Z zagranicy

Prezydent Andrzej Duda o Holokauście

Prezydent Andrzej Duda odwiedził właśnie Szwajcarię. Tam mówił o II wojnie światowej i Holokauście. 

Dziś prezydent Andrzej Duda wraz ze swoją żoną pojawił się w Szwajcarii. Tam odsłonił nowy nagrobek polskiego konsula na cmentarzu w Lucernie.

Mówił też o Holokauście.

„Chylimy głowy przed wszystkimi, którzy stali się ofiarami straszliwego Holokaustu, najczarniejszych lat XX w., ale chyba też najczarniejszych lat w historii ludzkości. Chylimy głowy przed milionami bestialsko zamordowanych Żydów.” – powiedział.

Prezydent docenił też ryzykowne działanie polskich dyplomatów, którzy nie bali się wystawiać Żydom fałszywe paszporty.

” Zrealizowali to we współpracy z organizacjami żydowskimi, współpracował z nimi Abraham Silberschein, Chaim Eiss; ktoś musiał dostarczyć nazwiska, ktoś musiał przekazać te paszporty, ktoś musiał zdobyć pieniądze na to, by można było je kupić. Ta współpraca pokazywała Polskę właśnie taką, jaką ona była – Rzeczpospolitą Wielu Narodów, Polin.” – zaznaczył.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

24 komentarze

24 Komentarzy

 1. sarkazm

  10 października 2018 at 00:06

  Prezydent Duda nie może chodzić odkąd podskoczył 447 razy z radości a musi jeszcze 447 razy klęknąć do końca kadencji.
  Jego liczba to 447.

  • jan

   10 października 2018 at 01:03

   Jeśli mam być szczery to problem na Bliskim Wschodzie zaczął się wraz z pojawieniem się Izraela. Taka jest prawda – powiedział Premier Malezji Mahathir Mohamad w wywiadzie dla BBC
   I chyba wiedział co mówi.

   • Antoni Kosiba

    10 października 2018 at 01:37

    Problem pojawił się kilkanaście stuleci temu, gdy Arabowie podbili Palestynę, a potem na wzgórzu świątynnym postawili najpierw jeden meczet, a potem drugi.

    • bobik

     10 października 2018 at 08:31

     Nie, pojawił się on około 2000 lat temu, kiedy jeden z Żydów ogłosił się Bogiem.

     • Kwal

      10 października 2018 at 09:35

      Bobik nie pleć głupot. Ten Bóg nie był żydem tylko Judejczykiem. A Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

     • Sarmata

      10 października 2018 at 10:57

      Do @Kwal 10 października 2018 at 09:35

      Powiem więcej. Narodził się w grocie, bo nie mógł w gospodzie. Bóg niczego nie zawdzięcza człowiekowi. Jest odwrotnie. To my wszystko Mu zawdzięczamy i powinniśmy co dzień okazywać należytą wdzięczność.
      Jest oczywiste, że Jezus Chrystus nigdy nie należał do narodu Izraela, bo po pierwsze jako takiego nie było go wtedy a po drugie i ważniejsze – co wynika z Jego słów zapisanych w Ewangeliach – był jakby zawsze ponad wszystkimi, co znakomicie charakteryzują (między innymi) zapisane Jego słowa jako opinia niezależnego obserwatora „MÓWI JAKBY MIAŁ WŁADZĘ”.
      Istotnie – miał i ma. I to niedarowaną, dzierżawioną, ale realną i wieczną. Wobec niej wszelkie ludzkie zależności nikną. To prawda, że życiem to przypłacił – ale tylko na chwilę. Warto, więc być blisko Niego, pamiętając o przestrodze: Cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł?

      Niepokalanie poczęta znaczy bez grzechu pierworodnego. Miała normalnie ojca i matkę, była Żydówką.”
      – niepokalanie poczęta znaczy nie za przyczyną swego ojca św. Joachima i matki św. Anny tylko Ducha Świętego.
      Chodzi o to, że Bóg nie mógł się narodzić z kobiety skażonej grzechem przez szatana, dlatego jego Matka musiała być świętą od chwili samego poczęcia. I tak było – patrz na objawienie w Lourdes. Powiem Ci więcej. Narodził się w grocie, bo nie mógł w gospodzie. Bóg niczego nie zawdzięcza człowiekowi. Jest odwrotnie. To my wszystko Mu zawdzięczamy i powinniśmy co dzień okazywać należytą wdzięczność. Na dzisiaj starczy,
      Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

 2. jan

  10 października 2018 at 00:30

  Skandal! Rzeczpospolita Polska a nie żadna Rzeczpospolita Polin!
  Może chcecie sekretarzu pasożytniczej międzynarodówki zmienić nazwę naszej Ojczyzny z Rzeczypospolita Polska na Rzeczpospolitą Wielu Narodów POLIN i uprawnić do niej haczykonosych górali ze Wzgórz Golan który pali się dupa pod naporem rakiet z głowicami jądrowymi z Iranu?
  To po to te utyskiwania w sprawie zmiany Konstytucji! Nazwa wam się nie podoba? Czy też należy usankcjonować POLIN w nowej Konstytucji RP?
  To z tego powodu wyrzucanie Polaków z Polski?
  To z tego powodu tępicie w przestrzeni publicznej narodowców?

  • Antoni Kosiba

   10 października 2018 at 01:39

   Nie ma sensu dyskutować nad treścią konstytucji z 1997 r. Jest nieważna od samego początku, tak samo jak dwie poprzednie: z 1935 i 1952 r.

   • kibol

    10 października 2018 at 10:55

    Dokładnie tak. A co do Dudy to nikt mu kurwa nie uwierzy po tych przepraszaniach i sraniach na kolanach przed żydami i przed pusta ścianą Dworca Gdańskiego gdzie nie tylko nikt nie został zamordowany w 1968 ale gdzie wszyscy mordercy żydowscy stalinowskiego rodowodu spokojnie wyjechali w szeroki świat.
    Obżydliwy kłamca który znowu oszukał Polaków z niego jest.

 3. jan

  10 października 2018 at 00:51

  Jako Polakowi na sercu leżą setki tysięcy bestialsko pomordowanych Polaków przez Ukraińców, miliony pomordowanych Polaków przez Niemców, tysiące zamordowanych przez Ukraińców mieszkańców Woli, setki tysięcy pomordowanych Polaków przez Sowietów i ich pomocników Żydów jak i zadenuncjowanych Polaków przez Żydów i wywiezionych przez Sowietów w bydlęcych wagonach na Sybir i do Kazachstanu, jak i Polaków zamordowanych przez żydowska partyzantkę, jak i Polaków zamordowanych przez Litwinów, jak i tysiące pomordowanych przez żydowskich oprawców w stalinowskich katowniach Żołnierzy Wyklętych i polskich chrześcijan i księży katolickich.
  To jest niepowetowana strata Narodu Polskiego którą z należną czcią w każdy dzień powinien opłakiwać w modlitwie i nie tylko każdy Polak, nie mówiąc już o Prezydencie Rzeczpospolitej Polskiej.

 4. Uzurpator "prezydenta" A.Duda NIE jest "polakiem" lecz ŻYDEM, który NIGDY się nie spolonizował !

  10 października 2018 at 03:32

  Zastanówcie się polscy obywatele dokładnie co kłamliwy ŻYD UZORPATOR A.Duda bredzi z międzynarodowych trybun publicznych z wyrachowaną celową szkodą dla Polaków:

  ” . . . Ta współpraca pokazywała Polskę właśnie taką, jaką ona była – Rzeczpospolitą Wielu Narodów, Polin . . .”

  Wyjaśnienie mechanizmu KASACJI Panstwa Polskiego, wyjaśnienie MECHANIZMU zwalczania etnicznych Polaków w Polsce i wdeptywania nas Polaków w ziemie przez takich ŻYDÓW jak A.Duda, czy żyda P.Glińskiego czy żydo-banderowca J.Kaczyńskiego lub zasrańców Tuska, Schetynę czy Różę Thun itp. zobaczycie oraz wysłuchajcie tutaj:
  Konferencja: II Rzeczpospolita Polska, 12.05.2018
  https://www.youtube.com/watch?v=ecYeqpY9gE8&t=

  Przebieraniec UZURPUTOR „pseudo-prezydent” Andrzej Duda jest faktycznie ŻYDEM, który absolutnie NIE afirmuje się z Polską, UDAJE katolika, a faktycznie to NIE jest legalnym prezydentem Polski, który tak jego WSZYSCY poprzednicy z żydo-mafijnej III RP otwarcie ZAWSZE stawiali interes ŻYDÓW i Izraela PONAD Polakami, WDEPTUJĄC cynicznie z rozmysłem w ziemię polską państwowość zmieniając ją na ŻYDOWSKI Polin !!!
  ŻYD A.Duda razem z ŻYDAMI mafiozami PiS, którzy zajadle ZWALCZAJĄ Państwo Polskie razem z folksdojczami PO, którym w ogóle nie zależy, aby istniało suwerenne Państwo Polskie, DLATEGO oni systematycznie gardłują, przywołują jakieś tam żydowskie „Polin”, działają ZAWSZE w interesie w PIERWSZEJ kolejności specjalnie uprzywilijowanej ŻYDOSKIEJ kasty grasującej na garbie, rabujących już otwarcie Polaków w Polsce od „Okragłego Stołu” 1989r do dzisiaj!

  Tak od 2-ch lat, czyli od 2016r, kiedy do III RP żydoska złodzejska sitwa sprowadziła na terytorium Polski OKUPACYJNE odziały US Army – zbrojne RAMIE żydowskiej międzynarodowej mafii, od tego momentu żydowscy folksdojcze poczuli się bardziej „pewni siebie” w Plsce kupcząc Polakami, zwłaszcza żydy z syjonistycznego gangu PiS, którzy już teraz otwarcie z trybun publicznych otwarcie nazywają Państwo Polskie jako jakiś żydowskie „polin”.

  Na arenie międzynarodowej nazywanie oficjalnie Państwa Polskiego jako ŻYDOSKIEGO „Polin” przez tego żydoskiego pomylonego ZŁODZEJA Dudę, który KRADNIE Polskę i daje bezkarnie ŻYDOM jest odbierane jako, że Państwo Polskie już NIE istnieje, a ta była „Polska” to już teraz jest takie „Polin” czyli taki drugi „izrael nr 2” w Europie.

  Z całą pewnością ten bezczelny ŻYDOSKI bezczelny błazen A.Duda, będzie błaznować też nazywając Polskę jako „Polin” na oficjalnych trybunach 11 listopada 2018r w czasie obchodów 100-j rocznicy przyjazdu sanacyjnego uzurpatora AGENTA niemieckiego J.Piłsudskiego do już faktycznie Odrodzonej Polski w dniu 7-X-2018r.

  Uzurpator ŻYDOWSKI A.Duda usiłuje UKRAŚĆ Polskę etnicznym Polakom, nas Polaków zaplanował razem z gangiem PiS wynarodowić, robiąc z nas skolonizowanych pariaszy i dać Polskę w prezencie żydom pod nową nazwą „Polin”.
  Jak widać żyd Duda realizuje żydowską strategia podboju Polski przez żydowskich OPRACÓW z Izraela i USizraela, od których Duda i syjoniści PiS prawdopodobnie otrzymali łapówki w Szwajcarii, aby nam UKARŚĆ kompletnie Polskę.

 5. Marian

  10 października 2018 at 06:24

  Obawiam się, że panu Prezydentowi coś się popierdo*iło.
  Nigdy nie istniała Rzeczypospolita Wielu Narodów. – Istniała wyłącznie Rzeczypospolita Obojga Narodów, która powstała w oparciu o zasadę „wolni z wolnymi, równi z równymi”. Dla Żydów Polscy nie są ani „wolni”, ani „równi”, więc jest to nadużycie tej pięknej idei Rzeczypospolitej jako wspólnej odpowiedzialności.
  Niech pan Prezydent lepiej mówi „katownia wielu narodów”, albo „łagier wielu narodów” – ZSSR – takie rzeczy istniały naprawdę pod żydowskimi rządami w marksistowskim raju.
  „Polin” to synonim zdrady, mordów, kłamstwa i złodziejstwa. – Niech ta nazwa będzie przeklęta.

  • Marian

   10 października 2018 at 06:42

   O, właśnie mój kolega wymyślił pierwszy dowcip o POLIN-ie:
   „Po linie zostaje pręga na szyi” 😉

 6. George

  10 października 2018 at 07:36

  A może by ten bezczelny żydofil Juda coś powiedział o Polkach pomordowanych przez żydów? Albo chociaż wspomniał o naszych rodakach pomordowanych podczas II WŚ i tuż po niej? Ale nie! On tylko widzi żydów, bo Polaków ma w du…żym poszanowaniu. Ostatecznie musi wypełniać rozkazy, bo inaczej mocodawca odwoła go ze stanowiska.

 7. Rysiu

  10 października 2018 at 08:33

  Włączam tv a tam ” holokaust ” ,otwieram gazetę dowolną a tam „holokaust „.prezydent polin przemawia o „holokauscie”, ale temu to wiem ze pewien sierżant kazał jego nadzorcca .
  Czy nie macie już dość tego biadolenia gudłajow.
  Jaksłyszę słowo „holokaust „to chce mi się juz zygac.

  • Szperacz

   10 października 2018 at 08:58

   „holokaust” to psychologiczna broń do wyłudzania mamony u frajerów przez żydów, a w tym biznesie też jest zatrudniony żyd Duda.
   „2017-2067 Zionist Master Plan for next 50 years”:

   https://www.youtube.com/watch?v=qP1nzUOHoWc

 8. Hendopolski

  10 października 2018 at 09:15

  Rzeczpospolita była i może być nadal wspólnotą wielu narodów, przede wszystkim Słowian, ale nigdy nie była i nigdy nie będzie Polinem, dopóki my prawdziwi Polacy żyjemy! Polska już na dniach, może tygodniach,może od najbliższych wyborów będzie znów wolnym krajem o nazwie II Rzeczpospolita Polska. My prawdziwi Polacy tak chcemy, a przewodnią siłą jest i będzie partia II Rzeczpospolita Polska z prezydentem II Rzeczpospolitej Polskiej Janem Zbigniewem hrabią Potockim na czele. Pan Potock wywalczył właśnie dla II Rzeczpospolitej, konkretnie jednak na razie dla Warszawy ogromną kwotę reparacji wojennych od Niemiec 850 miliardów dolarów, które natychmiast po jego wyborze także na prezydenta Warszawy zostaną użyte na najważniejsze inwestycje w Warszawie, wypłaty odszkodowań dla warszawiaków itd. Zobaczcie najnowszy wywiad pana Potockiego na Porozmawiajmy TV oraz wiadomości na stronie partii II Rzeczpospolita Polska

 9. Kwal

  10 października 2018 at 09:43

  Wstydzę się bardzo i kajam przed Narodem Polskim, że głosowałem z rodziną na tego żydopachoła Dudę. Na wiecach przedwyborczych mówił zupełnie inaczej…Nawet Komunie przyjmował i hostie łapał…to skurwysyn oszust i zdrajca.

 10. Dariusz

  10 października 2018 at 10:23

  ,,Adrian-budyń-dupa,,….Jak na niego patrzę zbiera mnie na mdłości.Jak go słucham czy czytam jego wypociny,szlag mnie trafia że takie indywiduum jest prezydentem mojego kraju.Zwykły ,,podcierus,, żydowski.

 11. jacek

  10 października 2018 at 10:29

  Polin?? to nie prezydent, to żydowski pachołek!!

 12. JARO

  10 października 2018 at 11:35

  PAD idzie po bandzie; ale powinien wiedzieć, że przyciśnięty do niej może przez nią fiknąć koziołka i zrobić sobie krzywdę (mało to razy pokazywali takie urywki z hokeja?); kogo on ma za doradcę? co za debil mu doradza, albo inny bufon, a może i Niepolak? normalne to nie jest, że „polski” prezydent nie mówi o holokauście Polaków, ale o obcym nam kulturowo i mentalnie, wręcz wrogim, narodzie(?);

 13. Alzabo

  10 października 2018 at 11:36

  przydentowi nie przechodzi przez gardło słowo Polska… wszyscy wiemy dlaczego

 14. ElaM

  10 października 2018 at 20:38

  Szok! Żydowski pachołek to najdelikatniejsze określenie!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra