PRAWY.TV

Wszystkie media przemilczały demonstrację narodowców przeciwko imigrantom. Tylko u nas relacja wideo i zdjęcia

W poniedziałek odbyła się manifestacja narodowców przeciwko pro imigracyjnej polityce PiS. Relacji z tej manifestacji nie można znaleźć na serwisach internetowych. Przemilczały ją też i papierowe dzienniki, w tym i „Nasz Dziennik” (który zwykł nie publikować informacji o większości nacjonalistycznych czy prawicowych protestach) i „Gazeta Polska Codziennie”. Temat jest tak niewygodny, że nawet „Gazeta Wyborcza” go przemilczała, choć często krytykuje działania narodowców.

Narodowcy sprzeciwiali się pro imigracyjnej polityce PiS, który w mediach kreuje się na siłę przeciwną imigracji, a według narodowców w tajemnicy zawiera liczne umowy międzynarodowe umożliwiając tysiącom imigrantów z Azji, w tym z krajów islamskich, przybywanie do Polski.

Kilkunastu lewicowych ekstremistów, trockistów i zielonych, kontr-manifestowało przeciwko demonstracji narodowców. Lewicowcy mieli ze sobą fioletowy transparent z napisem „dość rasizmu i faszyzmu” i tekturowe tabliczki z napisami „Tak dla migrantów, nie dla faszystów”. Organizatorem kontr-manifestacji była inicjatywa Zjednoczeni Przeciwko Rasizmowi czyli trockistowska „Pracownicza Demokracja”, partia Zieloni i inni lewicowi ekstremiści.

Kiedy chciałem zrobić kilka zdjęć lewicowej kontrmanifestacji, kaleczący język polski ”lider” (ewidentnie cudzoziemiec) Pracowniczej Demokracji zaczął domagać się od policjantów by mnie usunęli z terenu przy lewicowej manifestacji bo zakłócam swoją obecnością ich zgromadzenie. Postawa lewicowców jest niedorzeczna, moim zdaniem demonstruje się po to by media, w tym i te wrogie, opisały żądania demonstrujących.

Pod samą kancelarią premiera manifestowali narodowcy. Przemawiał poseł Robert Winnicki, Krzysztof Bosak, działacze MW, ONR, RN, a na końcu niektórzy z uczestników manifestacji. Ostanie przemówienia moim zdaniem były niepotrzebne bo odwracały uwagę od niezwykle merytorycznego przewinienia Bosaka.

Jak zwykle narodowcy nie mieli transparentów adekwatnych do tematu manifestacji, ustawili się kiepsko, tak, że trudno było zrobić atrakcyjne zdjęcia. Dodatkowo po zmroku większość cyfrowych aparatów robi kiepskie fotografie.

Manifestanci skrytykowali PiS za hipokryzje, oficjalne głoszenie sprzeciwu wobec imigracji połączone z tajnym przyjmowaniem setek tysięcy imigrantów – już 560.000 cudzoziemców płaci składki ZUS. Ciekawe było to, że ONR i RN przestają być już organizacjami młodzieżowymi, z demonstracji na demonstracje jest w ich szeregach coraz więcej osób w średnim wieku.

Krzysztof Bosak – PiS instaluje imigrantów:

Winnicki demonstracja przeciwko imigracji:

Manifestacji przeciwko imigracji:

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. Emilia

  18 października 2018 at 18:06

  Nie podajecie jak duża była demonstracja przeciw emigrantom.Podziękowania dla uczestników.PIS kłamie w żywe oczy.Morawiecki podpisał protokół w Marrakeszu o ich przyjmowaniu.Widzimy co się dzieje na naszych ulicach.Zanosi się,że PIS będzie większym szkodnikiem niż PO.Pisowi najlepiej wychodzi rozdawnictwo naszych pieniędzy.
  Poza tym same klęski,porażki.Tylko Ruch Narodowy lista nr 7.

  • Ewa

   18 października 2018 at 20:13

   To nie była demonstracja lecz raczej pikieta. Nie licząc fotografów,dziennikarzy i dzieci było około 100 osób i raczej mniej niż więcej. Średnia wieku +/-40 . Przemówienie p. Bosaka – bardzo dobre, ale równie bardzo dobre było wystąpienie p. A. Maj
   https://www.youtube.com/watch?v=rYKuhU6lcBs

   • GG.

    19 października 2018 at 14:54

    .
    PiS = FAŁSZYWI OBROŃCY WSI https://youtu.be/k1IUaIaCvNg
    .
    .
    .

    • Gostek2

     3 listopada 2018 at 13:32

     Szok co wygaduje PSL. Wystarczy zrobić rachunek sumienia psl-owców,za których rządów wyprzedali miliony h ziemi obcym a ponad pół mln dzieci klepało nędzę!Prezesi z PSL to najwięksi kombinatorzy i cwaniacy a ich spot to stek kłamstwa.To oni na zlecenie opozycji nie chcieli teraz pomóc rolnikom,gdy okazało się,że przez suszę stracili miliony. Ile razy dziennie nowy Min. Roln. nawoływał,by zgłaszali się po kasę bo ją dla rolników przygotowali?Kto rządzi w PSL??Zdrajcy i sprzedawczyki.Czas spojrzeć na trzeźwo co tam się tak naprawdę dzieje.Ich los biednych rolników nie interesuje tylko ci co z nimi kręcą wałki.Pamiętacie co mówili?

  • Niki3

   3 listopada 2018 at 13:11

   PIS nie podpisał żadnej deklaracji w Marrakesie,bo to będzie w grudniu.To co podajecie to tylko część prawdy a to ma znaczenie.Na ulicach miast zawsze było dużo obcokrajowców a jak jesteście tak mądrzy,to legitymujcie tych ludzi i pytajcie na jakich zasadach są w Polsce.Plotka puszczona w eter więcej szkodzi niż pomaga a wy je kopiujecie a co dobrego robicie dla POLSKI???

 2. Jan

  18 października 2018 at 18:08

  Mam nadzieję,że szeroko rozumiany Ruch Narodowy osiągnie sukces w najbliższych wyborach.Potrzebna kontrola wyborów.

 3. banita

  18 października 2018 at 19:58

  Dlatego też, chociaż wciąż wierzę, że PiS się opamięta ( na Morawieckiego nie liczę, to błyskotliwy karierowicz) na wyborach PiS nie dostanie mojego głosu.Jestem rozgoryczona. Jestem z nimi od ich powstania, ale zdrady nie wybaczę, nie zamykania w więzieniach przestępców i zdrajców, też nie, a tym bardziej sprowadzania muzułmanów gdy wygnani kiedyś Polacy daremnie czekają na powrót, którzy w przeciwieństwie do islamskiego bydła roszczeniowego naprawdę by pracowali. Na Bliskim Wschodzie i Azji jest mnóstwo Chrześcijan, ale Morawiecki sprowadza terrorystów i gwałcicieli islamskich.
  Narodowcy mają mój głos. Niech tylko zadbają o dobrych polityków.

 4. fdsfdsgfdsg

  18 października 2018 at 21:41

  jak ja uwielbiam te demonstracje i parady czyli para w gwizdek
  to taka nasza ekstradycja

  a kiedy to się przełoży na wynik wyborczy? i zmianę kursu?
  a czy wtedy nasi marzyciele których zdaje się głównym pragnieniem jest zastąpić Jarosława K. zrobią inaczej
  i jak się będą tłumaczyć?

  problem mamy taki sam jak 100 a nawet 300 lat temu
  bezpieka wewnętrzna oraz obce agentury szalejące bez ograniczeń

  i co wytworzyli jakieś komórki kontrwywiadowcze
  albo wyzadaniowali jakichś do zdobycia wiedzy lub umiejętności?
  nie sadzę
  mają jakąś ławkę do kierowania z zaplecza
  kiedyś zasugerowałem badanie wariografem wszystkich którzy mają pełnić ważniejsze funkcje na prawicy
  na forum prawy.pl to było zdaje się we wtorek w piątek myślałem że wylecę z roboty
  nawet żeby uniknąć takich wpadek:

  Młodzież Wszechpolska odcina się od swojego rzecznika Mateusza Pławskiego, który dumny twierdził, że są „organizacją separatystów rasowych”.
  albo albo
  ameby albo agentura

 5. JARO

  19 października 2018 at 10:41

  wszystkie media przeliczały czy przemilczały? a to, żeby Ruch Narodowy, Wolność czy np. Ruch Grzegorza Brauna zaczęli decydować o Polsce i Polakach, to potrzeba tylko jednej rzeczy – zagłosować na nich, a nie utyskiwać i dać się manipulować, że to głos stracony; TRZEBA W KOŃCU NA NICH ZAGŁOSOWAĆ – tylko tyle i aż tyle;

 6. ziemianka

  19 października 2018 at 17:55

  Jaro: Jasne. Wybierajmy najlepszych kandydatów, zgodnie z sumieniem, a nie kombinujmy. Zdecydowane „Nie” dla tzw. mniejszego zła. Na taktyce mniejszego zła kręci się cały czas POPISowa karuzela.

  • GG.

   19 października 2018 at 23:39

   .
   ZGORZELSKI: MUSIMY ZROBIĆ WSZYSTKO, ŻEBY URATOWAĆ WOLNE WYBORY
   .
   Dożyliśmy takich czasów, kiedy LUDZI ZWALNIA SIĘ Z PRACY ZA TO, ŻE CHCĄ KANDYDOWAĆ Z LIST WYBORCZYCH PSL. Apelujemy do premiera Mateusza Morawieckiego, aby bardzo stanowczo zareagował na takie przypadki – powiedział szef sztabu wyborczego PSL poseł Piotr Zgorzelski.
   .
   W ostatnim czasie pojawiają się kolejne przypadki „szykanowania” kandydatów, którzy startują z list wyborczych PSL. – To szykanowanie polegało na tym, że delegowano osoby o kilkadziesiąt kilometrów dalej od miejsca pracy po to, aby w ewidentny sposób uniemożliwić im prowadzenie kampanii wyborczej – wyjaśnił poseł Piotr Zgorzelski.
   .
   Polityk PSL wyraził także swoje „ogromne oburzenie” w związku z „metodami, jakie stosuje partia rządząca” wobec kandydatów PSL. Według niego, OSOBOM, KTÓRE STARTUJĄ Z LIST PSL GROZI SIĘ M.IN. ZWOLNIENIAMI Z PRACY.
   .
   Wyrzuca się dziś pracowników za start z innych komitetów niż PiS. Taka jest rzeczywistość rządów @pisorgpl. Jest z nami pani Ewa, która osobiście doświadczyła takiego działania rządzących – @PiotrZgorzelski w #Sejm. pic.twitter.com/ThlAbJu2Dn
   .
   — PSL (@nowePSL) October 10, 2018
   .
   – Metody te można tylko określić jednym słowem – zamordyzm, a nawet zamordyzm polityczny –oświadczył Piotr Zgorzelski.
   .
   W konferencji udział wzięła także KANDYDATKA PSL DO SEJMIKU WOJ. ŁÓDZKIEGO EWA OLAS-BERNACKA. Pani Ewa jest wieloletnim pracownikiem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Łodzi oraz członkiem związku zawodowego „Solidarność”.
   .
   – W momencie, kiedy listy zostały ogłoszone i okazało się, że kandyduję z listy PSL do sejmiku woj. łódzkiego, zaczęły się szykany na skalę dotąd niespotykaną. Od swoich związków zawodowych dowiedziałam się, że PREZES ROZPOCZĄŁ PROCEDURĘ ZWALNIANIA MNIE Z PRACY Z MOJEJ WINY – powiedziała kandydatka PSL do sejmiku woj. łódzkiego.
   .
   Jestem wieloletnim pracownikiem WFOŚ w Łodzi. Jestem też członkinią Solidarności. Odkąd MOI PRZEŁOŻENI DOWIEDZIELI SIĘ O MOIM STARCIE Z LIST @NOWEPSL, ROZPOCZĘLI PROCEDURĘ USUNIĘCIA MNIE Z PRACY – EWA OLAS-BERNACKA w #Sejm. pic.twitter.com/Hyivw3zcI0
   .
   — PSL (@nowePSL) October 10, 2018
   .
   PSL nie zgadza się na takie metody, dlatego poseł Piotr Zgorzelski zwrócił się z apelem do premiera Morawieckiego, aby sprawdził, „czy takie przypadki pojawiają się jeszcze w innych miejscach i żeby bardzo stanowczo zareagował”. – Takich czasów dożyliśmy, że ludzi zwalnia się z pracy za to, że chcą kandydować z komitetu wyborczego PSL – skwitował Piotr Zgorzelski.
   .
   Poseł PSL Paweł Bejda ocenił, że jest to „rzecz niesłychana” i „POWRÓT DO GŁĘBOKIEGO PRL-u”.
   .
   – PANIE PREZESIE JAROSŁAWIE KACZYŃSKI, TAK WYGLĄDA WASZA POLITYKA PRORODZINNA, ŻEBY ZWALNIAĆ MATKĘ I ŻONĘ, DOBREGO PRACOWNIKA, który jest również członkiem związków zawodowych „Solidarność”? – pytał poseł PSL.
   .
   Panie przewodniczący @DudaSolidarnosc, gdzie pan jest? Dlaczego nie interweniuje pan w tej sprawie? PANIE PREZESIE KACZYŃSKI, MASKI OPADŁY. WASZE METODY SĄ SKANDALICZNE – @pawelbejda w #Sejm. pic.twitter.com/s39CvmMszH
   .
   — PSL (@nowePSL) October 10, 2018
   .
   Jednym z największych zagrożeń, które wprowadzają rządzący jest wykluczenie przedstawicieli małych ojczyzn z wyborów dokonywanych przez lokalne społeczności. PiS ZABIERA MAŁE OJCZYZNY OBYWATELOM, POSTĘPUJĄC TAK, ABY „UMOŻLIWIĆ ZWYCIĘSTWO JEDNEJ PARTII”.
   .
   – Musimy zrobić wszystko, żeby uratować wolne wybory. – Będziemy sporządzali raporty, przeprowadzali konsultacje, organizowali konferencje, żeby obnażyć intencje partii rządzącej, która nieuczciwie chce umożliwić zwycięstwo swoim kandydatom – zapowiedział Piotr Zgorzelski.
   .
   Źródło: psl.pl/zgorzelski-musimy-zrobic-wszystko-zeby-uratowac-wolne-wybory/ (10.10.2018).
   .
   .
   .
   Pozostaje nam poprzeć szykanowaną kandydatkę:
   .
   OLAS-BERNACKA Ewa Katarzyna > Sejmik Województwa Łódzkiego > Okręg nr 3 > Lista nr 2 – Komitet Wyborczy PSL > poz. 5.
   .
   Okręg nr 3 obejmuje powiaty: łaski, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski.
   .
   .
   .

   • JARO

    20 października 2018 at 07:27

    tak na marginesie – PSL to polityczni przedstawiciele WSI w sejmie; no nie wiem, czy możemy z czystym sumieniem głosować na, już nieco zwiędłą, koniczynkę; to w którym departamencie pracujesz – analizy, propagandy, cenzury? dodam, że jest mi przykro, że dochodzi do takich sytuacji, jak opisana przez Ciebie, ale jestem ostrożny, bo już wiele takich ustawek widziałem i „bandzie czworga okrągłostołowej” nie wrzę za nic; za dużo mają na sumieniu, żeby bawić się w „mniejsze zło”; zło to zło, jak mówił Popiołek;

   • jaro7

    20 października 2018 at 17:05

    czej nie potrafią) przeciwko pro narodowym kandydatom w Przemyślu,wobec Bakuna z Kukiz15 na Burmistrza i p.Majkowskiego(zasłużony działacz antybanderowski)do rady.PiS to większa ZARAZA i SZKODNIK niż PO

   • Niki3

    3 listopada 2018 at 13:23

    A jak ta pani jest związana z PSL??W art. o tym ani słowa!Tylko atak na premiera,prezesa PISu i tak dalej.Nie sądzę,by oni zawracali sobie głowę jakąś panią jak promocja wyborów jest najważniejsza. Komuś coś się pomieszało i robi sobie tania reklamę!

 7. jaro7

  20 października 2018 at 17:00

  Nic nowego że media g.wnego scieku ani słowem o tym,wystarczy zobaczyć w czyich rękach są i że obecne „dziennikarstwo” to zwykła presstytucja i poprawność polityczna.PiS i PO to takie same zło jak i TVPiS i TVN,o brukowcach tych od Michnika i Sakiewicza czy Karnowskich nie wspominając

 8. agganus

  21 października 2018 at 11:19

  Bravo Panie Bosak!nadziej propolskiej polityki, nieskażona homo sovieticizmem.Miejmy nadzieję,że PiSowi przynajmniej uda się wyciąć raz na zawsze oligarchów WSIokow z Sejmu czyli arbuzy:))Bo nic innego z działalności bankstera nie zasługuje na pochwałę. Nawet 500+ i inne rozdawnictwa( tyle samo więcej dzieci się w ub. roku urodziło co młodych wyjechało czyli matki biorą kasę i wychowują siłę roboczą dla Zachodu.Podmiana populacji w Polsce – precz z POPiSem.

 9. Czesław

  28 października 2018 at 18:45

  DWA MARSZE – NIEPODLEGŁOŚCI i RZĄDOWY
  https://www.magnapolonia.org/dwa-marsze-niepodleglosci-i-rzadowy/

 10. stevan

  2 listopada 2018 at 16:39

  Główne nurty milczą na temat tego, jak imigranci atakowali Francję w halloween.
  https://newsbook.pl/2018/11/02/francja-muzulmanie-atakuja-dziesiatki-francuskich-miast-film/#

 11. Tomasz

  15 listopada 2018 at 11:22

  NIKI2 podpisali deklarację W Marakeszu podpisał Mateusz Morawiecki tylko informację usunięto z sieci

 12. Agata

  18 listopada 2018 at 14:13

  Dziękuję panu Bodakowskiemu za potrzebny artykuł.Dziękuję uczestnikom ,patriotom za udział w proteście.W tej ważnej dla Polski i Polaków sprawie PIS kłamie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra