Bez kategorii

Abp Jędraszewski ostro o homoseksualistach!

Abp Marek Jędraszewski powiedział ostatnio, że Kościół nie może powiedzieć, że życie według zasad homoseksualnych jest dobre.

Abp Marek Jędrzejewski spotkał się z wiernymi, gdzie odpowiadał na ich pytania. Jedno z pytań dotyczyło homoseksualizmu.

Powiedział, więc, że mimo tego co mówione jest na Zachodzie orientacja seksualna to nie jest coś co znajduje się we wnętrzu człowieka i że nie można nad tym zapanować. Dodał także, że Kościół nie może powiedzieć, iż „życie według zasad homoseksualnych jest czymś dobrym”.

Słusznie?

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Marian

  20 października 2018 at 07:15

  Abp Jędraszewski odpowiadał na pytania. JEDNO z nich dotyczyło pedałów. I właśnie to pytanie zostało wychwycone przez czujnych pseudo-dziennikarzy z… prawy.pl. – Żałosne buractwo!
  O czym jeszcze mówił Arcybiskup? Tego się nie dowiemy.

  • bobik

   20 października 2018 at 08:28

   Tak czy inaczej jest on chyba jednym z ostatnich „sprawiedliwych” wyższych urzędników Kościoła.

 2. Slawomir Tomasz Roch

  20 października 2018 at 10:44

  Naturalnie ze slusznie, co za pytanie?! Precz ze smiertelnym grzechem homoseksualizmu i cudzolostwa, precz z demoniczna ideologia gender!

 3. Slawomir Tomasz Roch

  20 października 2018 at 11:25

  Ryba psuje sie od glowy! A chrzecijanie to wlasnie ta ryba, katolicy to wlasnie ta ryba! Rozprawiacie rodacy, narodowcy, patrioci, niepoprawni blogerzy, sympatycy prawicy, rozprawiacie o wielu waznych sprawach ale o tej naprawde waznej, jakos b. slabo, jakos cicho, jakos od niechcenia! Ludzie czyz dusza nie jest wazniejsza od ciala!? Dzis szatan wdziera sie do Kosciola katolickiego, a Wy co ani be, ani me, ani kukuryku?! Pan Bog wszystko widzi i osadzi kazdego z nas, dla przykladu czy bylem goracy, czy zrobilem to co moglem zrobic. Z Panem Bogiem

  • Lila

   20 października 2018 at 21:39

   To co mówisz to prawda.Ale teraz niemodna,nie na czasie,nie cool,ciemnogród.Posłuchajcie ks.Piotra Glassa.Musimy żyć wd słów tak lub nie.Całe ale,albo to już bajka szatana.Rózaniec to broń na nie go.Wije się na każde Zdrowaś,dlaczego bo Maryja to wywyższona przez Boga.Ale jest człowiekiem niewyobrażalnej pokory.A szatan to pycha.Módlcie się i ratujcie się.Musicie od siebie wymagać bo Pan Bóg miłosierny ale sprawiedliwy.Dał nam wolną wolę,nie zmarnujcie tej łaski.Z Panem Bogiem

 4. ziemianka

  20 października 2018 at 14:58

  Jeżeli zachowanie seksualne byłoby czymś, nad czym nie można zapanować, to dlaczego prześladujemy biednych gwałcicieli, pedofilów, itd.? Co za stawianie sprawy, co za pytanie, oczywiście że słusznie!

 5. Andrzej

  20 października 2018 at 15:47

  Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski wypowiada się w sposób zdecydowany na temat homoseksualizmu i nie tylko.Jest prawdziwym pasterzem.Wielka szkoda,że w bardzo trudnych czasach jakich żyjemy Abp jest jednym z nielicznych hierarchów na poziomie.

 6. Grażyna

  20 października 2018 at 16:02

  Ksiądz Arcybiskup na temat dewiacji wypowiedział się bardzo rozsądnie.Dziękuję.
  Podczas kongresu ,,Europa Christi „ksiądz Kardynał Gerhard Muller powiedział wspaniałe słowa na temat Polski i Polaków.Skrytykował Tuska.Jest naszym przyjacielem.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra