Z kraju

Skandaliczne słowa posła PO! „Nie wyobrażam sobie iść z faszystami, którzy machają łapą w Warszawie”

Skandaliczne słowa posła Sławomira Neumanna padły na antenie Polsat News. Polityk komentował apel Donalda Tuska, by 11 listopada, na czas świętowania 100. rocznicy odzyskania niepodległości, odłożyć na bok spory polityczne i razem świętować ten dzień.

– Z całym szacunkiem dla Donalda Tuska, ale ja sobie nie wyobrażam, że ludzie, którzy dzisiaj chronią narodowców, którzy nie rozliczyli marszu 11 listopada zeszłego roku, gdzie wobec sprawców pobicia kobiet prokuratura umorzyła sprawę

– mówił.

– Fajnie by było pójść razem, ale nie wyobrażam sobie pójść razem z ludźmi, którzy niosą ksenofobiczne hasła, w faszystowskim pozdrowieniu machają łapą w Warszawie. PiS chroni te środowiska i z nimi chce manifestować. Myślę, że Donald Tusk też sobie tego nie wyobraża

– mówił Sławomir Neumann.

Źródło: polsatnews.pl
Fot. Platforma Obywatelska, CC BY 2.0, Wikimedia Commons

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

28 komentarzy

28 Komentarzy

 1. banita

  7 października 2018 at 15:59

  Ja też sobie nie wyobrażam by iść razem ręka w rękę z ludźmi którzy rozkradli bądź wyprzedali swój kraj. Ludźmi którzy dopuścili się zdrady. Ludźmi, którzy domagają się sankcji oaz kłamią i działają na niekorzyść wobec własnego kraju. Ludzi, którzy przegnali z kraju Polaków, by na ich miejsce, przybyli obcy kulturowo przestępcy, barbarzyńcy, terroryści. Stworzenia niezdolne do jakiejkolwiek integracji, nie mające zamiaru nigdy pracować, trudniący się gwałtami, narkotykami i rozbojami. Gdyby ci ludzie poszli w marszu byłby to ogromny dyshonor dla Polaków i plucie w twarz RP.

  • ewka

   10 października 2018 at 05:41

   Banita, zgadzam się z Tobą całkowicie, poza małą korektą. Od 2WŚ Polska nie jest już monolitem. Napłynęło wtedy mnóstwo ludzi z republik radzieckich, którzy przybyli tu w określonym celu(POP -pełniący obowiązek Polaka). Ich dzieci i wnuki w dużej mierze nadal mają ogromny wpływ i rządzą Polską, ale ich wartości nie są naszymi wartościami.Oni nie wyprzedali „swojego” kraju.. Nawet nazwisko Pana N. nie jest jakby polskie … A takich jak on jest mnóstwo.

 2. Matwiej Płatow

  7 października 2018 at 16:35

  Neumann proszę sprawdzić znaczenie co znaczy FASZYZM.Tyś Pajac. W Polsce NIE MA partii która by oparła swą Doktrynę na Myśli Politycznej Duce-Mussoliniego. W Polsce są partie o Doktrynach Nacjonalistycznych ( Ruch Narodowy+ Młodzież Wszechpolska),Radykalnych Obozach ( Obóz Narodowo Radykalnych),oraz tzw. Narodowi Radykałowie ( NOP) .I Ruch Endecki-Narodowy który próbuje się skonsolidować ( Obóz Wielkiej Polski).Nie wspomnę o grupkach Antysemickich ,które są MARGINESEM.Sławciu.N. kajecik i do szkoły,bo KTOŚ może ——————————

  • M.

   14 października 2018 at 07:56

   Nie tłumaczcie faszyście Nojmanowi czym jest faszyzm. On to dobrze wie! he he he

 3. Soroka

  7 października 2018 at 17:31

  Ja też nie wyobrażam sobie stanąć razem z ruską swołoczą z totalniakami!

 4. Jan

  7 października 2018 at 19:09

  Wyjątkowe chamstwo Neumanna,czy jak on tam się nazywa.

 5. Robert

  7 października 2018 at 19:11

  Na głupotę posła platformy nie ma rady.

 6. Janina

  7 października 2018 at 19:14

  Ptasi móżdżek Sławcia.

 7. Maks

  7 października 2018 at 19:17

  Kolejna kompromitacja platformiarza. Bardzo dobrze.Mam nadzieję,że w najbliższych wyborach przegrają z kretesem.

 8. Andrzej

  7 października 2018 at 19:20

  Co zrobić, Pan Bóg nie dał rozumu.Prawdę mówiąc PIS jest niewiele lepszy niż PO.

  • banita

   7 października 2018 at 20:12

   Ale jednak lepszy 😀

   • ewka

    10 października 2018 at 05:58

    Banita, tym razem bzdury opowiadasz. PiS to druga strona medalu zwanego PO. Są sprytniejsi, bo kłamią w żywe oczy, a ludzie nie mają czasu korygować ich poczynań. W kluczowych sprawach kontynuują działania PO. Zapewniam Cię.
    Pobudka ze snu zwanego „dobrą zmianą” nie będzie miła.
    Przykładowo: oficjalnie PiS nie przyjmuje imigrantów, ale faktycznie otworzył dla nich autostradę… Spr. sobie, co podpisał Morawiecki w Marrakeszu…Nie chwalą się tym absolutnie (Węgrzy nie podpisali}.
    Sprowadzając w ogromnych ilościach tanią siłę roboczą (z różnych kontynentów)uniemożliwiają wzrost płac dla Polaków, co będzie skutkowało emigracją dalszych milionów rdzennej ludności. Odbywa się podmiana społeczeństwa. Etc. Obudż się ze snu o jakiejś dobrej zmianie.(na you tube posłuchaj p.Teglund – o imigracji,koniecznie). Pozdrawiam.

 9. Lucyna

  7 października 2018 at 20:57

  Zgadzam się z Tobą z jednym zastrzeżeniem że większość tych ludzi których opisujesz to nie Polacy a więc oni swojego kraju ani nie wyprzedali ani nie rozkradli ani nie zdradzili!
  Oni rozkradli, wyprzedali i „zdradzili” kraj obcy czyli Polskę w której tylko mieszkają albo nawet i tego nie nie.

  „Pora, aby to całe towarzystwo wymieść ze świecznika, aby nie-Polacy nie obsługiwali funkcji Polaków.”

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23952&Itemid=100

  • jok

   8 października 2018 at 20:34

   Zgadzam się z tym, że w pewien sposób trudno mówić o zdradzie, gdyż są to ludzie obcy etniczni.

   Możemy twierdzić, raczej zasadnie (inni stwierdzą, że mniej zasadnie), że to nie nasza – Polaków jako narodu – wina, że oni rządzą. Niemniej to już raczej nasza wina, że przez lata nie ośmielaliśmy się – przynajmniej w znakomitej większości, a właściwie tak jest w sporym stopniu do dziś – dostrzegać tej obcości etnicznej. Nie mam raczej na myśli tutejszych czytelników, lecz ogół.

   A pan Gadwoski – tu przywołany w odnośniku – jakkolwiek miewa interesujące spostrzeżenia, informacje, zestawienia informacji, to rzekłbym, że moim zdaniem – sporo zrobił, byśmy tej obcej etniczności czy obcości etnicznej, nie dostrzegali. Ciutkę i chwilowo zmienił narrację w pierwszej połowie 2018 r., bo temat był „na czasie”. Tak to pozwalam sobie widzieć…..

   • jok

    8 października 2018 at 20:37

    Oczywiście mówię o tej etniczności ży-wskiej :))), by była jasność, bo Niemców, Rosjan, Amerykanów może mniej, ale też, tacy jak pan G. dostrzegają aż miło…:))

   • lendzian

    9 października 2018 at 13:36

    „to rzekłbym, że moim zdaniem – sporo zrobił,”
    O wybielaniu sprawców Genocidum Atrox mowa?

 10. Lucyna

  7 października 2018 at 21:07

  To do 15:59 było!

 11. NARODOWYROJALISTA

  7 października 2018 at 22:13

  A KTO JEST FASZYSTĄ PANIE NEUMAN MOZE PAN .PO JEST PARTIĄ FASZYSTOWSKĄ

 12. jok

  8 października 2018 at 02:57

  Moim skromnym zdaniem, wygląda mi to, te stygmatyzowanie narodowców/ludzi uważających się za narodowców, na:

  a)działanie w ramach rozpisanych mniej lub bardziej ról lub
  b) chęć przypodobania „słusznym siłom”, jako „radykalnie słuszny”.

  I choć nie widzę tu głębokiej myśli za tą wypowiedzią:), to jednak nie sądzę, by wynikała z niewiedzy czy „głupoty”.

  Oczywiście czy będziemy „pouczać” tak „myślących”/twierdzących, że się „mylą” czy oburzać, że tak twierdzą, niewiele to zmieni, ale w drugim przypadku przynajmniej zachowujemy znamiona racjonalności, tak mi się zdaje……

 13. SQURWIEL S. Neumann ZAWSZE prowadził SABOTAŻ polskich obywateli uczestniczac w RABUNKU i roztrwonieniu polskiego przemysłu oraz majątku !

  8 października 2018 at 03:57

  Wy głupie wykołowane ryje w tej żydo-bandyckiej złodzejskiej III RP już się PRZYZWYCZAILIŚCIE, że byle KAPUŚ folksdojcz ŻYDOSKI, takie anty-polskie zdradzieckie ŻYDOSKIE GÓWNO jak to co się wabi:”sławomir neumann” bezkarnie bluzga etnicznym Polakom i to w Polsce !

  Przecież ten ŻYDOSKI SQURWIEL z polskim obywatelstwem razem z tymi retorycznymi mordercami złodzejami z przestępczego gangu PO na czele z LUDOBUJCAMI tuskiem i komorowskim krazem z tymi drugimi SQURWIELAMI gangsterami złodziejami PiS KUPCZĄ wami w interesie ŻYDÓW i Niemców w tej bezkarnej III RP od 2000r do dzisiaj waszym wspólnym majątkiem uciułanym przez Waszych Ojców i przez Was samych.

  Do puki nie złapiecie gdzieś na ulicy i nie dacie porządnego ŁOMOTU lub nie rozmarzecie na asfalcie takiego ROZWYDRZONEGO SQURWYSYNA jak ten śmierdziel neumann to już nigdy Polacy nie zaznacie spokoju w Polsce i oni dalej będą Wami kupczyć i na dodatek tak strasznie UBLIŻAĆ, Was wdeptywać w ziemię nie tylko w tej żydo-mafijnej III RP lecz Wami od lat bezkarnie zniesławiają, PONIEWIERAJĄ na arenie międzynarodowej !

  Niestety, ale wydupceni polscy obywatele NIE rozliczają ZBRODNI zdrady polskich interesów!!
  Francuzi czy Anglicy kiedy zetknęli sie zagrożeniem utraty SUWERRENOŚCI czy też NIEPODLEGŁOŚCI związanym z DRAMATEM ZDRADY na najwyższych szczeblach władzy w państwie, roztrzygneły kwestę ZDRADY jednoznacznie DLA DOBRA PAŃSTWA i Narodu – ZBRODNIA zdrady MUSI zostać bezwględnie rozliczona i UKARANA bez skrupułów mnajwyższym wymiarem kary!!!
  Kary ŚMIERCI !
  Jeśli ZDRAJCY na najwyższych szczeblach władzy państwowej lub tacy „psłowie” jak to ŚCIERWO „neumann w III RP i nie ZOSTANĄ odpowiednio ROZLICZENI, a następnie UKARANI to taka DEGENERACJA grozi całkowitym UPADKEM instytucji państwowości, zmasakrowania interesów przeciętnych polskich obywateli, którą właśnie ostro widzimy na przykładzie Polski !!

  KARA ŚMIERCI dla QURRWY Kopacz za sprzedaż Kasprowego Wierchu
  KARA ŚMIERCI dla QURRWY Kopacz, Tuska i ANTY-polskich SQURRWYSUNÓW Komorowskiego, Sikorskiego, Piechocinskiego, Balcerowicza to ZA MAŁA KARA za PRZEKUPCZENIE największego POLSKIEGO Naszego WSPÓLNEGO KLEJNOTU jakim jest Góra Kasprowy Wierch z Tatrzańskim Parkiem Narodowym !
  Należy OBCIĄĆ ŁAPY bez skrupułów lub nawet ZGILOTYNOWAĆ ich łby publicznie za NIESAMOWITĄ zbrodnie zdrady polskich interesów te ANTY-polskie zdradzieckiej QURRWY Kopacz, Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego + innych SUQQINSYNÓW z przestępczego GANGU PO, a także żyd-komunistę Leszka Millera(SLD/PZPR)i tą QURRWE Janusza Piechocinskiego z przestępczego gangu PSL !
  Zobacz koniecznie: “Bogusław Wolniewicz SPRZEDAĆ KASPROWY…Warszawa”
  https://www.youtube.com/watch?v=YHHpL2K3DGo&x-yt-cl=85114404&x-yt-ts=1422579428

  NIE ROZTRZYGNIĘCIE WINY i KARY za oczywistą ZBRODNIE ZDRADY NARODU pod każdym względem na najwyższych szczeblach WŁADZY PAŃSTWOWEJ w momentach dla NARODU PRZEŁOMOWYCH i krytycznych, to takie utrzymywanie bezkarności ZAGRAŻAJĄ w ogóle ISTNIENIU takiemu naiwnemu wykołowanemu Narodowi jakim jest obecnie Polska !!!

  Te anty-polskie SQURWYSYNY z PiS-PO-SLD-PSL tak ROZWALILI polski przemysł, że Polska nie jest w stanie produkować NICZEGO niczego, nawet gwoździ nie mówiąc coś zaawansowanego technicznie.
  Co zresztą ostatnio nawet mówi ten ŻYDOSKI sprzedawczyk Morawiecki !
  Te SQURWYSYNY z Po-PiS-PSL-SLD zniszczyli nawet technologie z PRL, polscy obywatele jako gromada jest technologicznie i gospodarczo w 100% zwasalizowani i żaden rząd, łącznie z obecnym, nic z tym nie robi. Ci SQURWIELE żydy z PO-PiS jak Neumann WYGNALI z Kraju najbardziej krnąbrnych etnicznych Polaków na banicję zagraniczną.
  To takie anty-polskie SQURWIELE jak neumann i jemu podobni z PO-PiS-PSL-SLD od 1990 roku prowadzą do dzisiaj OTWART sabotaż interesów polskich obywateli, aby w Polsce brakowało siły roboczej.

 14. gzk

  8 października 2018 at 10:30

  Neumann, Neumann, czy to polskie nazwisko?

  • lendzian

   8 października 2018 at 11:58

   Gosiewska,Gosiewska, czy to polskie nazwisko?

 15. lendzian

  8 października 2018 at 13:17

  A kto sobie wyobraża, nie tylko maszerowanie lecz i nocne uchlewania i fraternizowania z ukronazistami?

  Ci z PO? No dobrze dobrze Michnik też po pijaku we Lvivie z ukronaziolami wespół, UKROPOL wymyślił, więc dlaczego Neumann nie może wyobrazić, przecież w końcu, co za różnica gdzie maszerować.

  • rychu

   8 października 2018 at 19:02

   ty kacapska bladzio lendzianie wy pie rd al aj

 16. Saruman

  8 października 2018 at 15:51

  Bardzo słusznie, panie Neumann. Z narodowcami to można iść, prowadząc ich do więzienia.

  • Szczerbiec

   8 października 2018 at 21:01

   Jak ci nie wstyd, kacapie. Jeśli chcesz Polaków prowadzić do więzienia, to albo jesteś esesmanem, upaińskim zaprzańcem, albo żydowskim pomiotem, co na jedno wychodzi. Jak żyję 60 lat, nie słyszałem nigdy, aby Polak nienawidził Polaka za to, że jest narodowcem czyli Polakiem. Wyjątkiem byli tylko socjaliści (z Piłsudskim na czele) i ich spadkobiercy czyli komuniści spod znaku sierpa i młota lub tym podobna antypolska hołota, do której się zaliczasz.

   • Saruman

    11 października 2018 at 13:58

    Uprzejmie dziękuję za miłe słowa. Wypowiedziane przez taka mendoweszkę świadczą tylko o tym, że mam rację. Z przyjemnością zaliczam się do hołoty według takiego bydlaka jak ty – czyli ludzi normalnych, w przeciwieństwie do szczerbcowych debili prosto z „patriotycznego” szamba.

 17. jaro7

  8 października 2018 at 23:32

  To weż swoich partyjnych kolegów plus tych z N i tych z PiS i maszerujcie w …Kijowie razem z bandero-faszystami których tak zgodnie razem popieracie.HIPOKRYZJA.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra