Z zagranicy

Mocne! Wstrząsające wyznania byłej muzułmanki

Była muzułmanka postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami. „Zostaliśmy ponownie zislamizowani.” -mówi. 

fot. Pixabay.com

Mowa tutaj o Monie Walter, która w latach 90. wyemigrowała z Somalii do Szwecji. W Europie porzuciła islam i przeszła na chrześcijaństwo.

Twierdzi, że przyjeżdżając do Szwecji nie wiedziała, iż w Szwecji islam jest tak radykalny. Dodała, że imamowie wręcz narzucają swoją wiarę.

Zaznaczyła, że po 1991 roku została ponownie zislamizowana.

„W moim kraju mieliśmy naszą własną, afrykańską kulturę. Ludzie nie zajmowali się aż tak bardzo religią. Nie było szariatu, mieliśmy swoje własne świeckie prawo. (…) Gdy przyjechałam z Somalii do Szwecji, przeżyłam wielkie zderzenie kultur, ponieważ islam tutaj jest bardziej ekstremalny i fanatyczny niż w moim kraju! I co jest bardzo ważne – zostaliśmy zislamizowani po 1991 roku, tutaj, w Szwecji.”- powiedziała.

 

Jej zdaniem problemem są imamowie, którzy przybyli z Arabii Saudyjskiej i narzucają swoją wiarę.

„Kontrolowali wszystko, a przede wszystkim kobiety. Głoszą szariat w meczetach i każdemu wmawiają, że musi wierzyć w ten system i islamskie wartości. Jeśli tego nie zrobisz, jeśli próbujesz się zintegrować z zachodnim społeczeństwem, stajesz się niewiernym w ich oczach.” – dodała.

Zdradziła też, że w dzielnicach muzułmańskich bardzo często dochodzi do gwałtu na młodych dziewczynach, a w meczetach propaguje się nienawiść do tzw. niewiernych.

„Dzieci, które urodziły się w latach 90., dorosły. Chodziły do islamskich szkół, zostały poddane praniu mózgu, radykalizacji, nauczyły się nienawiści do zachodniego społeczeństwa. A przecież nauka taka zaczyna się w wieku 3-4 lat! Mówiłam o tym często szwedzkim mediom przez tyle lat, ale nikt się tym nie zajmował, nie poświęcił uwagi tej sprawie, ponieważ bali się przypięcia im łatki rasistów.”

Ma rację?

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. Rasiści ŻYDZI przy władzy w Szwecji są winni ZNISZCZENIA i islamizacji Szwecji !

  4 listopada 2018 at 03:13

  Oto fragment programu z wiodącego syjonistycznego kanału telewizyjnego w Izraelu.
  Mówi o żydowskiej organizacji w Szwecji, którą WSPIRA finansowo Izrael oraz żydo-masoństwo z Bnai Brith International równocześnie FINASUJĄC Afrykanski i Azjatycki islam organizujący imigrację do Szwecji i Europy.
  Posłuchajcie uważnie słów tej żydowskiej aktywistki o żydowskiej roli w tym wszystkim.

  ŻYDÓWA aktywistka Barbara Spectre wyjaśnia jak ŻYDZI organizaują emigracje z Afryki do Europy, a teraz nawet do USA zarządzanego przez ŻYDÓW:

  https://www.youtube.com/watch?v=YKs3bbY7uZk

  • bobik

   4 listopada 2018 at 08:07

   Żydzi nie mają żadnego interesu w islamizacji Szwecji, bo w jej wyniku sami dostaną po dupie i Szwecja stanie się dla nich *off limits* i będzie wspierać radykalny islam, czyli działać na szkodę Izraela.

   • banita

    4 listopada 2018 at 08:33

    Szwecja to część Europy. Poprzez swoje lewicowo – socjalne zapatrywania, jako jeden z pierwszych stał się słabym krajem. Przede wszystkim zniszczył rodzinę, więc sprawił, że nie było komu kogo bronić. Łatwy cel dla żydów. Po drugie jest tam bardzo znana bardzo pyskująca żydówka, która jawnie niszczy Szwecję. Szwedzcy żydzi wcale nie musieli się afiszować, nie mogli tam nikogo oskarżać o holokaust. Kryjówka dla żydowskiej mafii międzynarodowej idealna, pozwalająca kierować „interesami”. Żydom na Szwecji nie zależy. Oni mają Niemcy, sporo Francji, Anglii, Holandię, Szwajcarię i chcą zawłaszczyć Polskę, gdyż tę uznali za swą własność, tak samo jak Palestynę.

    • bobik

     4 listopada 2018 at 09:26

     @banita,
     No dobra, piszesz, że Żydzi mają też Niemcy, część Francji, Anglii, Holandię, Szwajcarię.
     Zauważ, że te kraje też islamizują się na potęgę a zapewniam cię, że Islam z Żydami się rozprawi i jeżeli sami nie pouciekają to zrobi to tak samo jak wujek Adolf, tyle, że nie w obozach a maczetami na ulicach.
     Zislamizowana Europa będzie wolna od Żydów a „pyskata Żydówka ze Szwecji” będzie tam mogła rozrabiać tak długo aż według Muzułmanów nie wyczerpie się jej marginalna użyteczność.
     A później ktoś do niej przyjdzie, powie „Allahu Akbar” i ją zadźga.

     Mój pogląd na sprawę jest mniej więcej taki:
     Żydostwo *nie działa* spójnie i są tam różne frakcje, sekty i konflikt interesów. Jeżeli rzeczywiście islamizują Europę umyślnie to jest to po prostu wynik działań części ich elit.
     Na przerzuceniu milionów migrantów do Europy dobrze można zarobić.
     Ogromne fortuny zrobi na tym kilkanaście a może kilkadziesiąt rodzin żydowskich, trochę kasy dostanie też parę tysięcy ich popleczników, Żydów i nie-Żydów.
     Grupy te po prostu zwiną kasę i Europę opuszczą. Reszta Żydów europejskich zostanie po prostu zrobiona w bambuko, będzie zniszczona przez Islam albo poucieka z niczym.
     Z Francji i Niemiec już uciekają w popłochu.
     Jest znanym faktem, że Żydzi łatwo odpisują swoich na straty – dobry przykład to policje żydowskie sprawnie współpracujące z Niemcami w projekcie likwidacji Żydów podczas IIWŚ.

     Jest jeszcze druga możliwość: Żydzi postanowili dokonać odwetu na Europejczykach, szczególnie na Niemcach, za II WŚ/holokaust.
     Być może postanowili zniszczyć Niemcy i inne państwa europejskie etnicznie, przekształcić je w państwa upadłe gdzie wszyscy będą się tłukli pomiędzy sobą i nastąpi zapaść cywilizacyjna.
     Mówiąc krótko, chcą zrobić z Europy Bliski Wschód/Afrykę.
     Wiedzą, że poza krótkoterminowymi zyskami wąskiej oligarchii nic na tym nie zarobią a nawet ostatecznie stracą dotychczasowe wpływy w Europie ale chodzi tu tylko i wyłącznie o *odwet*.

     Co do ewentualnego zawłaszczenia Polski – taki projekt może się udać ale tylko jeżeli Stany utrzymają pozycję globalnego hegemona.
     W przeciwnym razie pomysł się załamie i jeżeli się w porę nie opamiętają to z myśliwych staną się i tutaj zwierzyną i to bez względu na to czy Polska się zislamizuje czy nie.

     W tych wszystkich zmianach widzę pewną szansę dla Polski – rozkład etniczny i cywilizacyjny naszych odwiecznych wrogów na Zachodzie to dla nas nowe rozdanie kart.
     Jak nimi zagramy, czas pokaże.
     Do odważnych świat należy, uważam, że trzeba podjąć ryzyko i owymi nowymi kartami, nawet jeżeli były rozdane przez Żyda, zagrać.
     Czasy się zmieniają, trzeba podjąć wyzwanie, a kto nie maszeruje ten ginie.
     Zresztą innego wyjścia tak na prawdę to nie ma.
     Nie zatrzymasz zmian w Europie Zachodniej krzycząc „nie chcę Muzułmanów!”

     • banta

      4 listopada 2018 at 11:23

      Nie odmawiam Ci racji, ale nie zgadzam się, że islam rozprawi się z żydami. Nie rozprawi. Ta wojna zwana hybrydową III wojną światową nie jest rozpętana tradycyjnie przez Niemców, a przez żydów. To żydzi rzucili żagwie i rozpętali globalny pożar. Żydom chodzi o absolutną kontrolę i wyludnienie Bliskiego Wschodu, gdyż oni po całej tej ziemi się tułali, nie potrafiąc uformować się jako jednolite osiadłe państwo. Oni chcą Izraela o wielkości Bliskiego Wschodu i kolonii z pozostałych części świata. Żydzi mają tę przewagę nad islamem, że są narodem uczonych i nakazują wręcz naukę. Islam dokładnie odwrotnie. Dawid nie pokonał Goliata posturą i mięśniami, a głową. Islam, jego fanatyzm, mord i zacofanie jest wykorzystywane przez żydów, tak samo jak w USA przekazy globalne, narzucanie władzy, czy mamona oraz film. To są tylko cudze ręce wykonujące żydowskie zamierzenia i zbrodnie. Jak było z Jezusem? Osądzili i poszli do Rzymian: „Wy Go zabijcie. Nam Nie wolno” I Chociaż żydzi byli zleceniodawcami ukrzyżowania, świat wie że to Rzymianie zrobili. Mycie rąk Piłata jest tutaj tak naprawdę mało, albo nawet nic nie znaczące, Piłat bał się sprzeciwić żydom. Rzym Chociaż władał światem wykonywał żydowskie polecenie, Piłat bał się że mogą donieść cezarowi i to wystarczyło by wykonali zlecenie żydów. To samo dzisiaj dzieje się w USA. Islam to tylko bogato zdobione żydowskie marionetki.

     • bobik

      4 listopada 2018 at 15:37

      @banita,
      Co do planów wyludnienia Bliskiego Wschodu przez Żydów to uważam, że pomysł w w wykonaniu konwencjonalnym nie ma szans na sukces.
      Najzwyczajniej zbyt dużo Arabów i innych Muzułmanów dookoła.
      Widziałem mapy z pomysłami na *Wielki Izrael* ale moim zdaniem to czysta utopia.
      Izrael miałby co najmniej dobrze ponad 100 milionów przeciwników (dokładne liczby trudno podać bo nie wiadomo, kto włączyłby się do wojny i na jaką skalę).
      Po trochu też się nie da – jak widać Assad opanowuje sytuację w Syrii.

      Istnieje natomiast inna niekonwencjonalna możliwość, że Bliski Wschód, w tym Izrael, sam się wyludni. Chodzi o zmiany klimatyczne.
      Wiem, że wielu tutaj powie, że zmiany klimatu to wymysł lewactwa i ściema, ale w rzeczywistości jest coś na rzeczy.
      Trudno dać jakieś dokładne, wiążące prognozy ale jest dość duża szansa, że w kilkadziesiąt lat tamte tereny się wyludnią ze względu na załamanie ekosystemu. Już teraz bez klimatyzacji trudno w tamtejszych metropoliach funkcjonować, a temperatury średnie będą jeszcze wzrastać a do tego ropa się zacznie kończyć i nie będzie ich stać na utrzymanie zaawansowanej infrastruktury. Może dojść do zupełnego załamania.
      Migracje będą oczywiście stopniowe ale milion a nawet kilka milionów rocznie i tak będzie uciekać, głównie do Europy, co obserwujemy już teraz.

      Aż strach tu napisać, gdzie mogą zechcieć przenieść się w takiej sytuacji Żydzi. Bądźmy jednak dobrej myśli i uznajmy, że będą to jednak Stany Zjednoczone.

      Jeżeli chodzi o Islam jako marionetki Żydów – nie doceniasz siły Islamu.
      Dla przeciętnego Muzułmanina dobry Żyd to Żyd martwy.
      Miałem styczność w Wielkiej Brytanii z paroma Muzułmanami w firmie, wszyscy po studiach, jeden z doktoratem.
      Wypowiadali się mniej więcej tak, że wielu tutejszych forumowiczów takich jak Frate, Robert albo Ty to przy nich prawdziwi przyjaciele Syjonu.
      Zacytowałbym tu wypowiedzi proroka Mahometa na temat co stanie się z Żydami po ostatecznym starciu pod Dabiq (ich wersja Armagedonu). Dość powiedzieć, że skały, krzaki, drzewa, zwierzęta będą wołać Muzułmanów i krzyczeć:
      „za mną schował się Żyd – zabijcie go” albo „tam widzę biegnącego Żyda – złapcie go i zabijcie”.
      Tylko jedno drzewo nie wyda Żydów, bo to (tu cytuję proroka) „ich drzewo”.
      Z tym, że to raczej rzadki gatunek.
      Siła Islamu płynie między innymi z jego *decentralizacji*. Nie ma jednolitej doktryny w Islamie ani scentralizowanych struktur duchownych ala papiestwo, które Żydzi mogliby skorumpować, opanować i zarządzać w ten sposób resztą.
      Islam to hydra z tysiącem głów i na miejsce każdej obciętej kilka nowych się pojawia.
      Powiem więcej: ci, którzy lekceważyli Islam teraz modlą się do Allaha.
      Tylko raz pewnej kobiecie (Izabeli III z Hiszpanii) udało się trochę pogonić Islam.
      To, że większość Muzułmanów to głupki, to się zgadzam bo średnio Arab ma IQ 80-85, niewiele powyżej poziomu debila. Inni Muzułmanie też nie są mądrzejsi, a ci z Afryki jeszcze głupsi. Tak się jednak składa, że tymi głupkami zwykle ma kto pokierować.
      Np taki Pakistan skonstruował własną broń nuklearną a Arabia Saudyjska i Turcja ewidentnie zaczynają wodzić świat zachodni za nos.
      Iran też bardzo dobrze sobie radzi.
      Mało tego w zislamizowanej Europie ludność się wymiesza a europejsko-arabskie mieszańce będą jednak inteligentniejsze. Islam odziedziczy europejską infrastrukturę, w tym np broń nuklearną Francji i W. Brytanii.
      Jeżeli europejskie czy żydowskie elity myślą, że Islam da się zmanipulować to moim zdaniem jest to ich fatalny błąd.

      Wreszcie co do Piłata i Chrystusa.
      Moim zdaniem Piłat nie był zastraszony, tylko po prostu chciał mieć spokój na swojej prowincji, spokojnie zbierać podatki i czerpać z tego prowizje hojnie przyznawane przez zadowolonego cesarza, tak więc dla świętego spokoju spełnił żądania dzikusów, mimo, że wiedział, że to niesprawiedliwe.
      Umył ręce. To typowe postępowanie gubernatora.
      Jak 30-parę lat później Żydzi na prawdę uprzykrzyli się Rzymianom, to ci zrobili z nich miazgę.

     • banita

      4 listopada 2018 at 18:25

      @ Bobik,
      zmiany klimatyczne to nie wymysł, a kłamstwo lewactwa. Ziemia to żywy organizm i jak każdy żywy organizm zmienia się.
      Antarktyda była kiedyś ciepła i zielona i być może znów będzie, jak drzewo na wiosnę. Nie twierdzę, że zanieczyszczenia i wzrost ludności oraz zwierzyny HODOWLANEJ jest bez znaczenia, z całą pewnością jest, ale nie na taką skalę jak wmawiają próbując zawładnąć umysłami poprzez strach.
      To czy żydzi to utopiści, czy nie to drugorzędne znaczenie, gdyż oni wierzą, że zawsze wszystko im się uda. Nie bez powodu nigdy na dłużej swojego państwa nie mają. Zważ, że Izrael to jedyne państwo, które nie ma wojny, poza wewnętrznymi z wysiedlanymi Palestyńczykami, ale nie jest zburzony, lecz burzy. Jest prawdopodobne, że kiedyś ktoś spuści bomby na Izrael i znów będą obywatelami świata, lecz póki co narobili i jeszcze narobią nieodwracalnych szkód na ziemi.
      Bliski Wschód jest jak Afryka, żadna siła go nie wyludni. Z dwóch powodów: za szybko się rozmnażają i za bogate to ziemie.
      Żydzi nie muszą zechcieć się przenieść, oni się przenieśli po dużej części do Izraela. Reszta jest doskonale rozproszona w koloniach zgrabnie i rygorystycznie rządzonych.
      Uważam, że ten islamski chaos jest właśnie na rękę żydom. Wściekły, fanatyczny, zacofany motłoch łatwo podpuścić i rozwścieczyć jeszcze bardziej w dogodnym kierunku, co zresztą robi np Soros bynajmniej z ty się nie kryjąc.
      Islam jest do pokonania, nie raz już to można było zrobić. Islam jest do pokonania i to całkiem łatwo, trudniej „odtumanić” ludzi i aby to zrobić trzeba by zniszczyć, spalić lewactwo a proch rozsypać w kosmosie. Bo to nie zacofany niepiśmienny islam jest groźny a lewacka zaraza.
      Co do twojego spojrzenia na Piłata – każdy ma własne postrzeganie. Ja uważam, że Piłata stanowisko wcale nie musiało być takie pewne, zaś żydowskie knowania i owszem i Piłat dobrze o tym wiedział, o żydowskim zakłamaniu. Co do lania żydów. Zawsze najpierw narozrabiali jak korniki w drzewie, potem obrywali i … skarżyli się na prześladowania. Holokaust to nie pierwsza i nie ostatnia ich chucpa. Gdy tylko w końcu dostaną po d….ku, znów będą lamentować jako ofiary. I jak zawsze będą mieli złooooota, na opłacanie pomagającym im płaczek i lamentnic.

     • bobik

      4 listopada 2018 at 19:37

      @Banita,
      Załączyłem link do filmiku, gdzie ładnie przedstawiono ekspansję głównych religii na przestrzeni lat.
      https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4
      Zauważ, że z małymi wyjątkami raz zdobytych terytoriów Islam już nie oddaje.
      *Nie lekceważ Islamu*.
      Może to i hołota ale tworzy system bardzo trudny do podważenia.
      Nominalnie największe tereny ma teraz Chrześcijaństwo, ale sytuacja wcale nie wygląda tak wesoło.
      Europa i Rosja to już takie Chrześcijaństwo na niby.
      W Stanach niewiele lepiej, zresztą tamtejsze Chrześcijaństwo jest w znacznej mierze zjudaizowane.
      Jako poganin niewiele się tym przejmuję. Bogowie i tak zrobią ze mną to co uważają.

     • banita

      4 listopada 2018 at 20:33

      @ bobik
      Filmy to spojrzenie i światopogląd twórcy. to obraz w jego oczach. Islam nie raz zalał świat. Odkąd powstał. A nawet imperium osmańskie się rozpadło. Wszystko zależy od tych, którzy walczą. Pod Wiedniem też islam był niezwyciężony. Jeśli bobik jesteś muzułmaninem, to złą drogę obrałeś obrony islamu. Nikt go nie lekceważy, ale nie ma niezwyciężonego islamu. Islam to też propaganda strachu. Prymas tysiąclecia powiedział kiedyś do bojaźliwego kapłana razem z nim internowanego: „Strach zapukał do drzwi. Otworzyła mu odwaga. Za drzwiami nikogo nie było.”

     • bobik

      4 listopada 2018 at 21:00

      @Banita,
      Obejrzyj ten filmik jak tego nie zrobiłaś. To nie „film”, tylko grafika bardzo ładnie pokazująca rozprzestrzenianie się głównych religii, w tym Islamu.
      Trwa tylko parę minut a wiele demonstruje.

      Co do Islamu i Imperium Osmańskiego.
      Widzisz, Imperium upadło a Islam pozostał…
      Nie jestem Muzułmaninem, tylko poganinem – rodzimowiercą.
      Wierzę w wielu bogów, takich jak Swaróg, Perun, Weles, Mokosz.

     • banita

      5 listopada 2018 at 10:23

      @ Bobik
      Film jest ciekawy i fajny, ale to nie pierwsza inwazja islamu, z całą pewnością nie ostatnia. Zważ na to że i komunizm tak niedawno galopował, chociaż jako młodszy brat islamu w porównaniu z nim jest cherlawy. W zależności od tego kto ten film zrobił ma na celu albo obudzenie , albo zastraszenie, nie zmienia to faktu że jest to metoda działania poprzez strach. Powinniśmy zacząć od tępienia lewactwa i zakazów dewiacji, inaczej islam dalej będzie tak galopował, gdyż lewactwo to samobójcy, którzy umierają dla w większości z nich swych oprawców.
      Chrześcijańskich potęg też było trochę i poupadało, a istnieje nadal. Nie można islamu bagatelizować, ale i nie demonizować na zasadzie strachu, bo ten zabije człowieka, zanim islam go dosięgnie. W ludziach należy budować odwagę, chęć do powstania i realnej obrony.
      Co do twojego powrotu do starych Bogów, to jesteś bardziej zagrożony przez islam niż Chrześcijanie. Potraktują Was gorzej niż Jazydów pewnie i to powinno być bodźcem do obrony, gdyż tylko w chrześcijańskim kraju będziesz mógł jawnie czcić swych Bogów.

 2. Kiedy Szwedzi dadzą "ŁOMOT" żydom i ich PRZEGNAJĄ ze Szwecji ??

  4 listopada 2018 at 03:20

  Bogusław Wolniewicz vs Barbara Lerner Spectre – Professor reacts to ‚multicultural Europe’ speech

  https://www.youtube.com/watch?v=86G_ps-ise0

 3. internet

  4 listopada 2018 at 08:29

  Polka mieszkająca w Emiratach: Obowiązkiem żony w islamie jest podporządkowanie się woli męża.

  • bobik

   4 listopada 2018 at 09:32

   @internet,
   To rozsądny obowiązek.
   To chyba jedyna zaleta Islamu – brak problemu z kobietami.
   Reszta to barbaria.

   • Miszcz Yoda

    4 listopada 2018 at 12:25

    A jak inaczej leczysz kompleks z powodu tego, że masz małego?

    • bobik

     4 listopada 2018 at 15:56

     Ciekawe jakiego miał Miszcz Yoda?
     Też zielonego?

     Co do kobiet.
     Europejki i Amerykanki, w tym obecna edycja Polek poniżej 30-35 roku życia to w większości szmaty.
     Widzę, obserwuję.
     Z takimi kobietami rodziny nie będą zakładane bo to bez sensu, dzietność będzie mała i naród stopniowo wyginie.
     Muzułmanie przejmą masę upadłościową.

     • Miszcz Yoda

      4 listopada 2018 at 18:12

      Współczuję Ci! I małego i tego, że Ci nie wychodzi z kobietami…Cóż, próbuj, może któraś lubi takich z małym, i problemami ze wzwodem?

     • bobik

      4 listopada 2018 at 18:57

      Miszczu Yodo, a zielonego to myślisz że lubią?
      Wygląda jak spleśniały, a do tego krótki i śmierdzi.
      Jak która naćpana to może nawet się nie skapnie?

 4. you-tube

  4 listopada 2018 at 08:40

  Żyła w niewoli Szariatu, była muzułmanka o Jezusie i Maryi w koranie. 2-Fanatyczna Muzułmanka Porzuciła Islam Dla Chrześcijaństwa. 3-Islam religią miłości i pokoju? Była muzułmanka wyjaśnia.

 5. Miszcz Yoda

  4 listopada 2018 at 19:45

  @bobik Wymyślże coś ciekawszego. To nie jest trudne. Wystarczy przestać masturbować się całymi dniami i mózg zacznie pracować…

  • bobik

   4 listopada 2018 at 20:30

   @Miszcz Yoda,
   Wiem, że lubisz pisać o swojej ulubionej technice medytacyjnej ale wiedz, że prowadzi ona na ciemną stronę Mocy.

   Ale: „Pamiętaj czego się nauczyłeś. Ocalić cię to może”. Szczególnie jak kobiety nie zechcą kolesia z zielonym, krótkim i śmierdzącym.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra