Wiara

Chrześcijanka Asia Bibi jest podobno bezpieczna!

Chrześcijanka z Pakistanu – Asia Bibi jest podobno bezpieczna. Gdzie przebywa kobieta? 

Przypomnijmy, że Asia Bibi wyszła ostatnio na wolność. Skazana została za rzekomą obrazę proroka Mahometa. Kilka dni temu świat obiegła informacja, że kobieta i jej rodzina są w niebezpieczeństwie, gdyż nie ustają protesty radykalnych muzułmanów, którzy chcą jej śmierci.

Pomoc chrześcijance proponowały już Włochy, jednak jak na razie Bibi nie może opuścić Pakistanu.

Działacze Pomoc Kościołowi w Potrzebie twierdzą, że Asia znajduje się teraz w bezpiecznym miejscu. MSZ Pakistanu również podało taką samą informację.

Możliwe, że schronieniem jest więzienie.

„Spodziewamy się, iż w Pakistanie ponownie wybuchną gwałtowne protesty, podobne do tych, które miały miejsce po ogłoszeniu wyroku ułaskawiającego Asię Bibi 31 października 2018 roku. Zapowiadana jest na dziś konferencja prasowa w Lahaur oraz strajki, za którymi stoi to samo ugrupowanie TLP.  Sprawa Asii Bibi jest bardzo ważnym, historycznym krokiem dla całego Pakistanu, ale nie możemy zapominać o pozostałej tam wspólnocie Kościoła. Dlatego Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie wciąż wzywa do modlitwy za całą społeczność chrześcijan i innych mniejszości religijnych o prawo do swobodnego wyznawania swojej religii.”

Chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą na świecie, a Pakistan jest na 5 miejscu wśród prześladowań.

Czy Asia Bibi i jej rodzina zazna w końcu spokoju?

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Paweł

  8 listopada 2018 at 19:04

  Asia Bibi jest wierną Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Mianem „chrześcijan” określają się również heretycy i schizmatycy. Czy słowo katoliczka z jakichś powodów nie przechodzi wam przez gardło??

 2. stan

  8 listopada 2018 at 19:24

  To raz, a dwa – samo zdjęcie w zestawieniu z tytułem, to gruba manipulacja.

 3. semperparatus

  8 listopada 2018 at 20:28

  Re.Paweł KK jest organizacją stworzoną przez ludzi a więc omylną…a czasami nawet zbrodniczą…W związku z tym-w jego działaniu dobro przeplata się ze złem…Głównym źródłem zła w działaniu Kościoła jest nieodcięcie się całkowite od tradycji żydowskiej…czyli m.in zachowanie w kanonie Starego Testamentu z psychopatą i zbrodniarzem jahwe jako Bogiem…dogmatu o wiecznych cierpieniach w piekle…o zmartwychwstaniu w ciele.itd..Prawdziwym i konsekwentnym chrześcijaństwem jest natomiast gnoza a Jezus Chrystus był Arcy-Gnostykiem(Łk,4,1-13.J,14,30,J,8,44,1J,5,19,1J,215-17…i wiele innych)

 4. ankit saini

  11 stycznia 2019 at 07:12

  This automatically save the whole process in the computer if we want to know something about the download settings windows 10 because this is primary step when we start to make good understanding between the user and computer system. Thnaks a lot for this kind of the easy formats.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra