Z kraju

Tyrada Budki! „Duda nie szanuje Konstytucji. On już jest recydywistą w łamaniu prawa”

Opozycja jak zdartą płyty używa argumentu o łamaniu Konstytucji przez Prawo i Sprawiedliwość. Nawoływania polityków Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej zdają się tracić na znaczeniu, stąd zapewne radykalizacji pojęć i określeń, które padają w wystąpieniach. Dziś na konferencji w Krakowie bardzo mocną opinią posłużył się Borys Budka.

– Prezydent opowiada się jasno i czytelnie po stronie tych, którzy łamią Konstytucję. Nie szanuje uchwały Sądu Najwyższego, wyroku Najwyższego Sądu Administracyjnego, ale przede wszystkim nie szanuje Konstytucji

– mówił Borys Budka.

On już jest recydywistą w tym łamaniu prawa i absolutnie to są rzeczy niedopuszczalne, by ze strażnika Konstytucji stać się biernym wykonawcą poleceń politycznych, które płyną bądź z Ministerstwa Sprawiedliwości bądź z Nowogrodzkiej. Prezydent absolutnie nie dorósł do swojej roli

– kontynuował polityk Platformy Obywatelskiej.

Źródło: 300polityka.pl
fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 pl, Wikimedia Commons

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Matwiej Płatow

  11 października 2018 at 09:51

  Borysie Budka- Zagłębiowski Bucu.Tyś Durak. Prezydent DECYDUJE kogo powoła.A NSA i KRS są TYLKO Instytucjami DORADCZYMI. Tak mówi Bucu Konstytucja.A Prezydent MOŻE ,ale NIE MUSI brać Ich zdanie pod uwagę.

 2. JARO

  11 października 2018 at 11:58

  fajnie wygląda na zdjęciu; gdyby nie brak brody (tzw. szpicbrudki), to pomyliłbym go z tow. (bandytą) Leninem; ale po tym co i jak mówi, to i szpicbrudka nie jest potrzebna; a sama mowa zdradza bufona; do tego nadętego do granic możliwości; oby nie pękł, bo ze środka może wydostać się na zewnątrz smród nie do wytrzymania; smród, przy którym „perfumy” od skunksa mogą robić za prawdziwe perfumy; inna rzecz, że PAD to jednak miernota; i jak przyjrzeć się dokładnie, to obaj są przedstawicielami z bandy czworga magdalenkowej; typowa wojna w rodzinie; i dobrze; niech walczą; a najlepiej, żeby, tak jak na prawdziwej wojnie, trup siał się gęsto; wtedy atmosfera w Polsce zacznie być przejrzysta i przyjazna dla Polaków;

 3. Ukraiński FOKSDOJCZU Borys Budka wspierasz dalej RABUNEK polskich obywateli na rzecz Niemic !

  11 października 2018 at 15:32

  Ty złodzeju pod-ukraiński PROSTAKU Borys Budka wspierałeś i dalej wspierasz wszystkie kryminalne wybryki tego anty-polskiego przestępczego gangu PO razem ze złodzejską „prywatyzacją” kupczenia Górą Kasprowy Wierch w Tatrach:
  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04577-Prywatyzacja-po-polsku-czyli-przypadek-PKL.htm
  Uduś się wszystkimi swoimi kłamstwami ty łysy ŚMIECIU !

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra