Z zagranicy

Brytyjski wywiad: Rosjanie tworzą bazy wojskowe w Libii

Brytyjski wywiad stwierdził, że to Rosjanie tworzą bazy wojskowe w Libii. 

Brytyjskie źródła wywiadowcze twierdzą, że Rosjanie przygotowują budowę rosyjskich baz wojskowych w Libii. Przed Rosją ostrzeżono już nawet brytyjską premier Teresę May.

Brytyjski dziennik „The Sun” twierdzi, że Rosjanie traktują Libię jak „nową Syrię”.

Komisja Spraw Zagranicznych Federacji postanowiła odpowiedzieć na te słowa.

„Wielka Brytania i jej sojusznicy z NATO 7 lat temu pogrążyli Libię w obecnym chaosie, interweniując w wojnę domową w tym kraju.” – powiedział Konstantin Kosaczow, przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Rady Federacji.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Na horyzoncie widać UPADEK żydowskiego US dolara !

  11 października 2018 at 04:48

  Mega złodzieje „brytole” ale kankretnie ŻYDY bank-sterzy z obywatelstwem brytyjskim coś się im ubzdurało, że tylko oni jako jedyni mają prawo dosłownie wszystkich okradać.

  Należy ODDAWAĆ ciepły mocz ten pusty łeb kukły masońskiej Teresy May, czy tego popychadła żydowskiego Elżbiety II. Za to, że ta sponiewierana korona brytyjska przez masonów zaczęła kucać i ślinić się przed złodziejami żydami, dlatego nie zasługuje na jaki kolwiek szacunek – korona brytyjska to już tylko świecidełko i które należy traktować jako śmiecie, a oni niech sobie dalej myślą w tych pustych łbach, że są „imperium”.

  Od paru lat toczy się bitwa-batalia o przywłaszczenie sobie kontroli nad ropą libijską i Rosja bardzo słusznie zrobiła, że tam wjechała i nie dopuściła do urośnięcia jako jedynego hegemona: żydów amerykańskich banksterów, którzy pragnęli też przejąć pełną kontrole nad północną Afryką, a potem cała Afryka.
  To jest też w polskim interesie, aby żydy amerykańskie lub żydy brytyjskie nie byli jedynymi kontrolerami całego świata, gdyż wtedy żydy by sztucznie jeszcze bardziej pompwali wartość zielonego papieru toaletowego o nazwie żydoski „US dollar”.
  Taka sytuacja by sprawiała, że żydy by się naprawdę czuli na 100% zarządcami całego świata, co by się przełożyło w sytuacji Polski na to, że ŻYDY w Polsce by rabowali jeszcze bardziej zuchwalej Polaków, niż to robią w tej obecnej ogłupionej III RP zarządzanej przez tych podłych żydów złodziei gangsterów PO-PiS-PSL na których głosuje wykołowany polski motłoch: emeryci i renciści.
  Władze Iranu opracowały razem z Rosją i Chinami ostateczną broń, co jest utworzenie Irańskiej Giełdy Naftowej, co unicestwiło system finansowy żydowskiego sztucznego pustego „US dollar” opartego na sztucznym pompowaniu jego wartości jako waluty przy kupnie/sprzedaży ropy naftowej na całym Świecie.

  Właśnie na tym polegała u podstaw hegemoni panowania żydowskiego US dollara w handlu Światowym i panowaniem żydów nad Światem pod szyldem USA, gdzie US Army to faktycznie zbrojne RAMIĘ żydowskiej międzynardowej mafii ale tylko w interesie Żydów.

  Ten irański system Irańskiej Giełdy Naftowej wspierał M. Kadafi z Lybji, dlatego brutalne żydy amerykańskie jego zabili w 2011r pod pretekstem wprowadzania „demokracji” w Afryce ale pod szyldem USA opanowanego przez żydów.
  W ramach transakcji giełdowych Irańskiej Giełdy Naftowej, każdy kto tam kupuje ropę naftową teraz kupuje, albo sprzedaje ropę za euro, ruble, chińską czy japońską walutę BEZ żadnego pośrednictwa ŻYDOWSKIEGO US dolara.

  Właśnie dlatego żydy amerykańskie razem popychadłem żydowskim Trumpem sterowanym przez izraelitów atakują Iren pod PRETEKSTEM budowy broni atomowej, a faktycznie tutaj chodzi aby zniszczyć Irańską Giełde Naftową aby wszyscy znowuż musieli kupować ropę naftową za żydowskie US dollary i tym to sposobem pompowali SZTUCZNĄ wartość żydowskiego US dollara.
  Dlatego ten pajac żydowski D.Trump straszy Iran jednostronna wojną TOTALNĄ – to jawnie najgorszy możliwy wybór strategiczny, który zakończy się ŚMIERCIĄ żydowskiego wychodka którym jest USA.
  Po PIERWSZE to zasoby wojskowe USA się praktycznie wyczerpały przez DWIE poprzednie wojny w Iraku i Afganistanie + szykujący się konflikt z Chinami na Morzu Chinskim + prawdopodobne WYGNANIE US Army z Korei Południowej.
  Po DRUGIE, żydy amerykańskie jeszcze bardziej zraziliby do USA inne silne narody, które robią w KONIA jak Polskę z ich ustawą 447,
  Po TRZECIE, państwa posiadające największe rezerwy dolarowe mogłyby się zdecydować na cichą zemstę w postaci pozbycia się swoich gór dolarów, tym samym utrudniając Stanom Zjednoczonym dalsze finansowanie ich ambitnych wojowniczych planów.
  Po CZWARTE wreszcie, Iran ma strategiczne finansowe sojusze z innymi silnymi narodami, co mogłoby doprowadzić do ich zaangażowania się w wojnę; mówi się, że Iran ma takie przymierze z Chinami, Indiami które w 70% zaopatrują się irańską ropą naftową i Rosją, znane pod nazwą Szanghajskiej Grupy Współpracy, a także osobny pakt z Syrią.

  Jak by nie patrzyć to UPADEK żydowskiego sztucznie pompowanego US dolara widać na horyzoncie, co już dzisiaj widać dramatyczne przyspieszenie inflacji żydoskiej OSZUKAŃCZEJ kombinacji czyli US dollara.

 2. bobik

  11 października 2018 at 08:32

  @Na horyzoncie…,
  Staraj trochę mniej się pultać i nie podawać swoich emocjonalnych odczuć za fakty.
  Tak np twierdzenia, że „zasoby wojskowe USA się wyczerpały” nie mają potwierdzenia w rzeczywistości.
  Co do pozadolarowego handlu ropą naftową to znacznie większym zagrożeniem od giełdy w Iranie jest chińska giełda w Szanghaju.
  Jeżeli chodzi o schyłek imperium USA, to tak, w tej chwili obserwujemy ten proces. USA ponakładały już sankcje na prawie wszystkie co ważniejsze kraje świata.
  W efekcie to tak na prawdę nałożyły w ten sposób sankcje na siebie.
  Zastanawiam się tylko czy imperium Stanów rozjedzie się jak smród po gaciach, ‚ala Związek Radziecki, czy też postanowią odejść z wielkim hukiem wśród setek jeżeli nie tysięcy eksplozji nuklearnych.
  Co do Żydów to jedyną nacją zdolną do ich wyparcia metodami ekonomicznymi (nie militarnymi/paramilitarnymi) są chyba Chińczycy.
  U Rusków Żydy też są dobrze umocowane i jak Stany popłyną to inny odłam żydostwa zechce uzyskać wpływy w oparciu właśnie o Rosję.
  Czy takie plany się powiodą to czas pokaże, ale z tego co widzę to Putin jest Żydom przychylny.
  Ogólnie zauważyłem, że żydostwo rozrabia wszędzie tam, gdzie główną wiarą jest Chrześcijaństwo. Inne wyznania dobrze sobie z żydostwem radzą.
  Tutaj należy przypomnieć o pewnej smutnej prawdzie.
  Mianowicie z przyczyn, których nie rozumiem, Polska zawsze lubi obstawiać po stronie, która w dłuższym czasie odnosi porażkę.
  I tak np nasz obecny rząd ustawił Polskę w osi Waszyngton – Warszawa – Tel-Aviv.
  Oponenci to w zasadzie prawie cała reszta świata.
  Po upadku hegemonii USA i globalnym odwecie przeciw jej perpetratorom Polacy mogą zostać potraktowani na równi z Żydami.

 3. Matwiej Płatow

  12 października 2018 at 18:42

  Libia Kraj za czasów Kadafiego mający dochód ROWY Francji,dziś siedlisko Islamistów. To jest DZIEŁO: Włoch ,Anglii,Francji,USA.W/w Kraje mają KREW Libijczyków na swych rękach.Tak wygląda DEMOKRACJA wykonaniu tzw.Zachodu : Libia,Irak ,Afganistan,Jugosławia.OTO ICH Dzieła.

 4. Alberto

  13 października 2018 at 21:42

  Polska do Iraku też wysłała wojsko

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra