Z zagranicy

Mocne! Niewolnica ISIS opowiedziała o swoich przeżyciach!

Niewolnica seksualna ISIS opowiedziała mediom o swoich przeżyciach. 

fot. Pixabay.com

Jedna z chrześcijańskich kobiet, które zostały schwytane, sprzedane i wykorzystane jako niewolnice seksualne przez ISIS postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami z opinią publiczną.

W wywiadzie dla The European Post powiedziała, że była zmuszona patrzeć na publiczne egzekucje oraz torturowanie innych kobiet.

„Robili nam złe rzeczy, bili nas każdego dnia, napadali na seksualnych klientów i handlowali nami jak przedmiotami. Traktowali nas jako obiekty seksualne.”- powiedziała Rita Habeeb porwana chrześcijanka.

Jak się okazuje później została przeniesiona do Syrii. Tam poznała wiele Jazydek, które również musiały oglądać publiczne egzekucje, tortury innych kobiet oskarżonych o szpiegostwo.

World Watch Monitor poinformował, że chrześcijanka została kupiona przez ISIS w celach seksualnych. 

Ponadto zmuszali kobiety do stosowania tabletek antykoncepcyjnych, a także do aborcji, gdy zaszła w ciążę.

Dziewczyny w wieku dziewięciu lat zostały zgwałcone i sprzedane za kwotę od 6 000 do 15 000 USD.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. bobik

  3 października 2018 at 22:39

  Wakacje z ISIS to dobry pomysł na feministki.

 2. maxiu wymaxowany

  4 października 2018 at 10:58

  A o ważnych sprawach nie piszecie.
  Orban zapowiedział, że w 2030 roku jego kraj będzie jednym z pięciu państw unijnych, w których są najwyższe standardy życiowe. Ponadto oświadczył, że odwróci się do tego czasu spadkowy trend demograficzny na Węgrzech, a autostrady dosięgną wszystkich granic kraju, który stanie się też niezależny energetycznie i rozbuduje siły zbrojne.

  https://www.youtube.com/watch?v=O_ADZTlsEfA

  • bobik

   4 października 2018 at 16:46

   W 2030 nie będzie juz raczej UE, tak że Orban chyba się myli

 3. Paweł Paleczny

  4 października 2018 at 13:46

  Świetny tekst „Historia islamskiego terroru”

  http://sila-lewicy.pl/info-dnia/152-historia-islamskiego-terroru

 4. cóż

  8 października 2018 at 22:01

  Jeśli komuś z (arabskiego) Bliskiego Wschodu moglibyśmy udzielić schronienia, to tylko chrześcijanom i (ewentualnie) jazydom, choć… chyba lepiej byłoby po prostu ich dozbroić (tym bardziej, że [syryjscy chrześcijanie] podobno nie chcą przyjeżdżać do Europy). Mam nadzieję, że ta „pomoc na miejscu” też na tym polega, bo w ich sytuacji na niewiele się zda sama żywność. Nią się przecież nie obronią przed bandytami.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra