Z zagranicy

Najbliższa doradczyni Donalda Trumpa rezygnuje ze swojego stanowiska

Jedna z najbliższych doradców prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa rezygnuje z funkcji ambasadora USA przy ONZ.

Portal Axios poinformował, że Nikki Haley – ambasador USA przy ONZ podała się do dymisji. Jak się okazuje odejście omawiała już z prezydentem Stanów Zjednoczonych – Donaldem Trumpem w ubiegłym tygodniu.

Ciekawe dlaczego doszło do tak szybkiej rezygnacji?

 

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. jan

  10 października 2018 at 01:05

  Jeśli mam być szczery to problem na Bliskim Wschodzie zaczął się wraz z pojawieniem się Izraela. Taka jest prawda – powiedział Premier Malezji Mahathir Mohamad w wywiadzie dla BBC
  I chyba wiedział co mówi.

 2. Polonuska

  10 października 2018 at 02:06

  Retoryczna OSZUSTKA hinduska lewaczka Nikki Haley z republikańskiego gangu z USA, której rodzice przyjechali do USA z Indi, dała się szybko poznać jako wstrętna KŁAMCZUCHA opowiadająca kompletne BREDNIE i FAŁSZ jak tylko otworzyła swoją mordę przynosząc okropny WSTYD Ameryce robiąc tym samym POŚMIEWISKO światowe z Ameryki.
  Lekkomyślny D.Trump lubący urodziwe baby zgodził się tą KŁAMLIWĄ idyjotkę zrobić amerykanskim ambasadorem w ONZ pod NAPOREM grasującej ŻYDOWSKIEJ mafii w USA, wobec której ta lewacka wariatka Nikki Haley była zawsze w 100% lojalna aktywnie wspierając kryminalne rozboje żydowskiej zorganizowanej mafii w USA i bandyckiego aparthidu Izrael.

  Ta głupia hinduska prościara pochodząca ze stanu South Carolina tak chamsko KŁAMAŁA w swoich pyskówkach w ONZ, że nawet niedouczeni murzyni z Afryki jako przedstawiciele w ONZ się z niej OTWARCIE i szydzili za opowiadane przez nią oczywiste GŁUPOTY dodatkowo ośmieszające USA na arenie międzynarodowej.

  W kulisach i kuluarch ONZ otwarcie nazywano ją „american freak”(amerykanski idijota lub dureń) i przestano ją poważnie traktować za opowiadanie kłamliwych wymyślonych przez nią samą kłamliwych historyjek, które nie miały pokrycia w rzeczywistości.

  Wielu ambasadorów akredytowani przy ONZ otwarcie udowadniali opowiadane KŁAMSTWA przez tą hinduską oszustkę Nikki Haley nazywając ją otwarcie OSZUSTKĄ z trybun ONZ w Wiedniu i New Yorku.

  Ostatnio ambasadorowie wielu znaczących państw akredytowanych przy ONZ będący stałymi członkami Rady Bezbieczeństwa ONZ jak Chin i Rosji odmawiali z nią spotkań, odmawiali prowadzenia z nią jakich kolwiek negocjacji politycznych jako kompletnie nie wiarogodnej osoby i to było głównym powodem ODWOŁANIA tej wariatki ze stanowiska ambasadora USA przy ONZ.
  Faktycznie to ta oszustka Nikki Haley – ambasador USA przy ONZ podała się sama do dymisji widząc, że jest lewackim kłamliwym BŁAZNEM ośmieszającym USA na arenie międzynarodowej.

  • Marian

   10 października 2018 at 06:16

   Skoro nawet czarownicy w afrykańskich wioskach opowiadali sobie dowcipy o „american freak”, to nie miała innego wyjścia. 😉
   Więc jednak istnieje coś takiego jak „opinia publiczna” – no, kto by pomyślał.
   Może trzeba w Polsce opowiadać dowcipy o intelektualnych mocarzach, ambasadorzycach, pożal się Boże, światowych mocarstw? Kto wie, może też wróciły by do domu?
   A tymczasem, Polska to raj dla kaszalotów
   Niedawno opowiedziałem w pracy stary dowcip w stylu: „Tiażołyje czasy”, powiedział żołnierz radziecki ściągając zegar z wieży kościelnej. – No i okazało się, że młode pokolenie 30- nie zna takiej klasyki. Że nie wspomnę o radzieckim żołnierzu Wiełosipiedowie, który wynalazł rower na strychu u Niemca.
   Gdzie te czasy, gdy opowiadano tysiące kawałów o policjantach?
   Tak to jest, że dziś ambasadorzyca USA w Polsce wydaje oświadczenie, gdy mucha nas*ała na drzwiach synagogi w Gdańsku, ale gdy „nieznani sprawcy” podpalą drzwi kościoła to zwykła rzecz, „sorry, taki mamy klimat”

   • Israel Has Used America as a Whore

    10 października 2018 at 09:08

    Izrael używa Amerykę jako swoją qurwę – Israel Has Used America as a Whore:
    https://www.youtube.com/watch?v=qC9OGs6PrPU

    • AIPAC 101 — What Every American Should Know

     10 października 2018 at 09:19

     Cyrk AIPAC przyjeżdża do miasta, Waszyngton, 22 maja do 24 maja 2011 r:
     Correction: I spelled diamond incorrectly. Sorry about that. The AIPAC circus is coming to town, Washington, May 22nd to May 24th, 2011.
     https://www.youtube.com/watch?v=IqM2EXFdOnM

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra