Z kraju

Mocny spot PiS. „Pogonić układy PO i wybrać uczciwą władzę” [WIDEO]

Prawo i Sprawiedliwość przechodzi do wyborczej ofensywy. Na portalu społecznościowym Twitter opublikowano film, który przedstawia fakty dotyczące afery reprywatyzacyjnej w Warszawie. Szef sztabu Tomasz Poręba na konferencji prasowej mówił wprost: „21 października Polacy muszą sobie odpowiedzieć”.

Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, co jest stawką tych wyborów, co jest dla każdego polityka, partii politycznej ważne i istotne w swojej działalności publicznej. W naszym przekonaniu najważniejszy jest człowiek, jego bezpieczeństwo w kraju, mieście, w którym żyje. Jak byli ludzie traktowani w Warszawie za rządów PO? Widzicie na tym spocie. To pogarda, poniżenie, brutalne działanie przeciwko człowiekowi, lokatorom, mieszkańcom miasta.

– 21 października Polacy muszą sobie odpowiedzieć, czy do samorządów w całej Polsce postawioną na ludzi, którzy posługiwali się tego typu metodami jak w Warszawie, czy postawią na kandydatów, którzy mają siłę, determinację, żeby walczyć jak premier Morawiecki z mafiami VAT-owskim i jak wiceminister Jaki walczy twardo, konsekwentnie z mafią reprywatyzacyjną

– mówił na konferencji prasowej szef sztabu PiS Tomasz Poręba.

Jak podkreślano, stawką wyborów jest to, żeby „pogonić układy Platformy Obywatelskiej i wybrać uczciwą władzę”. Zdaniem Poręby reprywatyzacja nie jest – jak przekonują niektórzy – problemem szerszym niż jedno środowisko polityczne.

– Okazuje się, że rodzina prezydent Warszawy z PO reprywatyzowała, rodzina wiceprezydenta z PO reprywatyzowała. Zarobili miliony

– mówił.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. aga

  9 października 2018 at 15:13

  zapytuje Redakcji po raz kolejny gdzie sie podziała wspaniała Redaktor Anna Wiejak. portal zrobil sie zdecydowanie monotematyczny od jej odejscia?zwolnienia?i po co promujecia co zrobil zaklamany zydopis??!! co nas obchodza ich spoty czy „glinski”

  • Witryna prawy.pl bez readaktor Anny Wiejak jest MARTWA i nie wiarogodna !

   9 października 2018 at 21:29

   Redaktor Anna Wiejak miedzy innymi badała oraz zajmowała się OPISYWANIEM autentycznych ROZBOJÓW i GRASOWANIEM w III RP ukraińskich rozwydrzonych ultra-nacjonalistów oraz BANDEROWCÓW, co się nie spodobało złodzejo-bandytom neo-baderowcom z PO-PiS-PSL wspierającym pogrobowców UPA w Polsce, którzy w latach 2014-2016 wspierali falę TSUNAMI neo-banderowców UPA z badyckiej tzw. „ukrainy” zalewających Polske co było wspierane przez ukraińskiego banderowca UPA Petro Tyma – dowódcy banderowskiej sotni w Polsce tzw. „Związek Ukrainców w Polsce(ZUwP) finansowanych przez polskiego podatnika.

   To banderowskie TSUNAMI na III RP było z całą mocą wspierane przez syjonistyczny neo-banderowski gang PiS na czele z J.Kaczyńskim, Dudą i Macierewiczem oraz żydowskich folksdojczy PO z ludobójcami pro-niemieckim Tuskiem i żydem Komorowskim na czele, którzy wcześniej byli i są inspiratorami zamachu w Smoleńsku 10-IV-2010r.

   Redaktor Anna Wiejak badała i bardzo UCZCIWIE opisywała to neo-banderowskie TSUNAMI na III RP – zalew Polski przez ukrów, co się bardzo nie spodobało złodziejo-bandytom neo-banderowcom z anty-polskich gangów PiS-PO-PSL, którzy za pomocą takich BANDEROWCÓW szpiegów-zwolników krwawego reżimu z Kijowa grasujący w Polsce jak banderowcy Petro Tyma, Mariusz Cysewski:
   „Mariusz Cysewski – czy pochodzi z banderowskiej rodziny?” :
   https://marucha.wordpress.com/2015/06/15/mariusz-cysewski-czy-pochodzi-z-banderowskiej-rodziny/

   a także szpiedzy ukraińscy jak Tomasz Sakiewicz wspieranych przez żydo-neobanderowieca Jarosława Kaczyńskiego, Macierewicza, Dudę i całą tą syjonistyczną bandę PiS zaczęli zajadle zwalczać księdza Tadeusz Isakowicz-Zaleskiego, Bogusława Pazia – profesora Zakładu Filozofii Nowożytnej Uniwersytetu Wrocławskiego, a Annę Wiejak . . . i innych Polaków badających oraz UCZCIWIE OPISUJACYCH nie legalny proceder jak grasujący neo-banderowcy WYŁUDZAJĄ finanse polskiego podatnika na wspieranie pogrobowców UPA grasujących w Polsce.

   Nie zapominać też o tym, jak pogrobowców UPA grasujących w III RP też wspierają realizatorzy „doktryn żyda Gedroycia” w Polsce tacy ukraińcy z polskim obywatelstwem jak Kuchciński, Terlecki, Błaszczak, żydo-mason gedroyciowiec skarjny RUSOFOB awanturnik A.Macierewicz, uzurpator żydowski A.Duda, oszalała B.Szydło na punkie supremacji żydów i ukrów w Polsce, banderowiec Siemoniak(działacz ZUwP), żyd Piotr Gliński wspierający finasowanie żydów, ukrainka Bogumiła Berdychowska(dordczyni L.Kaczynskiego i TW Bolka wałesy, działaczka ZUwP), ukrainiec banderowiec Kowal Paweł . . . i temu podobny anty-polski element „solidaruchów” żydów i żydów KOR-w w Polsce stojący na piedestałach władzy „warszawki” obskoczonej przez żydów złodzeji pokroju a. gronkiewicz-walc.

   Ta powyższa zgraja neo-banderowców obrońców pogrobowców UPA w III RP przypuściła 2015r zajadły atak na witrynę prawy.pl, nawet blokując tą witrynę na kilka dni zarzucając jej dyżurny tzw. „anty-semityzm i anty-ukrańskość” . . . itp. KŁAMSTWA, blokując pisanie wolnego słowa w III RP broniącego interesu etnicznych Polaków.
   To te neobanderowskie wampiry PO-PiS + pogrobowcy ludobójczego UPA grasujący w III RP kłamliwie zaatakowali witrynę prawy.pl i redaktora naczelnego tej witryny za publikowanie na jej stronach UCZCIWYCH tekstów księdza ks. Tadeusza Isakowicz-Zaleskiego, Anny Wiejak i innych UCZCIWYCH polskich obywateli opisujących autentyczne UCZCIWIE zjawiska polityczne w III RP.

   Następnie neo-banderowcy grasujący w III RP wyłudzający pieniądze od polskiego podatnika też opłacani przez żydoski CIA zaskarżyli do sądu Annę Wiejek za UCZCIWE opisywanie tego jak „polska władza warszawki” gangów PO-PiS-PSL dyskryminują polskich studentów w Polsce jednocześnie FINANSUJĄC w 100% pobyt oraz naukę ok. 15 tysięcy ukrańskich nacjonalistycznych aktywistów studentów byłej tzw. „ukrainy”, którzy jako wyselekcjonowane ukraińskie TSUNAMI z poparciem rasistowskiego „Prawego Sektora” zalali Polskę z pełnym poparciem mafiozów żydowskich PO-PiS-PSL budujących z pełnym cynicznym wyrachowaniem V kolumnę neo-banderowską w Polsce.

   • Zlikwidujmy w Polsce V kolumnę ukrainsko-banderowską UPA w III RP !

    9 października 2018 at 21:57

    Zobaczcie wstrętne ukraińskie BANDROWSKIE kłamstwa BANDEROWSKIEJ witryny ukraińca Cysewskiego, OCZERNIAJACE księdza Tadeusza Isakowicz-Zaleski, Annę Wiejak, Bogusława Pazia – profesora Uniwersytetu Wrocławskiego, jakie wypisywał ukraiński naziol banderowiec bezkarny OSZUST Mariusz Cysewski na żołdzie banderowskiej sotni ZUwP banderowca Tymy, którzy aktywnie uczestniczyli w rozwaleniu „ukrainy” w latach 2014-2016:
    http://naszeblogi.pl/55632-v-kolumna-anna-wiejak-gwalci-polskich-studentow

    • Poznaniak

     9 października 2018 at 22:07

     • Obserwator

      9 października 2018 at 22:15

      Cwel banderowski chwalca ukraińskich ludobójców UPA Mariusz Cysewski nie potrafi odróżnić prawdy o kłamstwa, gdyż jest opłacany przez żydowskie CIA z funduszy na rozkradniecie ukrainców przez żydów:
      „Dezinformacje Cysewskiego” :
      http://wrzodakz.neon24.pl/post/108204,dezinformacje-cysewskiego

     • gość

      9 października 2018 at 22:47

      ot widzisz, bandersyny
      poraża skuteczność działania i moc ich wpływu na los Polaków
      niewiarygodne, że Polska jest takim słabym krajem że byle obszczymurek może zmieniać los polskich patriotów pracujących dla dobra Ojczyzny
      lubiłem panią Wiejak
      czekam na panią Wiejak
      z całego serca pozdrawiam panią Wiejak
      /
      Szacun za uzupełnienie

 2. finka

  9 października 2018 at 16:13

  „Między bajki można więc włożyć twierdzenia polityków PiS, że imigracja jest legalna, a więc pozostaje pod kontrolą. Jest to kłamstwo, a sytuacja wygląda dramatycznie. Poza kontrolą rządu jest nie tylko nielegalna, ale też legalna imigracja. W Polsce przebywają tysiące ludzi, którzy zostali negatywnie zweryfikowani w urzędach wojewódzkich, a mimo to mają prawo legalnie pozostać w Polsce – w teorii przez miesiąc, w praktyce od roku 2016 czy 2017 do teraz. (…) W praktyce więc mamy do czynienia z sytuacją, w której statystyki dotyczące liczby wydanych zezwoleń kompletnie nie odzwierciedlają liczby imigrantów rzeczywiście przebywających w Polsce” – informuje Skalski.
  „W Polsce realnie zmienia się struktura etniczna, więc nadanie jej pozorów legalności nie zmienia zupełnie nic pod kątem bezpieczeństwa. Politycy PiS kłamią, gdy mówią, że jest inaczej” – alarmuje były pracownik Urzędu ds. Cudzoziemców.
  cały tekst na https://wprawo.pl/2018/10/09/pracownik-urzedu-ds-cudzoziemcow-pis-klamie-panstwo-stracilo-kontrole-nad-imigracja-do-polski/

  • cd.

   9 października 2018 at 20:59

   PIS popełnia błędy, dokładnie te same błędy co stara Europa ściągając obcych kulturowo emigrantów dla chwilowej korzyści gospodarczej, niby do pracy, którzy w następnych pokoleniach siedzą na socjalu i demolują, podpalają, niejednokrotnie mordują i terroryzują całe społeczeństwa.
   Niby przyjeżdżają do pracy lub uczyć się, a później jest jak zawsze, ich dzieci podpalają Europę.
   Podobnie jest z Ukraińcami i Żydami, których PIS osiedla w Polsce, dając im mandat wyborczy do ręki. Później to już tylko roszczenia i kupczenie Polską. Już to znamy!
   Wraca całe zło powodowane mniejszościami narodowymi z czasów II RP, jak ukraińska, czy żydowska.
   Dodatkowo ubogaca się Polskę innymi nacjami, bez żadnego związku z religią chrześcijańską, z naszą kulturą, z tym co od wieków oznaczało – POLSKA.

   Nagłą troską zapałali nasi przedsiębiorcy o stan kasy ZUS, i potrzebą ściągania do Polski emigrantów zarobkowych z krajów kultury pedofilii, gwałtu i terroru gdyż jakoby brakuje im pracowników albowiem Polacy nie chcą wracać do Ojczyzny, jest wybiegiem i oszustwem.
   Kuriozalne jest to, że polskie związki zawodowe milczą!
   Do takiego alarmowania nasi biznesmeni będą uprawnieni jedynie wówczas, jak wykażą, że płacą swoim pracownikom tyle samo co ich koledzy w krajach UE, jak Niemcy, Holendrzy, Anglicy, a nawet gotowi są więcej zapłacić pracownikom, i pomimo tego na rynku brakuje rąk do pracy.
   W przeciwnym razie, chodzi im tylko i wyłącznie o swój interes w wykorzystywaniu ludzi do taniej pracy dla własnego zysku, a nasz kraj utrzymują w pułapce średniego dochodu.
   To jest moda narzucona polskim przedsiębiorcom przez zagraniczne korporacje, przez banksterów, a ci z chęci pomnażania zysku z łatwością ją przyjęli, i nagle zrobił się larum, brakuje rąk do pracy.
   Raczej innowacyjności w gospodarce bowiem stan zastany jest w opłakanym stanie opartym na gospodarce z lat dawno minionych. A innowacyjność wymaga pracy nad sobą, a nie ucieczkę do sprowadzenia taniej siły roboczej.
   Jakby wyglądała dziś Japonia, gdyby przyjęła taką narrację i ściągała emigrantów?
   Proszę mi pokazać takiego polskiego biznesmena, który zatrudnionym pracownikom płaci tyle samo, co jego kolega w krajach starej UE?
   Ściąganie emigrantów jest lewackim pomysłem na zrównanie Polski z krajami multikuti UE, na rozwój lewactwa (Manifest z Ventotene) w Polsce i UE, na likwidacje państw narodowych, na likwidację chrześcijaństwa, zatem program EMIGRANT+ włącza się w żydowską walkę z Jezusem Chrystusem.
   Polacy wypowiedzieli się jasno, że nie chcą żadnych emigrantów.
   PiS oszukał wyborców i nie dotrzymuje obietnicy wyborczej.

 3. jasiek

  9 października 2018 at 20:36

  Pogonić żydokomunę!
  Pogonić czerwoną zarazę!
  Przeszkodą dla żydokomuny są Polacy w Polsce na drodze budowy POLIN.
  Ten projekt nie upadł, a wręcz przeciwnie, w obliczu zagrożenia Izraela od strony Iranu jest pilnie rozwijany i realizowany.
  Przy obecnej polityce Izraela wobec Arabów, i konsekwencji Iranu w budowie rakiet z głowicami jądrowymi, to już bliżej, jak dalej.
  Góralom ze Wzgórz Golan pali się już w gaciach.
  Trzeba pilnie szukać miejsca na ziemi dla swoich, czemu by nie na terenie obecnej Polski?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra