Z zagranicy

Turcja: USA nadal uzbrajają terrorystów w Syrii

Turecki prezydent oświadczył dziś, że USA nadal wspierają terrorystów w Syrii. 

Turecki prezydent Recep Tayyip Erdogan oświadczył we wtorek, że USA wciąż uzbrajają Ludowe Jednostki Ochronne kierowane przez Kurdów (YPG) w Syrii.

Stany Zjednoczone wysłały prawie 19 tysięcy ciężarówek (załadowanych bronią) do YPG (jednostki ochrony ludności) i PYD (Partia Demokratycznej Unii) w północnej Syrii. Dla kogo ta broń? Dla terrorystów.” – powiedział Erdogan. 

Przypomnijmy, że YPG jest syryjskim oddziałem Partii Pracujących Kurdystanu (PKK), która jest obecnie wyjęta spod prawa i nazwana przez rząd turecki grupą terrorystyczną.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. GG.

  2 października 2018 at 23:04

  .
  Przyganiał kocioł garnkowi.
  .
  Erdogan też jest winny zbrodniom ludobójstwa w Syrii, bo eksportował tam dżihadystów i wspierał ich na różne sposoby przez tyle lat, do spółki z innymi państwami NATO: USA, Anglią i Francją.
  .
  Mówienie o Kurdach, że są „terrorystami” przypomina mówienie hitlerowców o Polakach, że są „bandytami”.
  .
  Szkoda, że Erdogan stał się teraz „sojusznikiem” Putinowskiej Rosji, bo kładzie się to głębokim cieniem na wizerunku jej przywódców i świadczy o wyznawaniu przez nich cynicznej zasady: „cel uświęca środki”.
  .
  Zresztą, nie jest wykluczone, że Erdogan jest w rzeczywistości tylko cynicznie „rozgrywany” przez trójkącik nie-słowiańskich władców USA, Izraela i Rosji.
  .
  Wcześniej czy później islamski reżim Erodogana zostanie zmieciony, a duża część Turcji wejdzie w skład państwa Kurdystan.
  .
  .

  • Marek Lech Szałowski

   3 października 2018 at 07:51

   NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

   Nie „hitlerowców” a NIEMCÓW!

   • banita

    3 października 2018 at 08:25

    Na wieki wieków, amen.
    Słuszna uwaga.
    Trzeba zawsze prostować niemiecko-żydowskie kłamstwa.

   • GG.

    3 października 2018 at 10:57

    @ Marek Lech Szałowski
    .
    Jednak „hitlerowców”, proszę pana, gdyż nie wszyscy Niemcy byli hitlerowcami, a wśród hitlerowców i ich gremiów przywódczych było wielu nie-Niemców i mieszańców.
    .
    .
    Niemcy byli w rzeczywistości OFIARAMI socjalizmu liberalnego, przekształconego za pomocą m.in. PROCEDUR DEMOKRATYCZNYCH w socjalizm narodowy, który po klęsce tego ostatniego w II wojnie światowej zamieniono im z powrotem na socjalizm liberalny.
    .
    .

 2. tuszyn

  2 października 2018 at 23:07

  Jeśli ogon kręci psem ..,….

 3. Północna część Syrii (Aleppo i Idleb) to enklawy ŻYDÓW syryjskich !

  3 października 2018 at 04:40

  W Polsce NIKT o tym NIE informuje ani nie pisze w mediach, że okolice miast Aleppo i Idleb na północy Syrii były i są enklawami gdzie zamieszkiwali tzw. ŻYDZI syryjscy – potomkowie tych żydów rasistów co wyjechali z Hiszpanii w XV wieku, ci co otwarcie SPISKOWALI z przedstawicielami OBCYCH państw z poza Hiszpanii przeciwko Królowi Hiszpanii i działali na szkodę królestwa Hiszpanii.
  Żydzi zamieszkali w Hiszpanii w XV wieku knuli otwarte INTRYGI polityczne przeciwko Królowi Hiszpanii w XV wieku, aby jego obalić lub jego zamordować oraz przechwycić władzę w Hiszpanii.
  Dlatego ówczesny król Hiszpanii w XV wieku postawił warunek wszystkim żydom zamieszkałym w Hiszpanii, że muszą okazać swoją LOJALNOŚĆ wobec Korony Hiszpanii, przestać SPISKOWAĆ przeciwko Królowi Hiszpanii i musza przyjść na wiarę chrześcijańską, a ci żydzi którzy tego nie uczynią do daty 31 marca 1442 roku, będą ZMUSZENI siła do opuszczenia królestwa Hiszpanii.

  Żydzi ta swoją NIE lojalność oraz SPISKOWANIE przeciwko królestwu Hiszpanii, potem i DZISIAJ nazywają KŁAMLIWYM terminem JAKOBY:
  „wygnania żydów z Hiszpanii” co jest FAŁSZEM żydowskim.
  Wtedy to część żydów wyjechała do Francji, którzy potem we Francji się rozmnożyli jak króliki i potem zorganizowali krwawą „rewolucje francuską” a część z nich wyjechała do Syrii, gdzie się też bardzo szybko rozmnażali, gdyż to żydom nakazywali judaiści oraz PASOŻYTOWALI na lokalnej ludności-jak rak złośliwy.

  Ci żydzi co dotarli do Syrii z Hiszpanii w XV wieku osiedlili się właśnie na stałe w okolicach obecnych miast Aleppo i Idleb.

  Prasa Światowa i obecne systemy medialnie NIE informują o tym, że to właśnie ŻYDZI co mieszkają w Północnej Syrii byli finansowani przez rządzących żydów w Waszyngtonie/USA ZAWSZE wspierali wszelkiej maści PRZECIWNIKÓW legalnej władzy w Damaszku/Syrii, knuli intrygi polityczne w Syrii i Libanie.

  To NIE przypadek, że właśnie w okolicach Aleppo i Idleb na północy Syriii USA za pomocą „syryjskich ŻYDÓW” zorganizowali oraz wspierali płatne odziały zabijaków kryminalistów formacji terrorystów ISIS usiłujących zniszczyć państwo Syria, którym teraz „ŻYDZI waszyngtońscy” wysyłali 19 tysięcy ciężarówek załadowanych bronią do ŻYDOSKICH YPG tzw. jednostek ochrony ludności i ŻYDOSKIEJ „partii” czyli ENKLAWY ŻYDOWSKIEJ prosperującej w północnej Syrii pod nazwą Partia Demokratycznej Unii – PYD.
  Żydzi zamieszkali w Północnej Syrii wspierani militarnie przez żydów waszyngtońskich utworzyli formacje ISIS niby „islamistów” ale którzy walczą w interesie Izraela i ŻYDÓW, aby ODERWAĆ północną część Syrii i utworzyć Izrael-2, który by ma być w przyszłości połączony z podstawowym Izraelem utworzonym na ziemi zrabowanej Palestyńczykom.
  Ci „ŻYDZI syryjscy” są wspierani FINANSOWO przez międzynarodówkę żydowską, nawet wydają swoje książki do gotowania, jak na przykład:
  „Aromas of Aleppo: The Legendary Cuisine of Syrian Jews”:
  https://www.amazon.com/Aromas-Aleppo-Legendary-Cuisine-Syrian/dp/0060888180/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1538533241&sr=8-1&keywords=Aromas+of+Aleppo%3A+The+Legendary+Cuisine+of+Syrian+Jews

  Ta bardzo agresywna ENKLAWA ŻYDOWSKA w Syrii działa bardzo AGRESYWNIE w interesie Izraela i oni pragną, aby Syria ZNIKNEŁA z mapy Świata identycznie jak Palestyna czy Polska, a w jej miejsce już było powiększone państwo Izrael, które ma już 9.2 milina mieszkańców.

  Ruskie żydy(65% populacji Izraela) w Izraelu rozmnażają się jak króliki na żądanie rabinów judaistycznych w Izraelu.

  Bandyckie państewko Izrael jest już bardzo ZATŁOCZONE i szuka „przestrzeni życiowej” identycznie jak III Rzesza Adolfa Hitlera w Europie.
  Ta broń i 20 tysięcy ciężarówek z bronią wysłanych z USA do Aleppo i Idleb jest właśnie dla krwawych terrorystów ŻYDOWSKICH zamieszkałych w Syrii pod nazwą ISIS.
  Turecki prezydent oświadczył dziś, że USA nadal wspierają terrorystów w Syrii, ale otwarcie nie powiedział, że ISIS to ŻYDOSCY terroryści zamieszkali w Syrii, którzy sympatyzują z Kurdami, których ŻYDZI usiłują brutalnie wykorzystać, aby zabijali się w interesie „wielkiego izraela” obiecując im utworzenie „państwa Kurdystan” na terenie Turcji.

 4. Żydy budują "wielki izrael" też kosztem Turcji

  3 października 2018 at 06:31

  Dla tych z was, którzy nie znają projektu „WIELKIEGO Izraela” (plan Odeda-Yinona), a ma on na celu rozszerzenie granic Izraela z Egiptu aż do Iranu.
  W jaki sposób?
  Dlaczego Izrael nie prowadzi otwartych SWOICH żydoskich lub izraelskich imperialnych wojnę z krajami wokół aparthidu Izrael?

  DALCZEGO izraelici SAMI nie prowadzą otwartych wojen !!
  Spójrzmy na ostatnie 25 lat i wojny, w których głupie osaczone Stany Zjednoczone przez rządzacych żydów w Waszyngtonie walczyło US Army, by „wprowadzić demokrację” lub „zmianę reżimu” w krajach Bliskiego Wschodu, co stało prostą metodą ZATRUDNIENIA wykołowanych „amerykańców” aby bili się o interesy pasożytów żydowskich rządzących w zbankrutowanym USA.
  Jeśli jakaś partia rządząca w demokratycznym kraju nie jest przychylna bandyckiemu Izraelowi lub tylko interesom żydowskim, a na dodatek tego czyni postępy w rozwoju jakiegoś własnego kraju – jest WOLNA od wpływów żydowskich banków centralnych, to wtedy bandyto-złodzeje z Izrael trzymające na smyczy za pysk to prostackie USA lub łatwowiernych naiwnych sprzymierzeńców jak Polska, zaczynają kłamać-oczerniać na Świecie, że rząd tego mniejszego państwa Bliskiego Wschodu jest . . . ZŁY !

  Wtedy ŻYDY za pomocą swojego Mosadu oraz żydo-amerykańskiego CIA, organizują potężną intrygę w tym mniejszym państwie trując ludność cywilną bronią chemiczna lub oskarżając o produkcje broni nuklearnej itd.
  Wtedy rządzące żydy w USA organizują SANKCJE gospodarcze, po których rząd wybranego kraju zgadza się zniszczyć jego zdolności obronne w oparciu o ZAPEWNIENIA fałszywego USA, że sankcje zostaną zniesione, a rząd będzie traktowany sprawiedliwie przez żydowskich imperialistów USA.
  Kiedy broń zostanie zniszczona w tym jakimś państwie, wtedy to bandycki Izrael mimo wszystko „PRZEKONA” swoich sojuszników jak żydoskie USA czy głupia Polska, używając żydowskich mediów na Zachodzie, że reżim, który im zaufał, musi zostać „UKARANY” gdyż jest mimo wszystko „okrutny”- nie beirze porzyczek w ŻYDOSKIM banku i musi zostać zmieniony „ze względów humanitarnych” jak w Syrii, Iraku, Egipcie, Lybi . . . itp.
  Wtedy żydoski rząd waszyngtoński USA wynajmowany przez żydowski FED z New Yorku urządza za pomocą CIA wewnętrzną krwawa rozróbę, kolorową rewolucje, a lokalne ŻYDY robią wszystko, aby wybuchła wojna domowa(jak na Ukrainie) lub wystawiono fałszywą flagę atakując USA lub ich sojuszników.
  Tak żydy z Izraela szukają swojego kozła ofiarnego, na którego następnie żydy z USA wysyłają US Army – zbrojne RAMIĘ żydostwa, aby napadł na ten mały kraj i jego zmasakrował rakietami „amerykańskimi” tak aby zniszczyć nawet kamienie.

  Taką wojne właśnie zorganizowały żydy w Syrii za pomocą wynajętego murzyna ludobójcy Obamy.
  Czy to brzmi niewiarygodnie?
  Rzućmy okiem na tzw. „reżimy”, które zostały zmienione pod tym pretekstem islamu: Egipt, Libia, Irak . . .itd.
  Teraz idą ataki bandytów izraelskich(ruskich żydów zamieszkałych w Izraelu) na Liban, a nawet atakują lub organizują krwawe intrygi Turcji z Rosją !

  Ataki bandytów izraelskich na kraje są wtedy prowadzone prze wsparciu żydów USA, gdy te kraje posiadają kilka rzeczy wspólnych:
  1. Środki do obrony przed Izraelem,
  2. Wolność od żydowskiej złodzejo-bankowości,
  3. Stabilne rządy czyniące postępy gospodarcze w swoich krajach.
  Wcześniej wszystkie te państwa w sąsiedztwie Izraela zostali ROZBROJENI militarnie obietnicami wsparcia „dobrego” USA, po czym gdy te rządy się rozbroiły w tych państwach zostały BRUTALNIE zaatakowane przez żydów z USA i obalone przez wynajętych przez USA/CIA lokalnych podżegaczy i finansowani z USA po przez ambasady „amerykańskie” gdzie ambasadorem jest ZAWSZE ŻYD, którzy organizują wywołanie wojny domowej w tym kraju, na którego chrapkę mają ŻYDY aby ten kraj bezkarnie OBRABOWAĆ !
  W tych krajach w których żydom nie udało się wywołanie wojny domowej, to wtedy US Army-zbrojne ramię żydostawa światowego po prostu otwarcie atakuje-napada na te państwa pod jakimś kłamliwym PRETEKSTEM lub udaje się z „misją pokojową” JAKOBY do obrony tego państwa przed jakimś wrogami zewnetrznymi, które to ŻYDY przejmują władzę nad lokalnymi tubylcami pod jakimś spreparowanym pretekstem tak jak Polsce, Litwie, Estonii itp. !
  Te kraje w których rządy są już w części opanowane przez lokalnych lub sprowadzonych żydów, które JAKOBY „ufają” Stanom Zjednoczonym i ich sojusznikom imperialnym jak Niemcom lub Anglii w których faktyczną władzę sprawują ŻYDOWSKIE centralne banki.
  Niestety ale te gówniane wcześniej przekupione rządy państw są ULEGŁE, to US Army je „zdelegalizuje” a przedstawiciele tych rządów zostają wykończeni za pomocą mordów politycznych, aby centralną władzę przejeli żydy izraelskie lub żydy amerykańskie, które przemocą podporządkowują sobie pod każdym względem, aby DRENOWAĆ ekonomicznie te panstwa, jak taką prostacką głupią przekupną „ukrainę” czy skorumpowaną Polskę, które to USA za pomocą swoich agentów DESTABILIZUJĄ totalnie za pomocą NOWOCZESNEGO ich narzędzia jakim jest spowodowaniem „kryzysu NACHODZCÓW islamskich”.

  Po opuszczeniu krajów arabskich przez tych młodych wygnanych wojną z krajów Bliskiego Wschodu, te opuszczone kraje PLANUJE sobie PRZYWŁASZCZYĆ Izrael.
  W ten to sposób żydy budują nowy „WIELKI Izrael” jak to widać na mapie:
  https://russia-insider.com/en/politics/israel-lost-syria-its-ready-another-war-crime-yemen/ri23789

 5. banita

  3 października 2018 at 06:35

  Przyganiał zbój łotrzykowi ściągając miliardowe haracze, oszukując, knowając i swych zbójów potajemnie wysyłając. Adolf mógłby mu pozazdrościć.

 6. m

  3 października 2018 at 09:03

  Czy ambasada USA potępi podpalenie drzwi kościoła, tak jak potępiła wybicie szyby w synagodze?
  http://niewygodne.info.pl/
  Przypomnijmy – 20 września jakiś niezrównoważony facet wybił kamieniem szybę w gdańskiej synagodze. Już następnego dnia rano ambasada USA w Warszawie wydała oficjalny komunikat, w którym potępiła „ten pełen nienawiści, destrukcyjny akt”. Kilka dni później jakiś szaleniec wziął kanister z benzyną i podpalił drzwi do kościoła w Opolu Lubelskim. Jak do tej pory ambasada USA milczy. Nic nie wskazuje również na to, aby przy odsłonięciu nowych drzwi kościoła w geście solidarności miało dojść do podobnej ceremonii ekumenicznej, jak podczas odsłonięcia nowego okna w synagodze.

 7. bobik

  3 października 2018 at 10:20

  Stano-Żydy doprowadzą w końcu do wojny w której same zginą.
  Nie da się wygrać na raz z Chińczykami, Ruskami, Iranem, Arabusami, Turkami i resztą Muzułmanów, całą Ameryka Południową, Niemcami/Kalifatem Środkowoeuropejskim, Francją/Kalifatem Zachodnioeuropejskim itd.
  To samobójcza polityka zbliżona do tej z III Rzeszy.

  No a jeżeli sojusznikiem Stanów i Izraela w tym przedsięwzięciu będzie tylko Polska to nietrudno przewidzieć jaki będzie nasz los po jego porażce.
  Jakaś nowa *obłast* rosyjska?
  Dzika pustynia, która świeci?

 8. Chiński Górol

  3 października 2018 at 12:55

  Tak myśli 100% ludzi w UE a oficjalnie przeczą temu tylko „pieski” USA.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra