Wiara

Sprawa Asi Bibi blokowana przez radykalnych islamistów

Asia Bibi została skazana na karę śmierci za rzekome bluźnierstwo. Od lat próbuje wydostać się z więzienia. Teraz gdy jest to coraz bardziej możliwe islamskie, radykalne grupy grożą sędziom Sądu Najwyższego. 

Ostatnio pisaliśmy o Asi Bibi, młodej pakistańskiej dziewczynie, która walczy o uwolnienie.

Asia Bibi została skazana na karę śmierci w 2010 roku po tym, jak rzekomo popełniła obraźliwe komentarze na temat islamskiego proroka Mahometa podczas kłótni z muzułmanką.

Teraz przebywa w więzieniu.

ZOBACZ TAKŻE: Sprawa Asi Bibi wciąż czeka na pozytywne rozpatrzenie

Radykalne grupy religijne w Pakistanie wezwały do ​​masowych protestów i zagroziły sędziom Sądu Najwyższego kraju w Islamabadzie przed ich orzeczeniem w sprawie bluźnierstwa chrześcijanki Asia Bibi.

W międzyczasie inna grupa wyznaniowa, Czerwony Meczet w Islamabadzie, poprosiła Sąd Najwyższy o nakazanie, aby uwolniona Asia Bibi nie mogła opuścić kraju.

„Siły zachodnie próbują wywieźć z kraju Asię Bibi, ale powinna zostać powieszona.” – powiedział jeden z radykalnych muzułmanów.

 

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. banita

  12 października 2018 at 19:08

  I gdzie jest ONZ! organizacje praw człowieka! feministki! i cała reszta korupcyjnego lewactwa! Przecież ponoć to całe bydło walczy z rasizmem, niesprawiedliwością. Walczą! Pod warunkiem, że nie są to Chrześcijanie! i to Chrześcijanie! nie zlewaczceni! jak na zachodzie!

 2. wolna-polska.pl

  12 października 2018 at 21:42

  Zrozumieć inwazję islamu – Ewa Kurek.

 3. Irena

  13 października 2018 at 13:52

  Asia Bibi jest dojrzałą kobietą, na zdjęciu jest jej córka.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra