Z zagranicy

Żona premiera Izraela przed sądem. W tle 100 tys. dolarów

Ruszył proces Sary Netanjahu, żony premiera Izraela, która musi wytłumaczyć się w sądzie z zarzutów o sprzeniewierzenie funduszy publicznych oraz nadużycie zaufania. Chodzi o kwotę 100 tys. dolarów oraz… wykwintne restauracje.

Benjamin Netanjahu jest szefem izraelskiego rządu od 2009 roku. Wcześniej pełnił tę funkcję w latach 1996-1999. Jak podkreśla, zarzuty wobec jego żony są bezpodstawne, a cały proces nazywa „politycznym polowaniem na czarownice”. Zdaniem premiera, winne sytuacji są „nieprzychylne media”. Co ciekawe, to nie pierwszy skandal z patologicznymi transferami pieniężnymi w tle. Małżeństwo było już oskarżane o podobne wykroczenia.

Sara Netanjahu miała sprzeniewierzyć fundusze publiczne na kwotę 100 tys. dolarów, a także zlecać personelowi zamawianie posiłków w wykwintnych restauracjach, mimo że w rezydencji premiera zatrudnia się kucharza na pełen etat.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. jan

  8 października 2018 at 09:09

  ” Jeśli mam być szczery to problem na Bliskim Wschodzie zaczął się wraz z pojawieniem się Izraela. Taka jest prawda ” – powiedział Premier Malezji Mahathir Mohamad w wywiadzie dla BBC
  nczas.com/2018/10/07/ostro-premier-malezji-problem-na-bliskich-wschodzie-zaczal-sie-z-pojawieniem-izraela-taka-jest-prawda/

 2. Izrael to Ziemia OBICANA i SCHRONIENIE zorganizowanej NAJWIEKSZEJ przestępczości zorganizowanej na Świecie !

  8 października 2018 at 09:38

  Izrael jest makabrycznym krajem STOLICĄ, gdzie znajdują się zarządy NAJWAŻNIEJSZYCH światowych SYNDYKATÓW zorganizowanych kryminalistów, które organizują przestępstwa w USA, UE i III RP! Ich człowiekiem jest jaki gangster „daniels”, przed którym KUCAJĄ żydowscy gangsterzy w Polsce jak Duda, Morawiecki, Kaczynski, żydoski gangster Sławomir Neumann, Macierewicz, Schetyna, Tusk . . . itd.
  Izrael to parasol ochronny czyli największa „mekka” dla najgorszych KRYMINALISTÓW, zbrodniarzy i mega-złodzeji, którzy prowadzą ZORGANIZOWANE rozboje finansowe oraz polityczne na całym Świecie.

  Ci zboczeńcy, oszuści i NAJWIEKSI kłamcy, którymi są SEKSUALNI zboczeńcy z tego najgorszego BAGNA Hollywood ze Stanu Kalifornia(USA) OKŁAMUJĄ od dziesięcioleci, że najwięksi kryminaliści i gangsterzy na świecie to JAKOBY włosi, a największym gangsterem w historii był włoch Al Capone, co jest żydoskim wstrętnym KŁAMSTWEM !!!
  Żydoskie największe BAGNO kryminalne Hollywood nakręciło OSZUKANCZY film „Ojciec Chrzestny” w którym do dzisiaj oszukańczo oczerniają Włochów, przedstwiając Włochów jako najgorszych kryminalnych gangsterów co jest bezczelnym żydowskim KŁAMSTWEM !!!

  Najstraszniejsze krwawa mafia, gangsterzy i zorganizowani bezkarni kryminaliści w USA i na Świecie to są ŻYDZI i żydoska bandycka MAFIA !!!

  Najgorszym krwawym gangsterm w historii USA i Świata był i jest ŻYD Meyer Lansky(1902 – 1983), a najstraszniejszym zbrodniczo-złodzejskim gangiem w USA był i jest żydowski ZALEGALIZOWANY „Mob Accountant” z jej ludobójczą „kosher-nostra” grasującym do dzisiaj w USA, Izraelu, Polsce i na całym Świecie.

  Izrael to Ziemia OBICANA, SCHRONIENIE i parasol ochronny zorganizowanej NAJWIEKSZEJ przestępczości zorganizowanej na Świecie !

 3. Izrael to schronisko dla żydowskiej przestepczości zorganizowanej

  8 października 2018 at 09:48

  Israel: The Promised Land of Organized Crime – Full Version:
  https://www.youtube.com/watch?v=wMbw5X_eeJg

  Izrael to Ziemia OBICANA, SCHRONIENIE i parasol ochronny NAJWIEKSZEJ przestępczości zorganizowanej na Świecie !

 4. bobik

  8 października 2018 at 21:31

  100 tysięcy USD to żona premiera Izraela wydaje rocznie na podpaski.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra