PRAWY.TV

Czy niepełnosprawność dziecka jest tematem tabu? [WIDEO]

Czy bycie rodzicem dziecka niepełnosprawnego to temat tabu? Nie dla twórców programu pt. „Gdy na świat przychodzi dziecko niepełnosprawne”.

Główna bohaterka to wspaniała mama trójki dzieci, żona i blogerka mieszkająca w Lusówku k. Tarnowa Podgórnego (woj. wielkopolskie). Jej trzyletnia córka Jagoda zmaga się z wieloma chorobami. Jak przez ostatnie lata zmieniło się życie pani Agnieszki Tomickiej, jej podejście do świata i samej siebie, jak z aktywnej zawodowo i społecznie pani dietetyk stała się przede wszystkim mamą z olbrzymimi wyzwaniami. Jej blog JagodowySwiat.pl to nie tylko coraz popularniejszy dziennik i galeria, ale i zbiór porad dla rodziców dzieci niepełnosprawnych.

Polecamy program, w którym pani Agnieszka Tomicka gra jedną z głównych ról. W czwartek 18 września o godz. 20:30 w lokalnych mediach społecznościowych odbył się premierowy pokaz programu. Materiał jest dostępny na kanale „Wielkopolska Rodzina TV”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. JARO

  20 października 2018 at 13:38

  film trzeba koniecznie obejrzeć od początku do końca; pani Agnieszka jest chyba pretendentką do tytułu Matki Roku – jeżeli nie ma takiego tytułu, to trzeba go koniecznie wypromować; ta dzielna dziewczyna jest tak naturalna i pogodna, mimo „nieszczęścia”, które Ją spotkało, że …, po prostu brakuje słów pochwały, zachwytu nad Jej osobowością; a z drugiej strony mamy babsztyle – „czarne wdowy”, rozwydrzone dziewuchy, które są za mordowaniem w swoich łonach poczętych dzieci; mordowanych żywcem, poprzez rozrywanie na części; i to z jakich powodów – za małe mieszkanie, jak wypowiedziało się kiedyś to coś, co udawało celebrytkę; to tak, jakbyśmy spotkali na swojej drodze Niebo i piekło; bardziej kontrastowego, skrajnego porównania nie znam; Pani Agnieszko, dla Pani i Waszych (nie wolno zapominać o wspaniałym mężu) dzieci, wszystkiego najlepszego co tylko może spotkać kochającą się rodzinę; absolutnie wszystkiego;

  • Sara

   20 października 2018 at 20:17

   @jaro – też zachwyciła mnie postawa tej kobiety…ale…niepokoi mnie zwrot:
   „Agnieszka Tomicka GRA JEDNĄ Z GŁÓWNYCH RÓL” 🙁
   Czyli co? To jest prawdziwa mama chorego dziecka? Czy tylko aktorka grająca kochającą mamę?

   • JARO

    25 października 2018 at 13:54

    jeszcze raz przeczytałem artykuł i obejrzałem nagranie, i doszedłem do wniosku, że Pani, pani Saro chyba nie zrozumiała tego zwrotu” … gra …”; chyba Pani wzięła to zdanie na dosłownie; raczej nie o to chodziło autorowi; ja dalej uważam, że pani Agnieszka wspaniale „gra” (konieczny cudzysłów);

 2. msn wiadomosci

  20 października 2018 at 16:13

  Jak polscy emigranci tracą dzieci.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra