicę Izraela… Podpisał ustawę 447… Na żądanie Żydów wypowiedział umowy z Iranem… itd
    Trump to marionetka Żydów.

    • Leszek1

     27 września 2018 at 20:40

     @ bobik
     A ja mowie – zobaczymy.
     Moze w interesie USA jest odebranie hegemonii UE w Europie, oraz stworzenie bloku Trojmorza, jako przeciwwagi dla zydowskiej UE.
     On popiera panstwa narodowe i stopniowo uwalnia USA od Globalizmu.
     Pewnie chcialby zrobic z wysmiecicie polozonej Polski swoj lotniskowiec.
     Tylko wziawszy pod uwage lokajstwo prezydenta Polski – z czego Trump zdaje sobie sprawe, moze to byc trudna operacja.

     • Masław

      28 września 2018 at 11:10

      Ty tak naprawdę? Czy PiSiackie kadry są takie słabe? najwierniejszy sojusznik żydostwa, tym jest właśnie Trump.I to realizuje konsekwentnie

 17. lendzian

  27 września 2018 at 13:40

  Tak działają w Lietuvie, rzeczywiści POLACY sekowani (zapewne m.in. za to)przez pisogiedrojciowców z RP np. Karczewskiego (regularnie rżnącego głupa na spotkaniach z Polonią)i jego popychli.

  https://kresy.pl/wydarzenia/polska-partia-na-litwie-kandydaci-w-wyborach-maja-informowac-o-wspolpracy-z-obcymi-sluzbami/

  • Leszek1

   28 września 2018 at 19:51

   @Maslaw
   O przyszlosci to tak naprawde niewiele wiemy.
   A historia czesto lubi platac figle.

 18. usps tracking

  2 października 2018 at 11:05

  Your friend’s blog I read, I am impressed by your blog, I hope you will have more blogs or more articles to bring to the reader.

 19. run 3

  6 grudnia 2018 at 09:30

  For you have a new, average or average article you must be understood and try to search more, I am very pleased with your article on this page, really absolute.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra