PRAWY.TV

dr Bogusław Rogalski (ZCHR): Chrześcijanie są spychani na margines

Gościem PRAWY.TV był dr Bogusław Rogalski – prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin, który opowiedział o celach nowej partii politycznej, m.in. o obronie wartości katolickich, sprzeciwie wobec imigracji z krajów muzułmańskich i z Ukrainy, polityce wobec Kresów, polityce prorodzinnej i starcie ZCHR w wyborach samorządowych.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. Nareszcie jakieś KONKRETNE działania w obecnym systemie politycznym: utworzenie partii Chrześcijan w Polsce - BRAWO!

  13 października 2018 at 00:11

  Proszę o pilne publikacje informacji o kandydatach z list wyborczych Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin z konkretnym podawaniem numerów okręgów wyborczych gdzie KONKRETNIE oni startują w wyborach samorządowych.
  Najgłupszymi wyborcami w III RP są emeryci i renciści, którzy wykołowani propagandą lewackich telewizornii oddają swoje głosy w wyborach na oszustów i mega-złodziei syjonistycznych kameleonów z gangów PO=PiS=PSL. Dlatego do emerytów i rencistów oraz rolników na wsi musi jak najszybciej dotrzeć informacja że powstało coś takiego jak ZCHR zwłaszcza na polskiej wsi.

 2. Emaus

  13 października 2018 at 00:14

  Cieszę się bardzo że powstała wreszcie partia która naprawdę będzie reprezentować nas chrześcijan katolików. Pan Rogalski zrobił na mnie dobre wrażenie. Życzę powodzenia. Mój głos na pewno już macie.

  • Dziadek

   13 października 2018 at 04:10

   Myślę, że każdy nawet młody nie doświadczony ale krnąbrny działacz ZCHR autentycznie posługujący się w życiu dekalogiem chrześcijańskim będzie o 200% LEPSZYM i UCZCIWSZYM kandydatem na wszystkie wybieralne urzędy administracji państwowej w całej obecnej III RP w porównaniu do doświadczonych ZŁODZIEI lub zakamuflowanych żydów lub niemców czy ukrainców z polskim obywatelstwem z przestępczych gangów PO=PiS=PSL=SLD=PZPR !!!

 3. sufler

  13 października 2018 at 00:17

  Kandydatów partii zjednoczenie chrześcijańskich rodzin znajdziecie na ich Facebooku i stronie internetowej. Do sejmiku mazowieckiego mają numer listy 11.

 4. Polonuska

  13 października 2018 at 00:30

  Pod żadnym pozorem NIGDY nie przyjmować do Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin(ZCHR) tych anty-polskich squrwysynów złodzejo-bandytów z gangów PO=PiS=PSL=SLD=PZPR oraz „solidaruchów”, którzy zawsze byli i dalej są na żołdzie niemieckiego NBD, żydo-amerykańskiego CIA oraz żydowskiego Mosadu lub takich zakamuflowanych „pseudo-doradców” żydowskich na podobieństwo takiego śmiecia Geremeki, Mazowieckie, Kuronie . . . itp. gdyż wtedy ta partia utracie CAŁKOWICIE wiarogodność.

  Kandydatów na członków do ZCHR sprawdzać na 3-y pokolenia do tyłu ze sprawdzaniem miejsca pochówku przodków co musi być OBLIGATORYJNE i MUSI być w kryterium oceny czy się nadaje na członka tej organizacji + opinia lokalnego księdza, ale konserwatywnego.
  Jak ktoś nie chce podać miejsc pochówku swoich przodków dla takich NIE może być miejsca w ZCHR.
  Koniec. Kropka.

 5. Zarezerwujmy PRAWNĄ wyłączność dla używania słowa "MAŁŻEŃSTWO" tylko dla związku KOBIETY i MĘŻCZYZNY.

  13 października 2018 at 05:10

  Bardzo proszę działaczy ZCHR o rozpoczęcie batalii legislacyjnej o prawne ZAREZERWOWANIA wyłączności używania słowa-terminu „MAŁŻENSTWO” tylko dla prawnie zalegalizowanego związku pomiedzy biologiczną KOBIETĄ i MĘŻCZYZNĄ, czyli dla tych co faktycznie w NATURALNY sposób są w stanie spłodzić dziecko co świadczy o normalności.

  Obecnie KŁAMLIWE nazywanie tymczasowych związków osobników tej SAMEJ płci słowem „małżeństwo” jest nie logiczne i skandalicznym kłamstwem oraz strasznym nadużyciem prawnym, wiec musi być ZAKAZANE w kodeksie prawnym nazywania tego „MAŁŻEŃSTWEM”.
  Taki jakiś „JOIN VENCHERS” osobników chorych psychicznie z nabytą jednostką chorobową „dewiacji seksualnej” osobników tej samej płci, które nie jest w stanie w sposób naturalny spłodzić dziecka – nowego życia MUSI mieć zupełnie INNĄ prawną nazwę np.:
  – związek partnerski lub
  – połączenie
  – fuzja
  – scalenie
  – konsolidacja . . . itp.
  osobników tej SAMEJ płci, którzy wskutek wyhodowanego ZBOCZENIA seksualnego lub CHOROBY PSYCHICZNEJ usiłują UNIKAĆ leczenia swojej dewiacji, czyli usunięcia zaburzeń psychicznych na tle seksualnym.

  Używanie słowa-terminu „MAŁŻEŃSTWO” dla związku homoseksualnego osób z chorobą DEWIACJI seksualnej całkowicie wprowadza chaos pojęciowy i konflikt rozumowania co to jest „normalność” i fikcja.

  Wprowadzenie takiego PRAWNEGO ZAKAZU czyli wyłączności używania terminu „MAŁŻEŃSTWO” ale TYLKO dla trwałego związku KOBIETY i MĘŻCZYZNY nie będzie mylić i zakłócać pojęć na temat ciągłości procesu życia ludzkiego na planecie Ziemia.

 6. Marian

  13 października 2018 at 07:28

  Nie mam nic osobiście do dra Bogusława Rogalskiego, może to człek zacny i chce dobrze, ale coś mi to wygląda na LPR-bis. Pamiętam ten entuzjazm z jakim budowano LPR… – powiem krótko: Kościół przeżywa kryzys, opieranie się dziś na Kościele, to błąd.
  Dziś trzeba o Chrystusie i Bogu mówić w przypowieściach, czyli trzeba być uczniem Chrystusa, żyć jak uczeń Chrystusa, działać jak uczeń Chrystusa, ale nie trąbić o tym, że się nim jest. „Po owocach ich poznacie”.
  Przed Soborem Vat. wielu ludzi prowadziło głębokie życie religijne nie afiszując się tym, (mówiąc symbolicznie: nosili włosiennice pod jedwabnymi szatami), dopiero po ich śmierci dowiadywano się, że ktoś należał do III Zakonu św. Franciszka itp.
  Dawali świadectwo swojej miłości do Chrystusa i służby człowiekowi nie obnosząc się ze swoim chrześcijaństwem.
  Obawiam się, a żyję już parę ładnych lat na tym świecie, że niektórzy ludzie – może i w dobrej wierze, ale pewności nie ma – za dużo gadają o chrześcijaństwie, a za mało żyją i działają po chrześcijańsku. Kto dziś śmie głośno powiedzieć, że jego zasadą życiową jest: ora et labora. Pamiętam audycję w Radiom Maryja, gdy o. Rydzyk zrobił sobie heheszki z tego powiedzenia „módl się i pracuj” – he, he, dziś trzeba inaczej: „Alleluja i płacić”, baranki moje.
  Odnosząc się do wypowiedzi dra Rogalskiego i wskazanych przez niego priorytetów. Moim zdaniem nie rozumie o co toczy się dzisiaj gra polityczna, albo świadomie „rżnie głupa” mówiąc o rzeczach drugorzędnych.
  Cztery filary:
  1) bezkompromisowe popieranie życia od poczęcia do naturalnej śmierci – to jest temat rzeka i nigdy nie zostanie osiągnięty, bo ludzie są grzeszni – zawsze były morderstwa dorosłych, dzieci i zawsze morderstwa będą
  2) bezkompromisowe popieranie rodziny i małżeństwa (mężczyzny i kobiety) – żadnych konkretów, a jedynie bicie piany
  3) bezkompromisowe przeciwstawianie się ideologii gender – ta ideologia jest tak bezdennie głupia, że stawianie jej jako główny cel polityczny kompromituje – to tak, jakby ktoś powiedział: będziemy bezkompromisowo walczyć z głupimi napisami w kabinach publicznych toalet – powodzenia. Ideologia gender zdechnie śmiercią naturalną za kilka lat…
  4) bezkompromisowe przeciwstawienie się islamizacji Europy – przyczyną islamizacji Europy jest zidiocenie Zachodu, zniszczenie Kościoła, dominacja wielkich korporacji które traktują ludzi jak bydło, egoizm, korupcja, demoralizacja przez media itd. – wejście islamu jest skutkiem deprawacji społeczeństw zachodniej Europy a nie problemem samym w sobie. Jeśli organizm jest osłabiony, to zachoruje na cokolwiek i zamiast leczyć skutki trzeba leczyć przyczyny.
  Podsumowując: ten pan nie ma kompletnie nic do zaoferowania, jest jedną z wielu gadających głów, gę, gę, gę, które wiedzą „jak być powinno”, ale nie mają pojęcia jak to osiągnąć. Kolejna wersja JKM…
  Żałosne jęki, nigdy bym nie zagłosował na takich przegranych ludzi…

  • bep

   13 października 2018 at 08:44

   Znów jakiś zadaniowany Marian.

 7. Joanna d Arc

  13 października 2018 at 09:23

  O tych bezkompromisowych czterech filarach na których zbudowane jest Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin, O których mówił dr Rogalski, to są słowa i postulaty kardynała Roberta Saraha, który prosił aby wcielać je w życie w krajach europejskich. to jeden z najważniejszych prefektów w Watykanie. To on popiera mocno ruch Europa Christi, którego jednym z liderów jest właśnie dr Rogalski. A co do niedorzeczności niejakiego Mariana, który to wylewa swoje żale, to powiem tak, przed Soborem Watykańskim drugim politycy katolicy aktywnie brali udział w życiu politycznym, czego przykładem jest to Robert Schumann, Konrad Adenauer, Alcide de Gasperi A owocem ich udziału w polityce jest choćby flaga Europejska, czyli symbol Maryi, niebieska flaga z 12 gwiazdami, za wzór posłużył im cudowny Medalik świętej Katarzyny. Prawdziwe pochodzenie tej flagi europejskie lewactwo ukrywa. Tak właśnie działali prawdziwi katolicy Kiedyś. I to trzeba odbudować dzisiaj.

 8. Mariusz

  15 października 2018 at 11:42

  Bardzo ciekawa alternatywa na zabetonowanej od 30 lat scenie politycznej, na której grają wciąż te same pacynki.
  Będę z uwagą obserwować dalsze kroki tej nowej formacji.
  Życzę wytrwałości i powodzenia.

 9. Anna

  15 października 2018 at 12:49

  Jako chrześcijanie musimy wyjść z katakumb, do których daliśmy się zepchnąć. Należy odważnie bronić naszego świata wartości, nikt tego nie zrobi za nas.

 10. www.webroot.com/safe

  16 października 2018 at 11:32

  Webroot is a protection software solution that communicates with the cloud avoiding the hassle to manage the signature updates to deploy. for office setup visit office.com/setup

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra