Z zagranicy

Mocne! Polka została uwiedziona przez terrorystę

Polka mieszkająca w Emiratach Arabskich w ostatnim wywiadzie wypowiedziała się na temat islamu oraz pozycji kobiet w Emiratach! 

Mowa tutaj o polskiej pisarce mieszkającej w Emiratach Arabskich. Ukrywa się pod pseudonimem: Laila Shukri.

„Przypomnę, że sąsiedzi i znajomi dżihadystów, którzy dokonali krwawych ataków terrorystycznych na Zachodzie, często mówili, że to byli tacy „mili, kulturalni” ludzie i byli w szoku, że mogli dopuścić się tak bestialskich czynów.” – powiedziała pisarka o dżihadystach.

Dodała, że istnieje także islam umiarkowany.

” Mam wiele przyjaciółek muzułmanek. Chcę podkreślić, że islam to nie tylko ekstremiści. Jest też islam umiarkowany, w którym wierni przestrzegają zasad i reguł wypływających z Koranu, ale nie wiąże się to z terrorem i bestialskim zabijaniem niewiernych.”

Stwierdziła, że muzułmanki inaczej niż europejki rozumieją otaczający je świat.

„Kiedy na spotkaniu muzułmanek do tych kobiet zaczynają dzwonić mężowie, to im częstsze są te telefony, tym bardziej one są zadowolone, bo to oznacza, że mężowie się o nie troszczą. My odbierałybyśmy to jako zniewolenie, dla nich jest oznaką troski i zainteresowania męża.”

Przypomnijmy, że Laila Shukri jest autorką wielu książek w tym: „Jestem żoną szejka.” W swojej ostatniej powieści pisze o Polce, która została uwiedziona przez terrorystę.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. banita

  4 listopada 2018 at 19:56

  Te jej książki to taka sama prawda jak pisarstwo w komunizmie. Jej szejk nie pozwoliłby nawet na jedno zdanie bez cenzury, zwykła propaganda żerująca na polskiej naiwności.

 2. pele

  4 listopada 2018 at 20:44

  Prawy.pl nie upadajcie do jej poziomu tej cichodajki, co to nie wie co religia pokoju.

 3. Przebudzcie sie!!!

  4 listopada 2018 at 21:18

  Zgadzam sie ze stwierdzeniem komentarza osoby o nicku banita „zwykła propaganda żerująca na polskiej naiwności”. Po prostu kazdy narod ma prawo do obrony. Gdyby Hitler dysponowal dzisiejszymi srodkami masowego przekazu to kazdy sila oporu narodu polskiego tez mialaby przypisana latke TERRORYSTOW. Tak to wyglada w rzeczywistosci. Nasza religia, czy tez judaistyczna ma wiele ludzkich ofiar na sumieniu. Niech kazdy narod pilnuje wlasnych granic nie wychodzac wojskiem poza wlasne granice a swiatowy terroryzm zniknie.

 4. Kwal

  4 listopada 2018 at 21:44

  Nie ma religii judaistycznej…

 5. Kwal

  4 listopada 2018 at 21:51

  A poza tym kogo obchodzi sprawa tej pani…? To jest jej sprawa, no może jeszcze jej najbliższych….

 6. Piotrx

  4 listopada 2018 at 22:00

  Niektórzy nie bez racji kwestionują w ogóle jej istnienie

  „Laila Shukri”, arabska księżniczka, która nigdy nie była na Bliskim Wschodzie
  http://ardeeda.pl/arabska-ksiezniczka-ktora-nigdy-nie-byla-na-bliskim-wschodzie-laila-shukri/

  …….Laila Shukri” to nie pseudonim pisarski przyjęty przez Polkę, która wyszła za Emiratczyka, który nie wie o jej karierze literackiej. Ta postać została wymyślona, od początku do końca – i to nie przez osobę mającą choć średnie pojęcie o kulturze arabskiej……

  Jak na „znawczynię arabskiej kultury” wykazuje zdumiewające zainteresowanie perskimi romansami, a patronuje jej „Fakt„, „Super Ekspress„, „Dzień dobry TVN” i Onet……

 7. Te które zdają się z ARABAMI to prostytutki lub zwykłe QURWY !

  5 listopada 2018 at 04:09

  Kłamliwy slogan: „Polka została uwiedziona przez terrorystę” to fałszerstwo Agnieszki Malinowskej, która absolutnie nie zna tematu kryminalnego handlowania prostytutkami i żywym towarem z Polski dla klienteli w krajach arabskich.
  Teraz wszystkie celebrytki prostytutki z III RP, które pojechały na dupcenie do krajów arabskich opowiadają kłamstwa, że JAKOBY: „Polka została uwiedziona przez terrorystę”.
  Oto fakty:
  Cennik polskich PROSTYTUTEK i QUREW w Dubaju!
  Stawki od 2 tysięcy.
  „Chodzi o to, żeby ta prostytutka z Polski w Dubaju była miłą sympatyczną qurwą, a nie typem naburmuszone gwiazdy”.
  Sprawa „afery dubajskiej” z 2015 roku powraca a wraz z nią wychodzi na jaw coraz więcej szczegółów.
  A to za sprawą książki Piotra Krysiaka, w której opublikował szokujące wyniki przeprowadzonego przez siebie śledztwa.
  Pozycja polskiej prostytki w Dubaju wyprzedawała się w błyskawicznym tempie. Polskie prostytutki były tanie na poziomie prostytutek z Ukrainy.
  Portalowi plotkarskiemu „Pudelek” udało się dotrzeć do cennika usług oferowanych przez polskie qurewki czyli nawet znane fotomodelki i celebrytki, które wyjeżdżały do Dubaju, by za wysokie wynagrodzenie świadczyć usługi seksualne majętnym dzikim arabskim szejkom.
  Jak się okazuje, wśród ich klientów znajdowali się również Polacy pracujący w charakterze niewolnika – czyli do roboty, a potem powrót do swojej nory w barbarzyńskiej Arabii Saudyjskiej czy średniowiecznych Emiratach Arabskich.

  Praktykowanie innej wiary i wyznawania dekalogu chrześcijańskiego w Dubaju(Emiarty Arabskie) czy w Riyadh(Arabia Saudyjska) jest całkowicie zabronione oraz zagrożone karą śmierci.
  Opublikowano fragment zapisu rozmowy, z jednym z klientów, który obrazuje jak wyglądał cały ten kryminalny proceder.
  – Ja wysłałam już maila z jedną propozycją, także proszę się ustosunkować. Myślę, że do środy już będziemy mieć komplet.
  – Ale z jedną tylko?
  – Tak, tak, bo ja pomalutku, po jednej będę wysyłać. Na razie wysłałam jedną, ona chce i jest chętna. Myślę, że jest bardzo ładna. Ma 29 lat, jest wysoka i bardzo sympatyczna. Bo to też o to chodzi, żeby prostytutki były miłe i sympatyczne, a nie naburmuszone gwiazdy.
  – Dobrze, fajnie, oczywiście.
  Klient miał obejrzeć tą qurewkę, a następnie poinformować czy jest zainteresowany. Następnie zobowiązany był do przelania zaliczki o wyznaczonej wysokości na wskazany numer konta.
  Negocjacje prowadzone były przez Joannę B.(córkę jednego ze ZNANYCH polskich MUZYKÓW), która już została SKAZANA za nie legalne werbowanie luksusowych prostytutek w III RP i ich sprzedawanie w krajach arabskich jak żywym towarem.
  – Myślę, że z tą polską prostytutką się nie musimy zastanawiać, bo ja znam jej możliwości generalnie. Mogę wysłać jeszcze na następny raz ze trzy, cztery propozycje, ale bym jej nie odrzucała, bo ona jest bardzo ładna i dobrym materiałem na dochodową prostytutkę u klientów w krajach arabskich.
  – Nie odrzucamy absolutnie, ale chciałbym móc z czegoś wybrać.
  A dlaczego to ta cena tak podskoczyła?
  – To różnie, zależy od celebrytki, która zostawała PROSTYTUTKĄ dla arabskich alfonsów, teraz mamy od 2,5 do 3 tysięcy stawki.
  – Dobrze, to może pani mi coś znajdzie za 2,5. Żeby się wyrównało.
  – Czekam, aż dostanę komplet, wtedy się zdecydujemy i przeleję zaliczkę. Bo wie pani, ja nie jestem sam, tylko z kolegą, muszę skonsultować.
  Cena usług danej prostytutki z Polski zależała od kilku czynników.
  Mianowicie gdzie i na jak długo była ona potrzebna oraz na jak wiele była gotowa się zgodzić jeśli chodzi o zaspakajanie potrzeb klienta. A te nie rzadko były skrajne i upokarzające o czym często mówiono w kontekście wyjazdów polskich znanych celebrytek, które stały się wysoko płatnymi prostytutkami w Dubaju lub Riyadh.
  Po raz pierwszy zrobiło się głośno w 2015 roku o „prostytutkach do Dubaju”, kiedy to blogerzy z Tag The Sponsor przeprowadzili prowokację, która wykazała, że polskie znane celebrytki i fotomodelki, w zamian za wynagrodzenie i luksusowe prezenty, zajmują się świadczeniem usług seksualnych za granicą.
  Ostatecznym dowodem na prawdziwość całego kryminalnego procederu handlowania prostytutkami z Polski były nagrania polskich służb specjalnych z rozmów, podczas których ustalano warunki „pracy”.

  • bobik

   5 listopada 2018 at 08:12

   Widzisz, w Polsce mamy kobiety wyzwolone.
   Czego po takiej oczekujesz?

   • banita

    5 listopada 2018 at 09:48

    To pewnie jedna z feministek 😉

 8. Podpatrywacz

  5 listopada 2018 at 10:49

  Owca, która została brutalnie zgwałcona przez „ciemnoskórego mężczyznę” w Niemczech, została uśpiona.

  .

  Niemiecki hodowca owiec przeżył prawdziwy szok, gdy przyszedł nakarmić swoje zwierzęta. Na gorącym uczynku przyłapał mężczyznę, który kopulował w odbyt jedną z owiec.
  Rzecz działa się w Velden w sobotę rano.
  Około piątej rano mężczyzna udał się nakarmić owce i wtedy dokonał szokującego odkrycia. Ujrzał mężczyznę klęczącego za jedną ze swoich owiec, którą gwałcił swoim prąciem.

  Nieznajomy mężczyzna momentalnie uciekł, po chwili wpadł na elektryczny płot, który grodził pastwisko owiec, a następnie zbiegł w nieznanym kierunku. Na miejscu zostawił skarpetkę i słuchawki. Przedmioty te zostały zabezpieczone na potrzeby dochodzenia sądowego.
  Wezwany weterynarz zdiagnozował kilka urazów owcy, które wyraźnie wskazywały na „akty sodomickie”.
  Według doniesień medialnych owca cierpiała z powodu pęknięcia odbytnicy spowodowanego aktem seksualnym. Zwierzę musiało zostać w związku z tym uśpione.
  Podejrzanego opisano jako ciemnoskórego mężczyznę, w wieku około 25 lat, o smukłej sylwetce.
  Policja niemiecka w Vilsbiburg wszczęła dochodzenie, ale chyba nic nie ustali, gdyż to było traktowane w polityce niemieckiej jako akt „rasistowski” gdyż tym który gwałcił bezbronną owcę był „ciemnoskórym mężczyzną” którzy są pod wyjątkową ochroną lewackiej partii CDU A.Merkel.

  https://www.magnapolonia.org/owca-ktora-zostala-brutalnie-zgwalcona-przez-ciemnoskorego-mezczyzne-w-niemczech-zostala-uspiona/

 9. sarkasta

  6 listopada 2018 at 10:28

  walczący muzułmanin to twardziel, Europejczyk dziś to mięczak, kobiety i słusznie wola twardzieli

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra