Polskość

Czwartki erotomana

Nareszcie! Tyle lat starań, jednak w końcu się udało. Na razie dość skromnie, bo ledwie w 211 szkołach. Nic to – wkrótce nasza pajęczyna rozszerzy się, i pod hasłem: „Tolerancja bez granic” złowimy więcej naiwnych małoletnich muszek. A potem one poniosą nasze idee w świat. I wszyscy, kontynent po kontynencie, kraj po kraju – staniemy się pięknie tęczowi. Nie pominiemy nawet dzikich ostępów wyspy Borneo i niemal bezludnej Grenlandii. Świat musi należeć do nas! Do wspaniałej kasty LGBT dzierżącej sztandar wyzwolenia z obłędu płci. Katolicy niech sobie popiskują o swoich „zasadach” i podobnych dyrdymałach. Zwycięstwo i tak będzie nasze!

W Polsce ten wielki dzień nastąpi 26 października 2018, kiedy to w 211 dotąd zacofanych w poglądach placówkach oświaty szkolnej zorganizowany zostanie Tęczowy Piątek. Światłe dyrekcje już wyraziły zgodzę. To są dopiero prawdziwi Europejczycy o otwartych umysłach. Brak słów by pochwalić kierującą nimi mądrość etapu.

Tu i tam udało nam się ugryźć zastarzały, zacofany system. Przykładem nasz bohaterski nauczyciel jednej z gdańskich szkół, który podczas niedawnego zebrania rodziców złożył oświadczenie o swojej orientacji homoseksualnej, a potem przedstawił drugiego nauczyciela, mówiąc, że to właśnie jego partner i że teraz wprowadzone będą w ich szkole lekcje uświadamiania w ramach LGBT. Rodzice coś tam pobulgotali pod nosem, kilkoro zakazało dzieciom uczestnictwa w podobnych zajęciach, ale mogą sobie gadać do woli. Istnieje obowiązek szkolny – i ucieczka z lekcji spotka się z właściwym odporem. Musicie gówniarze zobaczyć, jak wygląda seks dwóch chłopców i jak, będąc chłopakiem, stać się dziewczynką. I odwrotnie. Zero zahamowań! To nasz cel, nasza światła idea. Kto nie wyrazi zgody, ten wróg tolerancji, którego bez skrupułów pozwiemy przed sąd. A jeśli wyrok okaże się nie po naszej myśli, jesteśmy pewni, że ten właściwy wyda jak zwykle sąd unijny. Bo nie mamy tolerancji dla nietolerancji.

Sposób uprawiania przez nas seksu wymaga jak najszerszego rozpropagowania. Będziemy walczyć do końca o przyznanie mu specjalnych praw. Mamy już przykłady z kilku krajów, jak sobie radzić ma LGBT choćby w miejscu pracy. Jeśli członek naszego ruchu podpadnie szefowi i zagrożą mu zwolnieniem, wystarczy sprawę rozdmuchać głosząc, że prześladowany jest za swoją orientację. I pozamiatane! Żaden sąd w Europie czy w Ameryce nie ośmieli się wydać innego werdyktu, niż „pracodawca winny”. I z roboty nie wyleci nasz człowiek, tylko szef. Czy nie jest to wspaniała droga do uznania naszych specjalnych praw?

Osiągnęliśmy już wiele. Nasze parady równości, w których kroczą nawet ważni posłowie i europosłowie opozycji i grono wspaniałych celebrytów: aktorów oraz redaktorów posłusznej nam gazety i stacji telewizyjnej – to ogromny plus naszego ruchu. Śmiech pusty ogarnia, gdy niektórzy włodarze miast ośmielają się wydać zakaz marszu. Szybko biorą ogon pod siebie, bo nas bronią konstytucyjne normy prawne, gwarantującą swobodę wyrażania poglądów. Śmiech pusty ogarnia, kiedy chcą z tego zapisu korzystać także nasi wrogowie. Ale w takim przypadku prawo musi ich ścigać.

Niestety, i w zaprzyjaźniony z nami gremiach są podstępne szuje, które wypisują na forach internetowych, że jeśli specjalne prawa ma mieć LGBT, oni domagają się specjalnych praw dla siebie, czyli erotomanów oraz dla osób, łaknących seksu z dziećmi. Ba, ośmielają się w tych wrednych wpisach proponować organizowanie w szkołach imprez towarzyszących Tęczowemu Piątkowi. Nazwali je sobie Czwartkiem Erotomana. Twierdzą, że ich skłonność także musi zostać prawnie uznana i otrzymać specjalne przywileje. Podobnie jak my – ruch LGBT. Cóż, załatwimy was krótko. Do naszej nazwy dopiszemy literę „E”(erotomani) i takim sposobem staniecie się częścią społeczności kochających inaczej. Jeszcze tylko musimy zdobyć prawo adopcji dzieci! To teraz nasz najważniejszy cel.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  24 października 2018 at 10:05

  Problem tęczowego Jacka
  dedykuję Tomaszowi z prawego.pl

  Stary rynek w Poznaniu na nowo:
  Postępowo na wskroś i tęczowo!
  Bo tu Jacek tęczowy ma władzę.
  Ale problem jest, nic nie poradzę!

  Czemu kozły to są, a nie kózki?
  Czemu białe?… Gdzie tęczowe bluzki?!
  Wprawdzie kozioł to symbol Szatana,
  Lecz zagraża Jacusiowi zmiana!

  Kozioł z kozłem… jest konkurencja!
  Wprawdzie nowa przybędzie kadencja,
  Jednak Robcio z tęczowego Słupska
  Dać Jackowi nie zamierza dupska!…

  Jacek dzielnie dwoi się i troi.
  Lecz konkurent także nieźle stoi.
  Ma poparcie… I nie jest hetero…
  Stanie w szrankach kiedyś… To dopiero!

  Będą sługi diabła, oba kozły,
  Się po Polsce w autobusach wiozły?
  Będa trykać się nawzajem? Doznań
  Nie chce takich Polska … tylko Poznań!!!

 2. banita

  24 października 2018 at 11:09

  To jawna bezczelna dyskryminacja. D Y S K R Y M I N A C J A !!!! A co z nimfomankami?? Feministki!!!! PROTESTOWAĆ! protestować!!!!

 3. wolna-polska.pl

  24 października 2018 at 11:26

  Eurosodoma – Homoseksualna indoktrynacja wśród dzieci. Środowiska LGBT organizują „Tęczowy Piątek” w aż 211 polskich szkołach.

 4. Ratujmy Polskę

  24 października 2018 at 11:38

  A tak na poważnie, jak sprawić, żeby wszyscy normalni ludzie powstali z kolan i zaczęli masowo i ostro protestować? Żeby RN, ONR i Młodzież Wszechpolska połączyli swoje siły i wygrali wybory? Przecież ta zaraza zniszczy nasze dzieci, wnuki i kolejne pokolenia!!! Nie wierzę, że wszyscy dają się przekupić tej chorej ideologii!!:/ tak nie może być i trzeba ostro temu przeciwdziałać!!! Mam dzieci i niczego innego dla nich tak nie pragnę, jak to, żeby żyli w normalnym kraju! Boże dopomóż!

  • Ratujmy Polskę

   24 października 2018 at 11:42

   Swoją drogą… islamiści najeżdżają Europę, tęczowi rozłażą się po Europie… chciałabym, żeby sami się wybili i zostawili nas w spokoju… w końcu islam nie toleruje takich dewiacji…

 5. klioes vel pislamista

  24 października 2018 at 20:38

  Homoterror i Polexit

  Lot siedział w bramie miasta. Był w Sodomie.
  Chciał ją opuścić? „Jakże by to było!…”
  Polacy także są w Lota syndromie.
  Chcą, aby dobrze im się powodziło.
  Stabilizacja!… (Aniołowie siłą
  W końcu – za ręce! – Lota, jego żonę
  I ich dwie córki wywleką strwożone.)

  Lot z bramy miasta, dwóch światów granicy,
  Zobaczył obu aniołów. Głęboki
  Pokłon oddał. Boga wysłannicy
  Chcieli, by miasto opuścił bez zwłoki.
  A on ich skłaniał, aby nocne mroki
  Spędzili mieście i przenocowali
  U niego w domu. I na to przystali.

  A wszyscy – wszyscy! – mężczyźni w Sodomie,
  Starzy i młodzi, przyszli pod dom Lota.
  I jego gości żądali łakomie.
  Chciała rozpusty gejowska hołota!
  Tłum Lota spycha i groźby weń miota.
  Nawet dziewictwem córek Lota gardzi!
  Mężczyzn chcą geje… w homoterror hardzi.

  Tak zaślepieni w grzechu, oślepienia
  Doznają wtedy poprzez moc anielską.
  Lecz zatwarziałych ten znak nie odmienia.
  Idąc do piekła, wciąż nieprzyjacielsko
  Będą wyygrażać niebu!… Każde cielsko
  I każda cielskiem władająca dusza
  Pożąda ognia. Grzesznych nikt nie zmusza…

  Nie siedźmy w bramie. Sodomy wygody
  Przeklnijmy! Trzeba Polsce Polexitu!
  Te, które w ogniu zginąć chcą narody,
  Niech idą w ogień! Pod postacią mitu
  Opowiedziana jest prawda. Bo gdy tu,
  W GRZECHU, utkwimy wzrok, jak Lota żona,
  To Polska zmieni się w słup soli! Skona.

 6. ares

  25 października 2018 at 11:47

  pisane językiem jak z pedofilskiej ambony. dzieki bogu ta unia jeszcze istnieje!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra