Kultura i historia

„Dyskryminacja” – straszne słowo

Obecnie popularne jest powszechne mówienie o dyskryminowaniu. Wszyscy się od niego odżegnują, tym samym przyjmując logikę poprawności politycznej.

Słownik PWN podaje następujące znaczenie słowa „dyskryminacja”: «prześladowanie poszczególnych osób lub grup społecznych albo ograniczanie ich praw ze względu na rasę, narodowość, wyznanie, płeć itp.».

Wynika z tego, że wiele osób pośród nas jest prześladowanych, ze względu na to kim jest. Jest to bardzo ogólnie sformułowane, ale w praktyce odnosi się to do wszelkiej maści sodomitów i degeneratów.

Samo mówienie o szkodliwości homoseksualizmu czy imigracji jest od razu kojarzone ze sprzeciwem wobec konkretnych ludzi. W ten sposób próbuje się wszelkiej krytyce nie po myśli lewaków nadać personalny odcień, aby tę krytykę odrzucić jako subiektywną, nacechowaną nienawiścią i niesprawiedliwą.

„Dyskryminacja” to słowo-klucz lewackiej nowomowy, które w imię troski o godność ludzką, narzuca cenzurę i promuje dewiacje.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra