Z kraju

W najnowszym wywiadzie Nergal znowu atakuje chrześcijaństwo!

Adam Darski o pseudonimie Nergal w najnowszym wywiadzie znów atakuje chrześcijaństwo! 

fot. screen YouTube

Nergal a właściwie Adam Darski w najnowszym wywiadzie znów ostro wypowiedział się na temat chrześcijaństwa.

„Powinniśmy być dla siebie najbardziej kochającą się istotą i naprawdę nie rozumiem, dlaczego dawanie miłości samemu sobie w chrześcijaństwie jest uznawane za jeden z najcięższych grzechów. To jest jeden z największych paradoksów tej kłamliwej religii niszczącej ludzkie życie, pozbawiającej je radości. To smutna religia o śmierci, umieraniu i przybijaniu ludzi do drzewa – religia, w której nie ma radości, jest za to mnóstwo ograniczeń. Stworzono to tylko w jednym celu, politycznym, żeby pewna grupa ludzi miała władzę nad większością.” – powiedział muzyk.

Na pytanie co sądzi o filmie „Kler” odpowiedział, że filmu nie oglądał, ale już wie, że mu się spodoba.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. zbyszek

  4 października 2018 at 18:27

  Adan Darski ps nergal to sprzedajna szmata

  • Marek O

   4 października 2018 at 19:06

   powinien zapłodnić emme jakąś a poźniej na koncercie abortować, to byłby szoł 🙂 koniecznie na terytorium RP, poczułbym się wtedy światowym człowiekiem

  • Parafianie z Wesołej- Zielonej

   5 października 2018 at 10:11

   Parafianie z Zielonej – Wesołej

   25 września 2018 at 10:09

   Oprócz zwolnienia Lemańskiego, biskup Kamiński uczynił proboszczem niejakiego Macieja Chibowskiego, „zesłanego” na 11 lat do Kanady za aferę Domu Medialnego AIR.
   Skandal ten był opisywany w Rzeczpospolitej pod tytułami „Kto zarobi na czytaniu Biblii przez komórkę” a także „Ks. biznesmen” – autorzy Ewa Czaczkowska i Piotr Nisztor.
   Katolicy z parafii św. Brata Alberta w Warszawie-Wesołej boją się, że ten ksiądz Maciej Chibowski połączy ich parafię z homoseksualnym kanałem randkowym Gaydate TV, gdyż Dom Medialny AIR, w którym „pierwsze skrzypce” grali bracia, księża Maciej i Adam Chibowscy powiązany był biznesowo z tym homoseksualnym medium.
   Wierni z parafii zażądali wydalenia z Parafii Zielona ks. Macieja Chibowskiego.

 2. klioes vel pislamista

  4 października 2018 at 18:45

  Z innej beczki. Niejaki Rzehak, nauczyciel historii w VII L.O. w Krakowie przezywany jest przez uczniów. Wiem to z pierwszej ręki.

  Rzepak

  Rzepak, poplonem lub kapłonem zwany,
  Kapłanów kasę chce mieć – dotowany!
  Spłodził scenariusz i w Urbana krasie
  Wraz ze Smarzowskim tak w kinie się pasie,
  Jak bąk w kobylej du. pie… Gdzie konkrety?
  Faktów brakuje. Są Rzepaka bzdety!

  • klioes vel pislamista

   4 października 2018 at 22:53

   Burza w nocniku

   Czy Polakom brak problemów,
   Czy wciąż mają ich bez liku?
   Hej, Smarzowski filmuj, nie mów!
   O co burza jest nocniku?

   Już Polacy zarabiają
   Chyba sporo? Gdzież problemy,
   Co rodziny dotykają?…
   Jest film „Kler”… Już wszystko wiemy!

   Szacun, wielki reżyserze!
   To nie politycy wcale
   Są problemem. W większej mierze
   Są nim …księża! Ale, ale…

   Wiele częściej, niźli księża
   Lubią kasę, seks i władzę,
   Ci, co ich nie nadwyręża
   Pan reżyser… Więc mu radzę:

   Niech znów weźmie Pan dotacje.
   No i znowu film nakręci
   „Reżyserskie ubikacje”!
   (Pan Polański… temat nęci!)

   Obiektywizm, wyważenie?
   Jak w Wołyniu? Zamiast bajek
   Kręć Pan o tych, co na scenie,
   O aktorach… Ból ich jajek!

   Czy nie częściej to aktorzy,
   A wraz z nimi reżyserzy,
   „Mają problem”? Księża chorzy?
   A Pan zdrowy?… któż uwierzy!

   • klioes vel pislamista

    5 października 2018 at 01:33

    Przypomniane po latach przy okazji

    Arkadiusz Jakubik: „Mój kumpel ofiarą
    Padł molestowania.” Rola w filmie karą
    Jest dla kleru! bowiem: „Kumpel przed ćwierć wiekiem
    Padł ofiarą księdza.” Arek jest człowiekiem
    Z dość dziwną pamięcią – aż do filmu czekał!

    Biorąc przykład z Arka, też nie będę zwlekał:
    „Ojciec Arka kiedyś… – ktoś mi to powiedział! –
    Za gwałt i zabójstwo w więzieniu by siedział.
    Lecz sędziemu du. py dał… Cnotę udawał,
    Ciągle potem kradnąc.” (Nie wiem, czy to kawał.)

 3. Marek O

  4 października 2018 at 18:50

  Dariuszu, skoro Boga nie ma krzyknij, białaczko wróć! taki światły człek nie żyje zabobonami, prawda? Tylko nie płacz w rękaw sowom, pośrednikom diabła, to tak jak by się katu żalić że powróz ciasny….

 4. iks igrekzet

  4 października 2018 at 19:04

  Kto by sobie zaprzątał głowę takim autorytetem… Niech się lepiej wypowie na temat islamu. Tej sekty założonej przez pasjonata dzieci. Jak dla mnie Bóg istnieje bezsprzecznie, natomiast wszystkie religie powielają z grubsza jeden schemat i są stworzone aby kontrolować masy. Jeśli to zrozumiemy możemy czerpać dla siebie ze wszystkich religii to co najlepsze. Nie ma sensu się ograniczać, tak jak w przypadku chrześcijaństwa do czasów gdy ksiądz musiał wiedzieć co się dzieje we wsi.

  • Marek O

   4 października 2018 at 19:19

   wystarczy jak powie coś o żydach i pejsatej religii, zaraz mu przypomną skąd mu nogi wyrastają i skąd się bierze kasa, sprzedajny matoł na usługi

 5. Piotrx

  4 października 2018 at 21:43

  W jakim celu po raz kolejny zwraca się w ogóle uwagę i nagłaśnia wypowiedzi tej pseudoartystycznej i intelektualnej miernoty – tego nie rozumiem.
  Czy nie ma już ważniejszych tematów ?

  Rząd będzie zachęcał nas do podzielenia się Polską z imigrantami
  https://www.pch24.pl/rzad-bedzie-zachecal-nas-do-podzielenia-sie-polska-z-imigrantami,63236,i.html

  …Opublikowana w ubiegłym roku „Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju do roku 2020 (z perspektywą do 2030 r.)” sygnowana przez premiera Mateusza Morawickiego, to ciekawa lektura również w kwestii imigracyjnej.

  To właśnie w tym dokumencie (Pkt 5. Polityka migracyjna jako instrument zarządzania zasobami ludzkimi) znajdziemy kluczową zapowiedź o „prowadzeniu działań informacyjnych i edukacyjnych skierowanych do polskiego społeczeństwa nt. pozytywnej roli cudzoziemców, których celem będzie przeciwdziałanie dyskryminacji, promocja postawy otwartości, przełamywanie stereotypów i uprzedzeń”. I to już się dzieje. Warto zatem bliżej przyjrzeć się temu dokumentowi programowemu.

  Strategia zakłada, że polityka migracyjna Polski „powinna mieć charakter wielowymiarowy, uwzględniający migracje o charakterze zewnętrznym, zarówno te dotyczące imigracji, jak i emigracji, a także brać pod uwagę ich charakter (czasowy, trwały, zarobkowy itp.)”. Autorzy opracowania nie ukrywają, że napływ migrantów do Polski z krajów nie będących częścią wspólnoty europejskiej, może pociągać za sobą także szereg konsekwencji: politycznych, ekonomicznych i społecznych. Mowa tu o postrzeganiu naszego kraju i obywateli za granicą, integracji cudzoziemców w Polsce oraz zjawisku nietolerancji i ksenofobii.

  Dokument zakłada więc „oddziaływanie na procesy migracyjne w sposób zaplanowany, pozwalający na zrealizowanie bardzo konkretnych wyzwań i celów”, przy minimalizowaniu „prawdopodobieństwa wystąpienia różnego rodzaju ryzyk i zagrożeń charakterystycznych dla współczesnego świata (nierówności społeczne, kryzysy humanitarne, zagrożenia bezpieczeństwa)”.

  Tak oto – wedle rządu – polityka migracyjna ma swoich założeniach skupiać się na odpowiednim zarządzaniu i reagowaniu na problem depopulacji, starzenia się społeczeństwa, a co za tym idzie, malejącą liczbę rąk do pracy. W założeniu, rząd chce być mądrzejszy o doświadczenia „innych państw europejskich, które sobie z wyzwaniami związanymi z napływem cudzoziemców nie zawsze skutecznie poradziły”. Trudno jednak stwierdzić jednoznacznie czy chodzi tu o „politykę otwartych ramion” jako taką, czy też o sposób prowadzenia narracji na temat jej realizacji….

  Strategia obejmuje też działania zaplanowane do roku 2030. Wśród nich odnajdziemy m.in. „prowadzenie działań informacyjnych i edukacyjnych skierowanych do polskiego społeczeństwa nt. pozytywnej roli cudzoziemców, których celem będzie przeciwdziałanie dyskryminacji, promocja postawy otwartości, przełamywanie stereotypów i uprzedzeń”. Jak czytamy dalej „działania powyższe będą stanowić m.in. element Polityki Migracyjnej Polski”. A warto zauważyć, że jest to projekt strategiczny wskazany w obszarze Bezpieczeństwo narodowe.

  Czy w tejże „polityce urabiania” obywateli z czasem znajdzie się także miejsce i na tzw. uchodźców z krajów islamskich, którzy dziś zalewają Europę Zachodnią?..

 6. Piotrx

  4 października 2018 at 21:56

  Proboszcz z Lublina przypomniał prawdę o homoseksualizmie. Lewacy oburzeni
  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/sancta-ecclesia/2073-proboszcz-z-lublina-przypomnial-prawde-o-homoseksualizmie-lewacy-oburzeni

  Na celowniku postępowców znalazł się również ks. Mirosław Matuszny, który z aprobatą odniósł się do słów wojewody. Ośrodek określił duchownego mianem „księdza homofoba”. Znając jednak lewackie rozumienie słowa „homofob” lubelski kapłan powinien być dumny, że dobrze wypełnia swoje duszpasterskie obowiązki.
  „Wstydem jest milczeć, gdy sodomici wylegają na ulice. Wszak to godzina próby dla każdego normalnego człowieka, ostatni być może moment, aby przeciwstawić się publicznej demoralizacji i tęczowemu zepsuciu” – napisał na Facebooku proboszcz parafii Nawrócenia św. Pawła w Lublinie.
  Pośród jego wypowiedzi w internetowej dyskusji znajdziemy również takie: „W imię Chrystusa stawiamy czoło sodomickiemu terrorowi” oraz „Sprzeciw wobec waszej próby wrogiego przejęcia Kościoła będzie coraz większy i to się wam nie uda. Tu jest Polska, nie Bruksela, tu się zboczeń nie popiera!”.
  Lubelski proboszcz ze spokojem przyjął zapowiedź doniesienia na niego do kurii. „Donieście też na św. Pawła. W każdej Biblii jest napisane, że stosunki homoseksualne są zboczeniem. Nie mogę się doczekać postępowania karnego za cytowanie Biblii. Właśnie dlatego trzeba was powstrzymać. Terror znanych nam z historii totalitaryzmów jest mniejszy od tego, jaki homolobby może zgotować światu” – napisał.
  Duchowny w całej dyskusji punktował środowisko LGBT i ich sojuszników używając przy tym języka wolnego od politycznej poprawności. Pisał więc m.in. o „publicznej demoralizacji” i „tęczowym terrorze”. Przypomniał statystyki dotyczące problemu pedofilii wśród homoseksualistów oraz prostą i oczywistą dla katolików prawdę: „Bać się trzeba zdrady Chrystusa i Jego Ewangelii, a nie tęczowych terrorystów”. Odniósł się również do filmu „Kler”: „kinowy gniot sami sobie oglądajcie, bo to prawda o was, nie o nas. Bez odbioru”.

  • Parafianie z Wesołej- Zielonej

   5 października 2018 at 10:07

   Parafianie z Zielonej – Wesołej

   25 września 2018 at 10:09

   Oprócz zwolnienia Lemańskiego, biskup Kamiński uczynił proboszczem niejakiego Macieja Chibowskiego, „zesłanego” na 11 lat do Kanady za aferę Domu Medialnego AIR.
   Skandal ten był opisywany w Rzeczpospolitej pod tytułami „Kto zarobi na czytaniu Biblii przez komórkę” a także „Ks. biznesmen” – autorzy Ewa Czaczkowska i Piotr Nisztor.
   Katolicy z parafii św. Brata Alberta w Warszawie-Wesołej boją się, że ten ksiądz Maciej Chibowski połączy ich parafię z homoseksualnym kanałem randkowym Gaydate TV, gdyż Dom Medialny AIR, w którym „pierwsze skrzypce” grali bracia, księża Maciej i Adam Chibowscy powiązany był biznesowo z tym homoseksualnym medium.
   Wierni z parafii zażądali wydalenia z Parafii Zielona ks. Macieja Chibowskiego.

 7. Matwiej Płatow

  5 października 2018 at 12:23

  To jest ,,coś ” psychicznie chore.A z takimi nie ma co prowadzić dysputy ,i o takich pisać.

 8. MacGregor

  5 października 2018 at 15:55

  Kochani, ale macie problemy.
  a propos, onanizm raczej nie jest „dawaniem miłości”.
  Oby go Pan Bóg zdążył jeszcze oswiecić i nawrócic

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra