Z kraju

Robert Winnicki: rząd PiS wprowadza multikulti

W Warszawie w poniedziałek przeciwko polityce rządu PiS wobec imigracji protestowali działacze Ruchu Narodowego, Obozu Narodowo-Radykalnego, Młodzieży Wszechpolskiej i Narodowej Organizacji Kobiet.

W ostatnim tygodniu przed wyborami samorządowymi środowiska narodowców zorganizowały w Warszawie pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów demonstrację antyimigrancką pod hasłem „Polacy przeciw masowej imigracji”.

W dostępnej przed demonstracją notce organizatorzy napisali:

„PiS obiecywał, że nie będzie sprowadzał obcych kulturowo imigrantów, a tymczasem na polskich ulicach jest ich z każdym dniem coraz więcej. Najpierw rynek pracy został otwarty dla gości z Ukrainy i Białorusi, a teraz zmieniane jest prawo i w coraz większym stopniu rząd wspiera imigrację z Azji. Na szczeblu rządowym prowadzone są niejawne rozmowy w tej sprawie, a ustalenia ukrywane są przed opinią publiczną. Jednak statystyki nie kłamią – trwa dynamiczny wzrost napływu ludności spoza Europy do Polski.”

W czasie demonstracji Robert Winnicki – szef Ruchu Narodowego wezwał, żeby w najbliższych wyborach samorządowych głosować zgodnie z interesem narodowym rozumianym jako sprzeciw wobec imigracji do Polski i związanego z tym utrzymywania się niskich płac w gospodarce:

– To jest ostatni tydzień w którym wielu Polaków zdecyduje na kogo oddać głos w nadchodzących wyborach samorządowych, a my mówimy – głosujcie zgodnie z interesem narodowym. Tym interesem narodowym jest to, by Polak żył w Polsce, po polsku, za dobrą płacę, a nie wskutek napływu taniej siły roboczej musiał emigrować z kraju.

Jego zdaniem imigracja przyczynia się m.in. do ciągłego funkcjonowania niskich płac w gospodarce:

– Kilkadziesiąt tysięcy Polaków znowu opuściło naszego państwo w ubiegłym roku, głównie przez niskie płace. (…) PiS nam funduje Bangladesz. Miały być Niemcy, miała być Szwajcaria, a dzisiaj w Polsce mamy Bangladesz.

Zdaniem szefa Ruchu Narodowego cała odpowiedzialność za taki stan rzeczy spada na Prawo i Sprawiedliwość:

– Rząd PiSu wprowadza w Polsce multikulti. Tłumaczą, że brakuje rąk do pracy, ale zamiast automatyzacji, robotyzacji i wysoko wyspecjalizowanej produkcji oferują nam miskę ryżu.

Dodał, że środowiska narodowe nie zrezygnują z informowania społeczeństwa o skutkach imigracji: –

Mówią, że cały czas podnosimy temat imigracji. Tak, będziemy podnosić temat zalewu przez imigrantów, dzisiaj, jutro, pojutrze, za rok i za dekadę, bo to jest najważniejsza kwestia na pokolenia (…) Temat imigracji będzie przez nas podnoszony i Polacy to dostrzegą, bo dzisiaj jest jeszcze uśpienie. Będą nas tysiące, bo Polacy się obudzą i wtedy powiedzą tym wszystkim proimigranckim politykom – nie, veto.

Na demonstracji wystąpił także Mateusz Marzoch – rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej, który zarzucił rządowi PiS przedkładanie spraw Ukrainy i Ukraińców kosztem Polaków na Kresach i powrotu repatriantów. – Ważniejsze dla rządu jest ściąganie imigrantów, a nie repatriantów – mówił.

W podobnym tonie wypowiedział się Paweł Usiądek z Ruchu Narodowego: – Polski rząd podpisał umowę z rządem Ukrainy na mocy której będziemy dopłacali do ukraińskich emerytur.

Edyta Agnieszka Luty – prezeska Narodowej Organizacji Kobiet zwróciła uwagę na różnice w podejściu do kobiet w cywilizacji arabskiej i chrześcijańskiej. Jej zdaniem zagrożeniem dla bezpieczeństwa kobiet jest prawo szariatu. – Jak mamy czuć się bezpiecznie kiedy rząd nie kontroluje imigracji? – pytała.

Uczestnicy demonstracji domagali się debaty o imigracji w parlamencie polskim. Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego argumentował konieczność jej odbycia faktem, że według danych ZUS 3,5% pracowników w Polsce to cudzoziemcy. – Posłowie PiS za granicą kłamią i mówią o tym, że Polska nie ściąga imigrantów – mówił Bosak.

Źródło: Youtube, Twitter

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. Jan

  15 października 2018 at 20:18

  Wynika z tego,że PIS to oszuści.

  • Grześ

   15 października 2018 at 21:10

   Gorzej, to żydofile, wykonawcy planu masonerii rozwalenia państw narodowych. To nie jest polska partia mimo wielu polskich patriotów na niższych stanowiskach.
   To zdrajcy i sprzedawczyki takie same jak PO tylko podlegający głównie pod żydoamerykańską sferę wpływów a nie rusko-niemiecką jak PO. Głównie bo żydowskie wpływy są zakotwiczone w obydwu partiach poprzez lokalną żydokomunę.
   Wont ze śmieciowym POPiSem a głosujmy na Narodowców. Lista nr 7.

   • Kwal

    15 października 2018 at 21:59

    Nic ująć ale dodać trzeba, że za tym stoją żydzi. Ruchy Narodowe są nie na rękę zarówno PO, PIS -uarom i SLD…Dlatego walczy się z nimi na każdym kroku. Przykład ! Ostatnie wydarzenia w Lublinie…
    Brudziński pod różnymi pretekstami będzie to robił bo to jołop.

  • gazetawarszawska.com

   16 października 2018 at 10:35

   Otwarta Rzeczpospolita – jest żydowską organizacją terrorystyczną.

 2. agg

  15 października 2018 at 20:48

  https://www.youtube.com/watch?v=jP7xHUZaJH0

  to ile to balonów poległo?

  a I tak przykro że brak stronnictwa polskiego
  gdyby jakaś grupa osób założyła związek stowarzyszenie czy nawet partię to już po 3 miesiącach by było widać
  czy robią coś sensownego i konstruktywnego

  W ostatnim tygodniu czerwca na biurku generała Guibaud, szefa wywiadu, pojawił się raport pochodzący od jego rezydenta w Rzymie. Zawierał on informację, że trzej czołowi działacze OAS, Marc Rodin, René Montclair i André Casson, zamieszkali razem na najwyższym piętrze pewnego hotelu w pobliżu ulicy Condotti. Raport dodawał, że pomimo wysokich kosztów mieszkania w tak ekskluzywnej dzielnicy trójka zarezerwowała dla siebie całe najwyższe piętro, a piętro niżej dla swojej ochrony. Pilnowani są dzień i noc przez ośmiu wyborowych byłych członków Legii Cudzoziemskiej i w ogóle nie opuszczają hotelu.

  Dzień szakala
  czekamy wciąż

  a wszelkiej maści przebierańcom zostawmy gay imprezy
  zdaje się z komunistami tylko ten problem są w stanie rozwiązać
  chociaż jednak nie
  dreptanie w miejscu i czynności pozorne dominują

 3. Paweł Paleczny

  15 października 2018 at 20:55

  Polecam artykuł pt. „Uwolnijmy Warszawę od Pałacu Kultury (Pałacu Stalina)”

  Fragment
  „Wyburzenie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie jest konieczne mówią jedni, ale niemożliwe odpowiadają drudzy.
  Konieczne, ponieważ Pałac Kultury niszczy pejzaż miasta jest obcym ciałem kulturowym w sercu stolicy Polski, jest symbolem ucisku, symbolem panowania komunizmu nad Polską.
  Niemożliwe odpowiadają drudzy Pałac Kultury to 40 milionów cegieł, 26 tysięcy ton stali, 50 tysięcy ton marmuru, niepoliczone miliony ton cementu –ile do tego trzeba ciężarówek, dźwigów, ilu ludzi? I gdzie ten gruz wywozić.”
  Całość:
  http://sila-lewicy.pl/spoleczenstwo/167-uwolnijmy-warszawe-od-palacu-kultury-palacu-stalina

  • agg

   15 października 2018 at 21:00

   tak, skoro najważniejsze już zrobione pozostaje usunąć tylko symbole

   choć w tej chwili bardziej potrzebny pomazaniec jak mówi Braun, młody puczysta jak powie inny lub dyktator bazując na doświadczeniach cywilizacji łacińskiej

   dzięki za poradę 🙂

  • Jak duże ŁAPÓWKI mają otrzymać AGENCI Glinski Morawiecki Maciarewicz Kaczynski od swoich ZAGRANICZNYCH sponsorów ??

   15 października 2018 at 22:16

   Aby patrzeć jak jacyś ZWARIOWANI cwaniacy z PO=PiS „warszawki” zaczną gardłować za ZBURZENIEM Krzyżackiego Zamku w Malborku, potem Wawelu w Krakowie, gdyż tam urzędował hitlerowiec SS Hans … itp. FAŁSZYWIE gardłując coś tam pod adresem Niemców.
   A może by też ZALAĆ, utopić wodą na ZŁOSĆ żydo-komuchom to warszawskie Metro, gdyż jego część została też wybudowana za czasów PRL-u ?
   Już wystarczy, że żydoski ZŁODZEJ Janusz Lewandoski razem Tuskiem, Kaczynskimi i Macierewiczem z tym gangiem ZŁODZEJI PO=PiS=SLD=PSL przekupczyli RAZEM wspólnie po 1990 roku do dzisiaj za bezcen i zburzyli na ZŁOŚĆ żydo-komuchom cały DOCHODOWY przemysł z PRL-u za też na ZŁOŚĆ wzięli dla SIEBIE tak POTĘŻNE ŁAPÓWKI, które ukryli w żydo-bnakach zagranicznych !
   „Prywatyzacja po polsku: W 2013 r. sprzedali PKL za 215 mln zł, by teraz odkupić je za 500 mln zł?” :
   http://niewygodne.info.pl/artykul9/04577-Prywatyzacja-po-polsku-czyli-przypadek-PKL.htm

   PYTAJMY więc WSZYSCY polscy obywatele otwarcie:
   ILE DAŁ łapówki i KTÓRY KONKRETNIE żydo-gangster bank-ster i DEVELOPER z New Yorku i Tel-Aviwu za zburzenie PKiN w Warszawie ???

   Rusofobia szaleje w III RP, którą podsycają tacy rusofobiczny PSYCHOPACI jak Macierewicz, Kaczenski, Duda, żyd Schetyna itp. WARIACI !

   • Aguirre

    16 października 2018 at 09:48

    Słusznie waćpan prawisz. Znów odpowiednie typy zrobią na tym interes. Natomiast czy to nie piękna ironia losu, że w pałacu darowany od Stalina odbywają się konferencje prawicowe;)

  • Za łapówki niemieckiego NBD i żydo-amerykanskiego CIA złodzeje z PiS=PO zburzą też Wawel i Krzyżacki Zamek w Malborku !

   15 października 2018 at 22:22

   Jedno jest pewne!
   Jeśli nawet naprawdę ktoś kiedyś rozwali Pałac Kultury i Nauki(PKiN) w Warszawie – to przecież NIE dlatego, że ten jakoby „relikt komuny”, tylko JEDYNIE ze względu za otrzymane wielkie ŁAPÓWKI dla politycznych MEGA-złodzeji przy korycie władzy „warszawki” od złodziejskich żyd-banksterów zagranicznych, którzy ostrzą sobie zęby, aby znowuż za bezcen ZAGARANĄĆ to bardzo ATRAKCYJNE centrum Warszawie razem z ŻYDOWSKIMI developeromi za warte MILARDY miejsce w centrum Warszawy.
   Jak widać obecni OSZUŚCI mafiozi gangsterzy PiSlandu nie chcą przepuścić tej okazji, że są przy korycie władzy „warszawki” i to ONI chcą DOSTAĆ te ŁAPÓWKI skoro ich nie mogli wyszarpnąć ci mega bezkarni ZŁODZEJE z PO-PSL !!!
   Żydy z New Yorku w zmowie z żydami zamieszkałymi w Polsce już dawno ustalili, że na terenie PKiN w Warszawie oni wybudują jakieś kolejne OCHYDNE SZKLANE żydoskie MUZEUM holokaustyczne . . .itp. o ZGROZO !!
   Cała sprawa ma jednak, jak często w podobnych przypadkach majątkowych bywa, i DRUGIE dno.
   Są nim działki, na których Pałac Kultury i Nauki stoi!

 4. KOJAK

  15 października 2018 at 21:30

  NO COZ ? KAZDY WIE ZE PIS TO PARTIA BANDEROWCOW ! PIS TO ZYDOWSTWO WYCIERAJACE SOBIE GEBY POLSKA ! WIEC MULTI – KULTI TO ICH ZELAzNA ZASaDA I BEDA JA WPROWaDZAC NAWET W NAJBARDZIEJ BANDYCKI SPOSOB !

 5. Banderowiec Kaczynski z żydem ZŁODZIEJEM Schetyną skonstruowali BOMBĘ demograficzną sprowadzając 3 miliony ukrów 1 milion ISLAMISTÓW i tysiece murzynów do Polski !

  15 października 2018 at 21:56

  Wykołowani EMERYCI i RENCIŚCI już NIGDY NIE głosujcie w wyborach na squrwysynów gangsterów PiS=PO=PSL=SLD itp. zwłaszcza tych BANDEROWCÓW PiS=PO którzy sprowadzili do Polski CHOŁOTĘ: 3 miliony ukrów banderowców UPA, 1 milion islamistów i 200 tysięcy murzynów z Afryki, a teraz mają plan sprowadzenia 3 milionów hindusów do Polski na ZAMÓWIENIE żydo-masonów LEWAKÓW z Brukseli/Waszyngtonu !

  Ta przyjezdna kolorowa hołota teraz się rozmnaża w Polsce jak króliki, a za 1 pokolenie będzie tej OBCEJ polskiej kulturze tyle HOŁOTY jak w Niemczech czy Szwecji, wiec na 100% będą ZABIJAĆ nasze dzieci i wnuki w Polsce !!!
  Banderowiec syjonistyczny Kaczynski z ŻYDEM Schetyną, Niemcem Tuskiem i żydami Dudą i Komorowskim na dodatek tego organizują system ABARCJI w Polsce ale tylko dla etnicznych Polaków !
  ŻYD Gowin jako „minister edukacji” organizuje WYNARODOWIENIE Polaków po przez ich PO-PiS żydo-masońskie programy ewakuacyjne + zabijanie polskich dzieci za pomocą przymusowych szczepień !
  Kaczynski to MEGA OSZUST i ZŁODZIEJ identyczny jak Tusk i Kwaśniewski czy murzyn komunista Obama lub psychopatka przeskrobana Merkel !

  To sprzedajne squrwysyny gangsterzy PiS=PO=PSL na ZAMÓWIENIE tych bandytów złodzieji żydo-bank-sterów i MASONÓW z Waszyngtonu organizują WOJNY wewnętrzne i zewnętrzne dla Polaków w Polsce oraz szczuja Polaków na Ruskich, aby trwał STAŁA wojna Polski z Rosją ale na TERENIE Polski tak aby Polacy zgineli!
  Niech żydy z USA organizują sobie wojnę ze swoimi sąsiadami Kanadą i Meksykiem lub wojnę z Rosją ale na TERYTORIUM USA , a od Polaków raz i na zawsze się ODWALĄ !
  Polska MUSI być NETRALNYM krajem identycznie jak Szwajcaria, która też nie należy do UE i właśnie dlatego Szwajcaria jest taka BOGATA !
  To te ZŁODZIEJE squrwysyny biorący ŁAPÓWKI od CIA, NBD, Mosadu tacy jak Kaczynski, Schetyna, Tusk, Duda, Komorowski, Piechocinski, Macierewicz, żyd Janusz Lewandowski . . . + 1000 innych sprzedawczyków ŻYDOWSKICH + niemieckich i te ich SYJONISTYCZNE/niemieckie gangi PiS=PO=PSL=SLD kupczą dla zagranicznych cwaniaków za grosze majątkiem naszych Ojców i naszą wypracowaną krwawicą np:
  „Prywatyzacja po polsku: W 2013 r. sprzedali PKL za 215 mln zł, by teraz odkupić je za 500 mln zł?” :
  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04577-Prywatyzacja-po-polsku-czyli-przypadek-PKL.htm
  Do dzisiaj NIKT NIE siedzi za mega-złodziejstwo Amber Gold + mase innych, sprzedanie naszej perełki turystycznej Góra Kasprowy Wierch, za KRADZIEŻ kamienic w Warszawie , Krakowie i całej Polsce przez rozuchwalnych ŻYDÓW jak h.gronkiewicz-walc . . . . i 1000-e innych strasznych bezkarnych KRADZIERZY polskiego podatnika, które organizowali ZALEGALIZOWANI mega-złodzeje mafiozi PiS=PO=PSL=SLD=PZPR przez ŻYDÓW lub UKRAINCÓW takich jak Kaczynskim, Tuskiem, Kwaśniewskim Leszkiem Miller . . . 1000 podobnych do nich ZŁODZEJI SQURWYSYNÓW co są teraz kryminalną KASTĄ rządzącą w żydo-mafijnej III RP !!!

 6. Paweł Paleczny

  15 października 2018 at 22:37

  Polecam świetną analizę pt. „Beton” PiS -u contra premier M. Morawiecki
  Fragment:
  „Według naszych rozmówców z aparatu partyjnego PiS, interwencja policji przeciwko bojówkom nacjonalistycznym, które brutalnie zaatakowały Paradę Równości w Lublinie, w ostatnią sobotą, były próbą podważenia pozycji premiera M. Morawieckiego przez starych działaczy PiS wywodzących się jeszcze z Porozumienia Centrum, do których należy minister MSWiA J. Brudziński.
  Atak policji na zwolenników PiS – jest skandalem i na pewno będzie skutkował gorszym wynikiem wyborczym w nadchodzących wyborach samorządowych – twierdzi nasz rozmówca. I dodaje, że z plotek kursujących w PiS – partyjny beton zrobi wszystko by nie dopuścić M. Morawickiego do władzy w partii”
  Całość: http://sila-lewicy.pl/info-dnia/168-beton-pis-u-contra-premier-m-morawiecki

  • Ljon

   16 października 2018 at 01:12

   Kogo obchodzą ich wewnątrzpartyjne wojenki!!! Ich wszystkich trzeba pogonić!!!!

 7. z-k

  15 października 2018 at 23:23

  Wprowadza bo tak sobie żydo-suweren życzy. On bowiem wie, że okupacja Polski zamieszkanej przez Polaków i zamiana jej w POLIN będzie nieopłacalna i niemożliwa. Trzeba Polaków wymieszać, dać niepokornym Lachom ukraińskich policjantów i urzędników, wprowadzić amerykańskie wojsko gdyż przydać sie może i maksymalnie ogłupiać, ogłupiać

 8. office.com/setup

  16 października 2018 at 09:21

  Steps How to download Microsoft Office Setup on Your System? After buying a Microsoft Office product, users can download the setup from the internet.

 9. www.webroot.com/safe

  16 października 2018 at 09:23

  Webroot is a protection software solution that communicates with the cloud avoiding the hassle to manage the signature updates to deploy.

 10. marek

  16 października 2018 at 09:36

  Apel do Roberta Winnickiego- więcej aktywności!; wielu Polaków głosowałoby na Ruch Narodowy, jesliby tylko wiedzieli,że istnieje albo był bardziej widoczny i aktywny w całej Polsce, a nie tylko w Warszawie.

 11. Matwiej Płatow

  16 października 2018 at 10:13

  Panie Robercie proszę się nie powoływać na Narodowców-Endeków,bo Pan i Ruch Narodowy ,Obóz Narodowo Radykalny ,Młodzież Wszechpolska REPREZENTUJECIE Polski Nacjonalizm.A to nie jest Nurt Narodowy. Bo Narodowiec stawia DOBRO Narodu ponad dobrem Jednostki ,lub danej Partii. W Polsce nie ma partii Narodowej ,są TYLKO NACJONALIŚCI. Moim zdaniem Rząd Polski powinien ściągnąć potomków Polaków z Rosji ,Czeczenów ,Tatarów,Białorusinów ,Rosjan.NIGDY nie powinno się ściągać Ukraińców ,jak i Mocno Opalonych. Nie ważna Religia ,ważna mentalność ,podejście do pracy. Mamy dość Polskich żulików ,z importu nie trzeba.

 12. Przebudzcie sie!!!

  16 października 2018 at 16:13

  Sam Pan poparl rzad PISu zatem nie dziwota. „Nie chcemy decyzyjnego osrodka z Berlina” kto tak mowil? to dzis macie osrodek decyzyjny w Tel Awiwie.

 13. Logic

  16 października 2018 at 17:59

  Sprawdzają sie słowa Stonogi o pisie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra