Kościół

Dr Michał Krajski o Franciszku i sytuacji małżeństw katolickich (VIDEO)

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Paweł Paleczny

  28 września 2018 at 12:05

  Polecam artykuł pt. Od Lutra do „Kleru”
  Fragment:
  Kościół Katolicki w Polsce zdaje sobie doskonale sprawę, że akcja propagandowa oskarżająca księży o pedofilie i inne zboczenia seksualne, jest kontynuacją walki z katolicyzmem, która zapoczątkował pięć wieków temu M. Luter, twórca protestantyzmu. Cała propaganda skierowana przeciwko księżom oparta jest – rzecz jasna ci, którzy nią kierują nie maja o tym zielonego pojęcia – na prostym spostrzeżeniu Lutra, że ciało zwycięży zawsze z duchem, że żądza seksualna zawsze pokona wiarę. Ci, którzy temu przeczą są hipokrytami, kłamcami i zboczeńcami – a więc wszyscy księża katoliccy są potencjalnymi przestępcami seksualnymi, ponieważ przysięgają żyć w celibacie.
  Całość: http://sila-lewicy.pl/spoleczenstwo/155-od-lutra-do-kleru

  • bobik

   29 września 2018 at 19:29

   @Paweł Paleczny,
   To nie tak.
   Kościół, którego sam z różnych przyczyn nie lubię bo np. podobnie jak lewactwo ogłupia ludzi zachęcając ich do umiłowania beżowych barbarzyńców, dobrze rozumiał, że celibat to utopia.
   Księża zawsze mieli gospodynie (a te miały pipy), biskupi, kardynałowie i ojcowie święci mieli prostytutki z wyższych sfer albo niewolnice seksualne a czasami nawet oficjalne żony/kochanki (poczytaj sobie np o takiej Julii Fernandez od Aleksandra VI).

   Tak czy owak takie osoby łamały przysięgę ale niekoniecznie prawo państwa.
   Pedalstwo, pedofilia i inna degrengolada szerzyły się z początku głównie w zakonach, z tym że od dłuższego czasu rzeczywiście przeszły do kościelnego mainsteamu.
   Teraz prawdziwych powołań do stanu duchowego jest niezmiernie mało. Zwykle idą tam szuje-karierowicze albo nieudacznicy, którzy w seminariach często służą wyższym hierarchom za cioty.

 2. eddie007

  29 września 2018 at 22:00

  This is an open source web browser and the main feature of Mozilla Firefox is security and privacy. Alarm is a member of closing http://alarmsinwindows10.com Windows 10 online tutorials but I am also fully impressed with this extraordinary browser. It is also user-friendly for every new user. Thank you very much for the construction of this.

 3. Bogdan

  30 września 2018 at 14:11

  Bałwanów nie brakuje.To są pomagierzy diabła.To jest walka nie tylko z Kościołem Katolickim,ale przede wszystkim z Panem Bogiem.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra