PRAWY.TV

Waldemar Tomaszewski: spór jest polityczny, a nie merytoryczny

Waldemar Tomaszewski, europoseł i szef Akcji Wyborczej Polaków na Litwie – Związku Chrześcijańskich Rodzin o wizycie delegacji Komisji Wolności Obywatelskich (LIBE) Parlamentu Europejskiego w Polsce.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

 1. m

  27 września 2018 at 16:53

  RaskolnikOFF IP dzisiaj 16:11
  Droga „DO RZECZY”, jesteście wspaniałą i cudowną oazą demokracji i wolności słowa (to sarkazm). Wrzuciłem wczoraj podszytą poczuciem humoru, ale nie obraźliwą i bez wulgaryzmów własną interpretację tego jak mogła wyglądać rozmowa P. Dudy z P. Tuskiem, okraszona ich śmiechem. 33 osoby polubiły ten komentarz, w którym nie było żadnych „izmów”, żadnych rzeczy uderzających w kogokolwiek. Dzisiaj „DO RZECZY” usunęło mój komentarz. Jesteście żałośni. Zamieszczam go ponownie, byście mogli go znowu usunąć.
  Rozmowa przebiegała następująco:
  A. Duda: – Wiesz, że prawie wszyscy w Polsce ciągle wierzą w konflikt na linii PO-PiS?
  D. Tusk: – He he, ja pierniczę, to był majstersztyk.
  A. Duda: – Nieźle żeście to z Jarkiem wymyślili.
  D. Tusk: – Popisowo, he he.
  A. Duda: – A przy okazji, jesteś gotów na grilla u Wasserman?
  D. Tusk: – Pytania już mi przysłała, a Jaro obiecał dosłać odpowiedzi.
  A. Duda: – He he, nieźle. Powiedz mi Donald, jak Ty to robisz, że na tych przesłuchaniach zawsze zachowujesz powagę?
  D. Tusk: – Pytasz o twarz gangstera? Cóż, nie muszę się nawet zbytnio wysilać. Ale Tobie też nieźle idzie ten ton kaznodziei, nie powiem. Kryje się za tym jakiś sekret? Jakiś pijarowski numer?
  A. Duda: – Zdradzę ci tajemnicę. Za każdym razem, gdy przemawiam publicznie, wyobrażam sobie, że właśnie cały ten majstersztyk, jak go nazwałeś, diabli wzięli, że ludzie przestali wierzyć w to, że PiS i PO walczą ze sobą, a wtedy od razu jakoś tak samo się dzieje, że poważnieję.
  D. Tusk: – Ty, ale chyba przechodzi ci potem, co?
  A. Duda: – Powiem ci, że byłby z tym mały problem, ale ogarnąłem patent na to: po każdym publicznym wystąpieniu spoglądam na sondaże i od razu mam bekę.
  D. Tusk: – He he he… Ja pierniczę, jesteś gość!
  A. Duda: – A jak! He he he…

  https://dorzeczy.pl/swiat/78498/Francja-200-mlodych-przypuscilo-szturm-na-supermarket.html

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra