Z kraju

„Won z Tęczowym Piątkiem”. Cejrowski apeluje do rodziców [WIDEO]

Jeden z najbardziej popularnych polskich podróżników, Wojciech Cejrowski zabrał głos w sprawie „Tęczowego Piątku”, który zorganizowano wczoraj, 26 października w 211 placówkach oświatowych w Polsce. – Szkolenie uczniów do zboczonych czynności seksualnych jest napaścią seksualną na dzieci i musi być ścigane jako atak pedofilski – powiedział.

 

„Tęczowy Piątek” to działanie stawiające sobie za cel popularyzację grup LGBT w polskich szkołach wśród uczniów. Kampania Przeciw Homofobii, odpowiedzialna za organizację akcji, uzasadnia:

 

Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich.

 

Jak zaalarmował Cejrowski, rodzice powinni się upewnić, czy ich dzieciom nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

 

Szkolenie uczniów do zboczonych czynności seksualnych jest napaścią seksualną na dzieci i musi być ścigane jako atak pedofilski. Rodzice, zadzwońcie jutro do szkoły upewnić się, że w piątek Wasze dzieci będą bezpieczne od molestowania. Won z Tęczowym Piątkiem

– opublikował na Twitterze Cejrowski.

 

Ponadto, podróżnik odniósł się do tego samego tematu na antenie TVP Info. Przedstawił tam list, który otrzymał od jednej z matek. Jak napisała kobieta, jej synowi zalecono przyjść do szkoły… w spódniczce. Początkowo myślała, że to tylko zwykły niewinny żart. Później jednak dowiedziała się o akcji, zdała sobie sprawę z tego, jak poważna jest sytuacja – donosi serwis dorzeczy.pl.

 

– Chyba rodzice powinni coś na ten temat wiedzieć najpierw i się zgodzić na to. Gdzie jest kuratorium, czemu minister się nie uruchomił?

– zapytał Cejrowski.

Źródła: dorzeczy.pl, Twitter/The Wojciech Cejrowski DLA ZUCHWAŁYCH

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. frate

  27 października 2018 at 13:15

  Brawo Wojtek!!! Jak zawsze celny obśmiewszczy komentarz wykpiwający zboków i cały ten kołtuński pisowski nierząd, który po cichu wspiera tych zboków w imię przyjaźni z pedalskim usa!!! Gdyby to chodziło o jakąś patriotyczną akcję organizowaną w szkołach przez Narodowców, od razu pani minister by miała kupe w majtkach z przejęcia i już by organizowała konferencję prasową jaka to ona gorliwa w walce z faszyzmem w imię lewackiej poprawności politycznej!!!

  • Sarmata

   28 października 2018 at 02:10

   30 lat temu nikt nie mówił o pedałach, one się nie afiszowały i człowiek czuł co najwyżej obżydzenie na myśl o takich.
   Po „tym” piątku byłbym w stanie pedała klasy LGBT zabić pałką jak królika na pasztet.
   Taki to ma skutek jełopie!

   • frate

    28 października 2018 at 12:14

    Proste!!! Tym jełopom i tak nie przetłumaczysz!!! Jak brzmiało to przysłowie: „pedały do gazu”!!!

 2. Przebudzcie sie!!!

  27 października 2018 at 15:26

  Jest przyzwolenie rzadzacych na taki proceder. Skoro w Ameryce jest to legalne to PIS z pewnoscia sie temu nie przeciwstawi. Trwa rozklad moralny nie tylko Rodziny ale i panstwa Polskiego. PIS to ugrupowanie pro zydowsko-amerykanskie.

 3. Monika

  27 października 2018 at 17:03

  Ważne słowa pana Cejrowskiego.Zalewska jeszcze jest ministrem?.PIS popiera zgniliznę moralną.

 4. bobik

  27 października 2018 at 21:41

  Zanim cokolwiek zacznie iść w lepszym kierunku to będzie tylko źle, bardzo źle i jeszcze gorzej.
  Będzie tak źle, że nawet sobie tego nie wyobrażacie.

  1. Państwo „Polskie” stanie się li tylko syndykatem okradających Was bandytów.
  2. Rozlecą się Wasze rodziny bo dzieci i wnuki zejdą na psy.
  3. Kościół będzie sławił zboczenia i degenerację.
  4. Napłyną różne inne grupy etniczne często wrogie ludziom, którzy tu mieszkają.
  5. Kobiety będą prostytuować się na ulicy w zamian za drobne napiwki.
  6. Jedzenie będzie zepsute i obrzydliwe.
  7. Nie będzie środków na leczenie chorób.
  8. Nikt nie przyjdzie Wam z pomocą, żaden Pan Jezus ani nikt jemu podobny.

  Tak właśnie upadają wszystkie cywilizacje.
  Dlaczego uważacie, że nasza będzie wyjątkiem?
  Bo niby co? Bo za duża żeby upaść?
  Nic nie jest za duże, żeby upaść i wszystko się kiedyś skończy. Obecna europejska cywilizacja też.
  Przygotujcie się dobrze na to. W końcu, po kilkudziesięciu albo i stukilkudziesięciu latach nadejdą lepsze czasy a co Was nie zabije to Was wzmocni.
  Jak Wy nie dożyjecie to potomni dożyją.

  I jeszcze jedno – to nie są żadne proroctwa tylko dalszy, logicznie spójny ciąg wydarzeń łatwy do wyobrażenia na podstawie tego, co widać już teraz.

  • Przebudzcie sie!!!

   27 października 2018 at 21:59

   Na naiwnych i glupiutkich ludziach znow dorobia sie fortun cwaniacy. Kiedy upadnie ich system wowczas przeleja pieniazki na konta za Oceanem i zwieja pozostawiajac za soba zniszczenie. Nikt przeciez nie trzymalby ich u siebie na piekne oczy. Musza nakrasc aby zyli oni i ich pokolenia ponad stan. To sa zdrajcy nie sprzedadza was za srebrniki jak Pana Jezusa.

   • bobik

    27 października 2018 at 22:07

    To „za Oceanem” tez padnie razem z Europą ale wielu cwaniaków i tak się dorobi.

  • Marian

   28 października 2018 at 06:48

   @bobik napisał: „Nikt nie przyjdzie Wam z pomocą, żaden Pan Jezus ani nikt jemu podobny.”
   Mało wiesz o Panu Jezusie, ale dobrze że szukasz źródeł nadziei…
   Kilka dni temu śniła mi się śmierć, a właściwie Śmierć. Wyglądała jak kobieta w średnim wieku, nawet zadbana z gustownym makijażem, ale bił od niej chłód i groza. Powiedziała: „Już niedługo”. – Obudziłem się z dziwnym uczuciem, nie było przyjemnie… Mam zwyczaj w ważnych momentach otwierać Pismo św. Tym razem otworzyło mi się w miejscu, gdy Apostołowie pytają Chrystusa ao koniec świata, a On odpowiada: „Nie wasza to rzec znać czasy i chwile, które OJCIEC ustalił swoją WŁADZĄ, ale gdy Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie Jego moc i będziecie Moimi świadkami…”
   @bobik, Bóg jak dobry Ojciec czuwa nad światem i twoje przewidywania, chociaż wyglądają prawdopodobnie, mogą się nie spełnić.
   Po drugie, bardziej trzeba troszczyć się o swoje własne zbawienie, niż o dobrobyt całego świata. Gdy stajesz sam na sam ze śmiercią raczej myślisz o swoim losie i o swoim ocaleniu. I nie mam na myśli tylko tego życia…

   • Marian

    28 października 2018 at 07:00

    @bobik, wiem, że dla Ciebie jako marksisty, takie rzeczy są nie do przyjęcia, a jednak zapewniam Cię, że żyjemy pośród aniołów i demonów, wobec potęgi których nasze ludzkie działania są jak opowieści przedszkolaków przy budowie zamków z piasku na nadmorskiej plaży. Przyjdzie sztorm i wszystko spłynie do morza…
    „Jezus powiedział do swoich uczniów: Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego: jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki; NAGLE przyszedł potop i wygubił wszystkich. ” Łk 17, 26
    Żyjemy pośród aniołów i demonów, a kto lekceważy ten fakt, wykonuje wiele nic nie znaczących działań jak chłopcy ZMP-owcy, rekordziści pracy socjalistycznej, którzy tracili zdrowie budując socjalizm, a potem ich pracę sprzedał Jaruzelski Sorosowi…
    Tego świata nie da się ocalić, on jest środkiem, a nie celem

 5. Sarmata

  28 października 2018 at 08:10

  Uważajcie na Te Słowa wszelkie zboki!
  NOWY TESTAMENT – Ewangelia wg św. Marka
  Zgorszenie
  9.42 Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą12, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze. 43 Jeśli twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony13. 45 I jeśli twoja noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie, chromym wejść do życia, niż z dwiema nogami być wrzuconym do piekła. 47 Jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je; lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do królestwa Bożego, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła, 48 gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie14. 49 Bo każdy ogniem15 będzie posolony. 50 Dobra jest sól; lecz jeśli sól smak utraci, czymże ją przyprawicie? Miejcie sól w sobie16 i zachowujcie pokój między sobą!».

  NOWY TESTAMENT – Ewangelia wg św. Łukasza
  Zgorszenie
  17.1 Rzekł znowu do swoich uczniów: «Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą. 2 Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu jednego z tych małych. Uważajcie na siebie!

  NOWY TESTAMENT – Ewangelia wg św. Mateusza
  Zgorszenie
  18.6 Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie. 8 Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny3. 9 I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła4 ognistego.
  10 Strzeżcie się, żebyście nie gardzili żadnym z tych małych; albowiem powiadam wam: Aniołowie ich w niebie wpatrują się zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie. 11 .

  Uważajcie na Te Słowa wszelkie zboki!

 6. Sara

  28 października 2018 at 08:47

  Jeżeli nawet jakieś dziecko w szkole zostało zmuszone do uczestniczenia w tej demoralizacji bez zgody rodziców , proponuję wystąpić do Sądu o gigantyczne nawet milionowe odszkodowania!!Najbardziej zaboli jeżeli kieszeń ucierpi.

 7. P

  28 października 2018 at 10:21

  Apel o zakaz szerzenia homoseksualnej propagandy w szkołach
  https://www.citizengo.org/pl/166400-apel-o-zakaz-szerzenia-homoseksualnej-propagandy-w-szkolach?m=5%20

  Apel o zakaz szerzenia homoseksualnej propagandy w szkołach

  Zwracam się z prośbą do Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego o wprowadzenie zakazu indoktrynowania dzieci w szkołach treściami ideologicznymi spod znaku LGBT. Szkoły są i muszą pozostać miejscem przekazywania uczniom prawdy o świecie; nie mogą stawać się przestrzenią serwowania kłamstw i fałszu.

  W 2018 roku kolejny raz organizowany jest w polskich szkołach tak zwany Tęczowy Piątek, w ramach którego dzieciom przedstawia się elementy neomarksistowskiej ideologii całkowicie sprzecznej z wartościami, na których ufundowana jest Rzeczpospolita Polska. Proszę, by w roku 2019 takie działania były już niemożliwe dzięki podjęciu przez władze państwowe odpowiednich kroków prawnych.

  Ostatecznym celem ideologii głoszonej przez organizatorów tej i podobnych akcji jest budowa społecznego klimatu akceptacji dla tak zwanych „różnych form rodziny”. Jest to sprzeczne z art. 18 Konstytucji, który brzmi: „Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej”.

  Apeluję o wyciągnięcie pełnych konsekwencji z tego zapisu i uniemożliwienie koryfeuszom neomarksistowskiej rewolucji homoseksualnej prowadzenia indoktrynacji dzieci w placówkach oświatowych.

 8. Piotrx

  28 października 2018 at 10:22

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra