Z zagranicy

Zamieszanie wokół partii AfD. Jaka jest prawda?

Ostatnio w polskich mediach pojawiła się skandaliczna wypowiedź byłego działacza AfD o Polsce. Jaka jest prawda? 

Wczoraj i przedwczoraj w mediach pojawiła się informacja o rzekomej nienawiści niemieckiej partii AfD do Polaków. Cytowano bowiem wypowiedź rzekomo, byłego działacza młodzieżówki Alternatywy Dla Niemiec.

Mowa tu o Larsie Steinke byłym członku AfD.

„Każdy inny polityk postąpiłby tak jak Hitler i wkroczył do Polski.” – powiedział polityk podczas spotkania z kolegami.

Jak się okazuje partia AfD wcale nie popiera takich wypowiedzi, a „wrzucanie partii z jakimś byłym działaczem do jednego worka” jest nie na miejscu.

„Lars Steinke został wyrzucony z partii i nigdy nie był szefem naszej młodzieżówki.” – powiedział Tomasz Froelich doradca Jörga Meuthena jednego z liderów partii AfD.

Poniżej film, gdzie Meuthen broni Polski w Parlamencie Europejskim:

Przypomnijmy, że partia AfD w ostatnim sondażu była po raz pierwszy drugą siłą. Może to jest przyczyną ataków medialnych?

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. GG.

  8 października 2018 at 16:16

  .
  Całkiem niedawno lider demokratycznej opozycji niemieckiej AfD powiedział, że „Hitler i naziści [i „tamte 12 lat”] to zaledwie ptasia kupa w ponadtysiącletniej niemieckiej historii sukcesów” – zob.: Szef AfD: rządy nazistów to detal niemieckiej historii https://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef-afd-rzady-nazistow-to-detal-niemieckiej-historii/rjne14w (02.06.2018).
  .
  .
  W partii „Alternatywa dla Niemiec” są zarówno liberałowie, jak i narodowi konserwatyści. Jest to partia prawicy socjalizmu liberalnego (prokapitalistycznego), gdyż jej „wierchuszka” reprezentuje w kwestiach ekonomicznych pozycje zdecydowanie liberalne, a dla powtórzenia Erhardowego „cudu gospodarczego” gotowa jest kontynuować skompromitowaną politykę anty-ludzkiego i anty-słowiańskiego „budowania kapitalizmu”, tym razem już w opozycji do Ameryki i w sojuszu z Putinem.
  .
  Bo – jak wiadomo – najbardziej gnębi się dziś i wyzyskuje Słowian w kraju już nie Rad, lecz „kapitalizmu państwowego”, czyli w socjalistycznej liberalno-komunistycznej Rosji.
  .
  I jeszcze taka ciekawostka:
  .
  „Elena Roon, kandydatka z ramienia AfD w Norymberdze, rozesłała do członków grupy sympatyków partii na Facebooku, zdjęcie Hitlera podpisane „Adolf, proszę wróć! Niemcy potrzebują Cię! i „Tęsknimy od 1945”.” (Wikipedia).
  .
  Strzeż nas, Boże (i całą Słowiańszczyznę) przed taką „Alternatywą dla Niemiec” !
  .
  .

  • GG.

   8 października 2018 at 16:32

   .
   Jeszcze o AfD.
   .
   Czy AfD to naprawdę Alternatywa dla Niemiec i całej Europy? – Czy raczej: próba ratowania żydowsko-niemieckiego socjalizmu liberalnego (prokapitalistycznego) w Europie? W stopce redakcyjnej FreieWelt.net czytamy, że to pismo Swena von Storcha popiera „zasady demokratycznego państwa prawa i podział władzy, społeczną gospodarkę rynkową w duchu Ludwika Erharda oraz obraz człowieka z tradycji judeochrześcijańskiej w jej historycznej różnorodności, a także ochronę swobód obywatelskich.” Przypomnijmy, że kanclerz Niemiec zachodnich Ludwik Erhard (1897-1977) to ikona niemieckiego socjalizmu liberalnego (prokapitalistycznego), a zarazem dozgonny przeciwnik uznania powojennej granicy niemiecko-polskiej. Z kolei socjalista liberalny (prokapitalistyczny) Fryderyk von Hayek (1899-1992), wyznawany przez żonę von Storcha, de domo księżnę von Oldenburg, to „najlepszy uczeń” słynnego Żyda Ludwika von Misesa (1881-1973), twórcy „vonmisesowszczyzny” (filozofii libertarianizmu), zatruwającej w XX wieku naukę ekonomii i stosunki społeczne. Sven von Storch i Beatrix von Storch, to czołowi animatorzy „Alternatywy dla Niemiec”.
   .
   Co ciekawe, w dniu 21.03.2016 r. Beatrix von Storch została usunięta z Europejskiego Chrześcijańskiego Ruchu Politycznego (ECRP) – ang. European Christian Political Movement (ECPM) – ponadnarodowej europejskiej partii politycznej (od maja 2015 r. należy do niej były już prezes Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek, wraz ze swoim ugrupowaniem), wchodzącej w Parlamencie Europejskim w skład frakcji Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy (EKR) – ang. European Conservatives and Reformists (ECR), w skład której wchodzą także europosłowie PiS i PJN.
   .
   Beatrix von Storch została usunięta z ECRP z powodu niezgodności programowych ECRP i AfD, a pretekstem do tego stała się wcześniejsza wypowiedź przewodniczącej AfD, p. Frauke Petry, która powiedziała, że w sytuacji awaryjnej Niemcy mają prawo strzelać do uchodźców przekraczających niemiecką granicę.
   .
   .

 2. klioes vel pislamista

  8 października 2018 at 17:28

  Bojówki tolerancji

  Marsz jest legalny – lecz nielegalny!
  Bo tolerancji nie wspiera on…
  Jak biały orzeł – falangidalny!!!
  Jak biel i czerwień – wolności zgon…

  W Polsce i w Niemczech, i w Ameryce
  Nietolerancji musi być kres!
  Zamaskowani z kijami szpicę
  Stanowią w walce tej… yes, yes, yes!

  Mandaty płaci filantrop Soros,
  Który po świecie sprzedaje broń.
  No problem! Jednak potrzeba sporoż?
  Tak, recydywa… Sorosie chroń!

  Ojej! Filantrop, który „otwarte
  Chce społeczeństwa”, oszczędzać chce!
  Więc tolerancji hufce uparte
  Pod jego biura udają się…

  Płać, filantropie, nasze mandaty,
  Lub tolerancji skosztujesz smak!
  Możesz mieć gorsze niż w sądach straty,
  Bo tolerancji nam nie jest brak!!!

  https://nczas.com/2018/10/08/soros-oddawaj-pieniadze-nazistowskie-bojowki-antify-protestuja-pod-biurami-miliardera-domagajac-sie-zaplaty-za-awantury-wszczynane-na-jego-zlecenie-video/comment-page-1/#comment-844480

 3. bobik

  8 października 2018 at 19:20

  Każdy Arab i lewak w Niemczech na wagę złota. Merkel robi wspaniałą robotę.
  Pomyślcie, jeszcze ze 40 lat i Niemcy będą wyglądali jak Egipcjanie.
  Czyż to nie piękne?

  • Kazimierz S

   8 października 2018 at 20:29

   Nie sądzę. Wielu Niemców ma za nic (delikatnie powiedziane) obcokrajowców – nawet tych już urodzonych w Niemczech i całe życie tylko w Niemczech, dla wielu Niemców tacy to i tak są „Niemcami tylko w papierach”.

   • bobik

    8 października 2018 at 21:36

    @Kazimierz S,
    Niemka jak ma jedno dziecko to już dobrze.
    Turczynka ma przynajmniej 3 a Arabka jeszcze więcej.
    Za 40 lat Niemców, o których piszesz już nie będzie albo będą starymi dziadkami po przytułkach.

 4. Egzorcysta

  8 października 2018 at 21:59

  Ludzie i media w Niemczch potrzbuja igrzysk, by byli czyms zajeci i nie sledzili tego co dzieje sie za ich plecami.Istota sprawy jako sednem ,jest kolejny podzial Niemcow by nie doszlo do wojny domowej, ktora juz wisi od 2015 na wlosku.Dopuki Niemcy jako narod beda pokladac nadzieje w AfD , beda czekac i nie wyjda na ulice. Dlatego AfD mowi to co Niemcy chca uslyszec.Ale kiedy pryjrzymy sie blizej nie temu co mowia, ale temu jak glosuja, ze szczgolnym uwzglednieniem milosci do Izraela, natychmiast zrozmuiemy, ze cale te sciemy z Hitlerem, to ustawka, konieczna dla utrzymania pokoju w Niemczch.AfD i CDU/CSU to taka sama ronica jak PiS i PO, gdzie wszyscy tak samo glosuja udajac wobec siebie partie opozycyjne. Mozemy tez naiwnie wierzyc, ze polityka partii AfD proputinowska i antyusraelska (jednoczesnie proizraelska bardziej jak PiSowska w Polsce), ma jakies znaczenie wobec tradycyjnej polityki Merkelowej prousraelskiej i proizraelskiej, ze to jakies roznice.Obie a raczej wszystkie partie niemieckie, to twory zydokomunistyczne wyznajace juz te same poglady lewacko-zydowskie, jakby byly jedna spojna partia Ericha Honeckera czy Hitlera co na jedno wychodzi.(STASI i SS tak samo traktuje obywateli)
  Powyzsze co napisalem, dotyczy oficjalnej wersji polityki niemieckiej dla swiata, a wersja prawdziwa nie te fakty medialne, to jest, ze Niemcy nie prowadza zadnej wlasnej suwerennej polityki, identycznie jak Polacy, oba te kreaje i wiele jeszcze innych kolonii paru panow ze wschodnie wybrzeza usa, maja sie sluchac swoich wlascieli a nie prowadzic jakas wlasna polityke.Przezyliscie zeby w Polsce ktos prowadzil jakas suwerenna polityke? Identycznie jest w Niemczech od 1913 roku jak tych paru panow kupilo sobie prawo do drukowania pieniedzy.I to co zrobili pierwsze to plan zniszczenia Europy, za pomoca Niemcow.Jako ze bylo im to za malo zniszczone, zainstalowali Hitlera pyskacza (w Hitlerze plynela krew Rothscildowska)w okresie miedzywojennym Hitler i Stalin meldowali sie regularnie u finsistow w USA po instrukcje, ktorzy sfinasowali i rewolucje sowiecka i pierwsza wojne swiatowa i druga, zbrojac obie strony konfliktu.Dosc dobrze wyjasnil to Georg Freedman na kongresie w Chicago jakies 4 lata temu, jak to od poczatku 20 wieku Europa i Euroazja jest sola w oku usa.Tak wiec prawdziwa wersja, jest taka ,ze nastepne pokolenie wlascieli swiata, trzci raz tworzy ,sztucznie konflikt Europa -Rosja a przy okazji Izrael spedza do Europy mieso armatnie,zeby oczyscic sobie Bliski Wschod i Afryke.Panowie ze wschodnie wybrzeza USA, potrzbuja tego, bo dzis jak jeszcze nigdy, moze sie im zawalic caly ten ich system zadluzania swiata i zakoncza zycie na linie na latarniach i drzewach.Ludzie zaczynaja rozumiec co i jak jest przygotowywane, jaki jest tego sens i jakie ma znaczenie.I zdane partie ani rzady na swiecie oprucz Iranu, Wenezueli, Korei Polnocnej, nie sa w opozycji do USraela, czyli wlascieli swiata drukarzy pieniedzy, bo sa to albo skorumowni wladcy poszczgolnych krajow, albo jest to agentura szkolona w AIPAC, nawet Chiny i Rosja nie sa zadnym wrogiem „USA”, gdyby tak bylo nie byloby chemtrails nad Moskwa i nad Pekinem.I nie byloby kapitalu USA i Izraela w Rosji i Chinach.Nawet sam Rothshild przeniosl juz wieksza czesc swoich ruchomosci do Chin i prawie zamieszkal w Chinach.Podobnie Rockefeller i wielu innych wlascieli swiata.
  Tak wiec jezeli ktokolwiek ma watpliwosci ze dzis zmieniajac w Polsce czy Niemczech personalnie premiera i prezydenta, zmieni sie cokolwiek w kierunku polityki, to poglad takiego czlowika swiadczy jedynie o jego niewiedzy lub braku spostrzgawczosci.
  Wielu nie zrozumialo tak wielkiego oburzenia sie na Larsa Steinke „wszystkich stron konfliktu”. nie chodzilo o wywolanie ducha Hitlera, ale o ujawnienie najwiekszej historycznej tajemnicy Niemciec.Wielu ktorzy uslyszeli ze kazdy inny na miejscu Hitlera zrobioby to samo, zada sobie odrazu pytanie jak to rozumiec i jak to jest dzis? Takie chlapniecie prawdy wywolalo wsrod wszystkich marionetek panike ,jakiej nie przezyli od prawie 100 lat.Wystarczy sobie wyobrazic co sie stanie, kiedy narody dowiedza sie przez kogo tak naprawde sa opodatkowane, ze wybory to farsa, ze NWO to zadna teoria spiskowa itd,a Jaka panika bedzie w FED, Czy GoldmanSachs i Citi of London.Jezeli jakis polityk jest wymieniany na innego, albo wywalany, albo polenia „samobojstwo”, oznacza to tylko tyle, ze nie jest posluszny i nie wypelnia polecen drukarzy peniedzy.Tak wiec Lars Steinke, powiedzial prawde.Hitler byl golodupcem a Niemcy w recesji, wiec kto ufundowal Europie 2 wojne swiatowa? Przeciez wystarczylo zeby Rockefeller nie wyslal paliwa, banksterzy zydowscy nie dali funduszy, i zadnej wojny by nie bylo.Hitler i Stalin , byli marionetkami w rekach drukarzy pieniedzy tak jaka kazdy pajac minister czy premier czy kanclerz, jak zwal tak zwal pajaca, dzis tez jest.Ale tylko tak dlugo jak sie slucha i umie trzmac narod niewolniczy za twarz.I caly ten cyrk , kto z kim i gdzie sie kluci , mozemy sobie darowac.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra