Z kraju

Morawiecki: Przystępujemy do weryfikacji imigrantów w Polsce

Premier Mateusz Morawiecki w telewizji wPolsce.pl, skomentował także pojawiające się informacje dotyczące znaczącego wzrostu imigrantów w Polsce. Zdaniem szefa rządu „muszą mieć jakieś legalne możliwości przyjazdu”. Czyżby rząd w końcu dostrzegł to, co dzieje się na polskich ulicach? 

– Przystępujemy do weryfikacji, skąd rzeczywiście się pojawiają takie osoby w Polsce. Na pewno nie jest to nielegalnie. Muszą oni mieć jakieś legalne możliwości przyjazdu. Jeden, o którym słyszałem to przyjazd niby na studiowanie, ale ta osoba potem stara się znaleźć miejsce. Chcemy uszczelnić wszelkie mechanizmy

– powiedział szef polskiego rządu.

Od pewnego czasu środowiska narodowe głośno mówią o inwazji, wobec której rząd nie robi absolutnie nic. Masowo przyjeżdżają do naszego kraju społeczności muzułmańskie, z tą różnicą, że nie z Afryki. Presja najwyraźniej zmusiła szefa rządu do wypowiedzi w tej sprawie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

31 komentarzy

31 Komentarzy

 1. Bajki i opowiastki

  7 października 2018 at 13:33

  Morawiecki tak tylko kit wciska pod publiczkę. Gościu kłamie bez mrugnięcia okiem, jest to wyjątkowo wredna szuja, którą zdradza język ciała. Jak plebsowi na spotkaniach podaje łapę, to nawet nie patrzy się w ich kierunku.

  • Obserwator

   7 października 2018 at 14:55

   „Nowy premier wybija się na tle polskiego pejzażu politycznego poziomem wykształcenia, ideowości, kultury osobistej i kompetencji. To prawdziwa osobowość i polityk z wizją. Bez wątpienia jest świetnym kandydatem na premiera, ba przywódcę politycznego. Jarosław Kaczyński nominując człowieka tego kalibru na premiera jednocześnie mianował praktycznie swojego następcę. Po objęciu przez Mateusza Morawieckiego stanowiska notowania PiS natychmiast wzrosły przekraczając 50%.”

   To napisał o Mateuszu Morawieckim poseł Janusz Sanocki, uważany za „prawicowego”:
   https://konserwatyzm.pl/sanocki-na-partyjnym-pustkowiu/

   • GG.

    7 października 2018 at 21:33

    .
    BEATA SZYDŁO W RMF FM: „DOPÓKI PIS RZĄDZIĆ BĘDZIE, POLSKA BĘDZIE W UE”
    .
    „Przyszłość Unii Europejskiej jest niezwykle ważna, szczególnie dla nas, dla Polaków. Ostatnio często politycy Platformy Obywatelskiej zaczynają straszyć Polaków, że oto jest jakiś plan wyprowadzenia Polaków z Unii Europejskiej. Chcę jeszcze raz wyraźnie powiedzieć, że to jest wierutne kłamstwo. I DOPÓKI PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, I ZJEDNOCZONA PRAWICA, RZĄDZIĆ BĘDZIE, POLSKA BĘDZIE W UNII EUROPEJSKIEJ”.
    .
    Źródło: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-beata-szydlo-o-tasmach-to-jest-ewidentnie-proba-zmiany-wladz,nId,2641116 (06.10.2018).
    .
    Wyszło szydło z worka (bez cenzury wewnętrznej i zewnętrznej).
    .
    PiS-owi już dziękujemy.
    .
    .

 2. Iza

  7 października 2018 at 16:05

  Obudził się.Mam zła opinię o premierze.

 3. Matwiej Płatow

  7 października 2018 at 16:42

  Premierze STO razy jestem za Muzułmanami z Krajów byłego Związku Radzieckiego ,plus Tatarzy Krymscy ,bo reprezentują ,,kulturę bycia” zbliżona do tzw.Zachodu ( bez pracy nie ma kołaczy ,a papu Allah darmo nie da.Niż otwarta granica dla Ukrów ,spadkobierców Myśli Bandery ,którzy reprezentują ban–=- polityczny”..

 4. wolna-polska.pl

  7 października 2018 at 16:46

  Joanna Teglund – Ruszyła machina indoktrynacji!

 5. Małgorzata

  7 października 2018 at 17:03

  Jakoś nie wierzę temu Panu, sam powiedział przy ośmiorniczkach, że dać narodowi nadzieję a potem powoli ją wygaszać.

  • Marian

   7 października 2018 at 19:15

   Ładnie powiedziane, pani Małgorzato.
   Tej nadziei już faktycznie coraz mniej na rynku. A po wyborach to już będzie zupełna bezkarność.

 6. wprawo.pl

  7 października 2018 at 17:04

  Portal braci Karnowskich w obronie Morawieckiego: „Tak zachowuje się każdy finansista”

 7. 123

  7 października 2018 at 19:20

  Braki siły roboczej… Czyli realizm kapitalizmu posługującego się socjalizmem na drodze do… (czego tak naprawdę?)
  Prawo podaży i popytu. Jeśli jest duży popyt, towar staje się droższy. Tak? – Nie.
  Gdy praca staje się cenna, wystarczy przecież otworzyć granice. I szybciutko mamy prostą prawdę: państwo jest jedynie korporacją, podwykonawcą, działającym na rzecz wyższych korporacji. Jest korporacją dostarczającą tanią, posłuszną siłę roboczą. Ta kasa która płynie od banków, a raczej dług – jest jedynie elementem kontroli. Jest kajdanami współczesnego niewolnictwa. Ludzie tego nie ogarniają. Jak dalekosiężne są konsekwencje tego układu. Jeśli weźmiemy pod uwagę jak ustandaryzowane procesy (pod różnymi dla niepoznaki nazwami) przechodzą wszystkie kraje świata? Jeśli weźmiemy pod uwagę, że długi są wyższe, niż całe skumulowane majątki państw? A jakoś nie słyszy się o wierzycielach tak niewyobrażalnych sum pieniędzy. Kim oni są?To zaszło już tak daleko, że musi nastąpić ZMIANA. Nowy porządek, który ludzie mają przyjąć dobrowolnie. Tzn. będą mieć wybór albo to, albo… „nieporządek”.

 8. Nina

  7 października 2018 at 20:30

  To podobno mason.

 9. Julian

  7 października 2018 at 21:17

  Kłamała Kopacz,kłamie Morawiecki.Polacy mają dość oszustów.Morawiecki podpisał tajny dokument w Marrakeszu o przyjmowaniu uchodźców.Pali głupa.

 10. KOJAK

  7 października 2018 at 21:54

  MORAWIECKI NIESTETY KOLEJNY RAZ AROGANCKO I BEZCZELNIE KLAMIE ! ZACZYNA TO JUZ PRZYPOMINAC JAWNIE PROPAGANDE HITLEROWCOW ! PIS TYSIACAMI SPRAWDZA EMIGRANTOW ! MOZNA SIE BYLO PRZEKONAC O TYM WRECZ OFICJALNIE Z MAPY RZADOWEJ KTORA MORAWIECKI KAZAL USUNAC ! MORAWIECKI KLAMCO WON PRECZ OSZUSCIE !

 11. GG.

  7 października 2018 at 22:48

  .
  Niektórzy mówią: „MAOWIECKI” https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1569386209827885
  .
  .

 12. BOB

  7 października 2018 at 23:53

  Małe sprostowanie, bo napisaliście, że przybywają imigranci, „a rząd nie robi absolutnie nic.”
  Wprost przeciwnie! To właśnie rząd zajmuje się organizowaniem tej imigracji do Polski, dlatego Morawiecki nie nazywa jej nielegalną! Ona jest legalna, bo za zgodą a nawet inspiracją tego rządu!
  Premier Morawiecki o chęci sprowadzenia 5 mln Ukraińców mówi od 2,5 roku, o otworzeniu na imigrantów z Azji, trąbili kolejno: Kwieciński, Emilewicz, Rafalska, Chorąży i inni pomniejsi urzędnicy. To jest zorganizowana akcja rządu PIS, który oszukał Polaków. Dlaczego to robią? Bo rozkręcili programy rozdawnicze, na które nie mają pieniędzy, dlatego Morawiecki chce na krótką metę poprzez imigrację dać impuls gospodarce do wzrostu PKB i przez to zebrać więcej podatków. Kto zatrudnia tych Hindusów, Pakistańczyków, Afgańczyków? Przecież nie małe firmy, to pracownicy dla korporacji zagranicznych, które na terenie Polski dostały od Morawieckiego zapewnienie, że będą miały dotacje, ulgi podatkowe i tanią siłę roboczą. Im nie zależy, czy do ich fabryki, montowni przyjdzie na taśmie pracować Polak czy Hindus z Bangladeszu, pensja ma być niska. Korporacje te zresztą nie płacą w Polsce dochodowego, bo jak nie są zwolnione to i tak płacą w Luksemburgu lub na Cyprze. Tak to właśnie Morawiecki oszukał miliony Polaków, bo każdy z nas za to wszystko zapłaci. Gdy wyjeżdżali Polacy za chlebem do Anglii, Francji. Niemiec, to mówili że to działa rynek pracy. Jadą tam, gdzie im płacą lepiej, bo w Polsce pracy brakuje. Gdy pracy jest więcej i prawa rynku spowodowałyby normalny wzrost cen to Pan Morawiecki ściąga tu zmienników, substytuty Polaków z Bangladeszu. Prowadzone są rozmowy z Filipinami, a tam chętnych jest do przyjazdu 10 mln. Przed wyborami PIS zaczął się wypierać swojej antypolskiej polityki, zwolnili ze stanowiska biednego Chorążego, który uczciwie powiedział to, co się nasłuchał o planach rządu na tych wszystkich zebraniach. Natychmiast kilka dobermanów typu Brudziński zaczęli po telewizjach opowiadać, że rząd PIS nawet kroku w tył, nie ma opcji, żeby przyjąć imigrantów. Inni, którzy chyba nie potrafią tak kłamać, twierdzą, że owszem oni przyjęli tych Azjatów, ale na kontrakt i to wszystko jest pod kontrolą. Ja już widzę jak urzędnicy przypilnują 3 mln Ukraińców w Polsce, z czego oficjalnie pracuje 300 tyś i jak przypilnują kilkaset tyś Azjatów. Jak tylko skończy im się kontrakt to się rozwieją w powietrzu, przecież nikt nie wróci do siebie. Pojawiły się informacje z Indii i Pakistanu, że za miejsce w kolejce mafia pobiera opłatę 1000 $ i ci ludzie płacą, bo wierzą, że przyjadą do Polski na stałe. Nikt ich stąd nie wykurzy. Tak naprawdę gorszego rządu, antypolskiego nie widziałem. To już złodzieje z Platformy byli lepsi.
  A co ciekawe jak ci Pisowcy kłamią, w żywe oczy wypierają się swoich własnych decyzji, które mają przecież zapisane w dokumentach rządowych, przeznaczone fundusze na pomoc mieszkaniową dla imigrantów, ułatwienia, rozmowy z rządami innych krajów od Mołdawii, przez Indie, Bangladesz po Filipiny. To jest po prostu skandal. PIS Oszukał

 13. jok

  8 października 2018 at 03:16

  Te dywagowanie zamiast, zdecydowanego „wyjaśnienia”/ściemnienia, że wszystko jest pod kontrolą, wskazują = moim zdaniem – na jakąś głębszą grę, na przygotowanie nas na inwazję, „zktórą nic się nie da zrobić”.

  Słuszne wydają mi się uwagi powyżej – wpis BOB

  • Obserwator

   8 października 2018 at 13:58

   „Gdy pracy jest więcej i prawa rynku spowodowałyby normalny wzrost cen to Pan Morawiecki ściąga tu zmienników, substytuty Polaków z Bangladeszu” – bo „wolny rynek” jest dobry, gdy „pracodawcy” nabijają sobie kabzę dzięki jego działaniu, ale gdy to oni sami musieliby na „wolnym rynku” konkurować między sobą o pracownika, o – co to, to nie! Wtedy „niewidzialna ręka wolnego rynku” staje się zła i wredna!

   A tak na marginesie to sądzę, że nie tylko o „tanich pracowników” chodzi – ale że są oni bardzo wygodnym pretekstem do przeprowadzenia w Polsce „inżynierii społecznej”. W końcu spójrzmy, jakich „tanich pracowników” się do Polski ściąga? W ogóle bez jakiegokolwiek wybierania – ot, np. Pakistanów potrafiących jedynie rowerem jeździć, jako roznosicieli pizzy dla ubera. Jak uzyskają stosowne prawa, to rzucą to w cholerę, i będą się obijać na socjalu. Potem zaczną nam podpalać samochody, jak wszędzie.

   • GG.

    8 października 2018 at 14:59

    .
    Obserwator: „„wolny rynek” jest dobry, gdy „pracodawcy” nabijają sobie kabzę dzięki jego działaniu, ale gdy to oni sami musieliby na „wolnym rynku” konkurować między sobą o pracownika, o – co to, to nie! Wtedy „niewidzialna ręka wolnego rynku” staje się zła i wredna!”
    .
    .
    D_O_B_R_Z_E__ P_O_W_I_E_D_Z_I_A_N_E
    O
    B
    R
    Z
    E
    .
    P
    O
    W
    I
    E
    D
    Z
    I
    A
    N
    E
    .
    .

  • JarekJ

   8 października 2018 at 20:43

   Mnie także. Polecam: „Jako były pracownik Urzędu do spraw Cudzoziemców decyduję się w interesie społecznym i pod nazwiskiem odsłonić przed opinią publiczną stan rzeczy, za który społeczeństwu polskiemu może przyjść zapłacić bardzo wysoką cenę” etc.. Tu całość: http://politykapolska.eu/2018/10/08/byly-pracownik-urzedu-ds-cudzoziemcow-pis-klamie-rzad-zupelnie-nie-kontroluje-imigracji-do-polski/

 14. "weryfikacja imigrantów" w Polsce to KOLEJNE OSZUSTWO przedwyborcze tych złodzeji ZDRAJCÓW gangu PiS i PO

  8 października 2018 at 10:04

  Polscy obywatele renciści i wykołowani propagandą syjonistyczną emeryci !
  NIE głosujcie w wolnych wyborach na SPRZEDAWCZYKÓW żydów łapówkarzy CIA „solidaruchów” i KOR-w z PiS-PO-PSL-SLD !
  NIE dajcie się znowuż OSZUKAĆ tym KŁAMLIWYM sloganem:
  „Przystępujemy do weryfikacji imigrantów w Polsce”
  – to jest następne PODPUSZCZANIE przez tego żydowskiego PUCYBUTA Morawieckiego i tych anty-polskich SPRZEDAJNYCH gangsterów syjonistycznych PiS-PO-PSL, którzy kucają i się ślinią przed byle żydem „danielsem” . . . o ZGROZO !
  Emeryci i renciści głosujcie na POLSKICH narodowców i polskich NACJONALISTÓW !

 15. malva

  8 października 2018 at 15:44

  Jeżeli Polacy nie zmądrzeją i dalej będą głosować na partie okrągłostołowe typu PiS,PO, SLD to NIGDY nie odzyskamy suwerenności! Głosujcie na Ruch Narodowy!!!

  • Karol

   13 października 2018 at 22:35

   Lista nr 7
   Prof. Jerzy Robert Nowak między innymi!

   • Kontra

    14 października 2018 at 04:38

    Pełne poparcie dla prof.Nowaka i listy Nr 7

    Głosujmy na Ruch Narodowy – precz z PoPiSem i resztą gudłaji.

 16. OSZUST Morawiecki PODPUSZCZA motłoch: emerytów i recistów !

  10 października 2018 at 21:10

  Ty kłamco morawiecki SQURWYSYNIE PO-PiS ten twój bełkot „weryfikacji imigrantów w Polsce” to NASTĘPNE twoje OSZUSTWO, aby podpuścić motłoch w III RP czyli EMERYTÓW i rencistów tak, aby NA ŚLEPO głosowali w wyborach na tych MEGA-ZŁODZEJI mafiozów gangsterów PiS=PO=PSL=SLD=PZPR !

  Squrwysynie KŁAMCO morawiecki UDUŚ się tymi swoimi OSZUSTWAMI !

  Polscy obywatele głosujcie w wyborac na WSZYSTKICH polskich NARDOWCÓW tylko NIE na tych bandyto-złodzieji ŻYDÓW z gangów złodzeji PO-PiS-PSL-SLD itp.

 17. Yebany bank-sterze Morawiecki czy dałeś ŁAPÓWKĘ 100,000 zł A. Gradowi z z PO ??

  11 października 2018 at 05:50

  Morawiecki to bankster! – Komentarz polityczny
  https://www.youtube.com/watch?v=nRzv5nHFUFk

 18. Przebudzcie sie!!!

  13 października 2018 at 15:11

  PIS i PO to jedna sitwa polityczna, obie partie sciagaja do Polski emigrantow. Nie glosujcie na tych oszustow.

 19. stevan

  13 października 2018 at 21:28

  Przypominam; Bułgaria i Rumunia były 500 lat w niewoli muzułmańskiej. Polecam na onecie przeczytać wywiad z Pakistańczykiem- islamizm, zagrożenie dla świata.

 20. Karol

  13 października 2018 at 22:31

  Mason i kłamca ten Morawiecki razem z całym żydofilskim przywództwem PiSu!
  Głosowaliśmy na innych a tu ciach i po paru miesiącach zupełnie inni podstawieni.
  Kaczyński rechocze jak zwykle!
  A potyka się też jak zwykle o własne nogi!

  Polacy głosujemy tylko na polskich Narodowców i Nacjonalistów!

 21. Kontra

  14 października 2018 at 04:34

  Morawiecki kłamie.
  Setki tysięcy imigrantów sprowadzą nam różne agencj, np. Z Nepalu
  https://www.magnapolonia.org/polska-stala-sie-dla-azjatow-celem-kolonizacji/

  STOP IMIGRACJI – głosujmy i wspierajmy RuchNarodowu.net to może być nasza ostatnia szansa

  Precz z Okrągłym Stołem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra