Prześladowania

Szczerze wyznanie chrześcijanina: „Następnym razem nie przetrwamy”

„Następnym razem nie przetrwamy.” – powiedział chrześcijański uchodźca z Bliskiego Wschodu. 

Okazuje się, że od 2011 roku 80% сhrześcijan wyjechało z Syrii, a chrześcijanie doświadczyli „całkowitej utraty nadziei na bezpieczną przyszłość”.

Mieszkaliśmy w Mosulu [północny Irak] do 2005 roku [kiedy] strzały trafiły do ​​naszego domu. Od czerwca do lipca 2005 r. Terroryści próbowali porwać naszego syna trzy razy, ale udało mu się uciec.” – powiedział jeden z chrześcijan. 

To nie wszystko.

„Dali nam trzy opcje: nawrócenie, śmierć lub jizya [specjalny podatek dla nie-muzułmanów]”- dodał.

Moi krewni – mój kuzyn i jego dziadkowie – zostali zabici w wyniku zamachu bombowego w ich domu, ponieważ nie chcieli porzucić pracy lub nawrócić się. Koledzy zostali porwani. Niektórzy zostali uwolnieni za 16 000 USD, inni zostali zabici. Powiedziano im, że muszą odmówić Jezusowi lub zostaną zabici.” – powiedział inny chrześcijanin. 

Czy zaznają spokoju?

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Ares

  17 listopada 2018 at 00:55

  Weźcie ich pod swój dach. Z was są tacy chrześcijanie że kolorowego nie dotkniecie! Ot taka jest wasza wiara. Pomagacie na papierze i dobrym słowem. Byle się taca zgadzała

  • klioes vel pislamista

   17 listopada 2018 at 05:01

   To wy ich wezcie pod swoj dach, teczowe kreatury!
   To wy „szerzycie demokracje” na Polske i Bliski Wschod i cala checa to wasza wina!
   To wy, postepowcy piszczeliscie: „wellcame refugies!”

   A teraz bezczelnie, po zniszczeniu Bliskiego Wschodu, chcecie zniszczyc chrzescijanska Europe, organizujac na nia ISLAMSKI najazd.
   A kazdy islamista UDAJE, kiedy mu tak wygodnie, chrzescijanina.

   A wiec to wasza, lewackie patalachy, wina i odpowiedzialnosc!!!

   • Ares

    17 listopada 2018 at 07:42

    Ooo nie. Ja nie uważam że powinniśmy przyjmować uchodźców. Ta wojna to w głównej mierze zasługa USA. Ja tutaj nie widzę różdżki tęczowych ani lewakow.
    Ja nie wierze w boga ale wy tak. Wy należycie do kościoła. I w tym wypadku wybieracie sobie które dogmaty waszej wiary i zalecenia kościoła wam pasują a ktore nie. Kościół mówi że powinniście pomagać ludziom więc także przyjmować uchodźców nawet muzułmanów. Rozumiem więc ze nie zgadzasz się w tej kwestii z Kościołem ale z tym żeby krzyrzowac tych co skorzystali z in vitro już tak? Co to jest za wiara? Twoje własne wyznanie? Schizma polska kibolowa?

    • PAweł

     17 listopada 2018 at 13:35

     Najpierw naucz się ortografii. O jakich dogmatach bredzisz? Chyba, że dla ciebie przyjmowanie „nachodzców” to dogmat twojej ateistycznej wiary. Dam ci radę: nie mów o tematach, o których nie masz pojęcia, to się nie będziesz kompromitował.

     • Ares

      17 listopada 2018 at 13:58

      Sorry mój błond! W odróżnieniu od was nie jestem prawdziwym Polakiem więc wpadki mi się zdażajom.
      Niestety przez ten głupi błond nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz i może kolejny. Wydaje mi się że żucasz obelgami bo nic innego napisać nie potrafisz a coś w sumie chcesz. Tylko nie wiesz co żeby bżmialo mondrze

     • klioes vel pislamiista

      17 listopada 2018 at 17:15

      Na zniszczenie Bożonarodzeniowej choinki przez nachodźców

      Jest choinka, już nie ma choinki!
      O choinka!… Stoi drzewko gołe.
      Czy insektów jest to czas wylinki?
      Nie, to małpy grasują wesołe!

      Supermarket stroił się świątecznie,
      Ale niezbyt multikulturalnie.
      Cóż, kultura żadna nie trwa wiecznie…
      Chyba, że ktoś serią w małpy palnie.

      https://nczas.com/2018/11/17/poczatek-sezonu-swiatecznego-w-europie-muzulmanie-rozwalaja-choinke-bozonarodzeniowa-tlum-przybyszow-im-kibicuje-video/comment-page-1/#comment-880180

     • Tomek

      19 listopada 2018 at 17:54

      Do @kiloes

      A wiesz, Kiloesie, że ta wiadomość o muzułmanach mających rzekomo w gniewie niszczyć bożonarodzeniową choinkę to fejk? Wideo pochodzi z 2016, nie 2018 roku (bo wtedy zostało nakręcone i wrzucone pierwszy raz do sieci). I zrobiono je w Kairze, a nie w Europie Zachodniej, w centrum handlowym Arabia. I muzułmanie nie wspinają się na drzewo, żeby je zniszczyć, tylko żeby zebrać dla dzieci ukryte na drzewku prezenty – widać to na nagraniu, że drzewko zrobione jest tak, żeby dało się na nie wspinać, że podnoszą z drzewka i pokazują pakunki, że żadne ozdoby choinkowe nie są przez nich zrzucane. W tłumie nawet pełno ludzi w mikołajkowych czapeczkach więc ślepy zrozumiałby, że to nie tłum obrażonych i wściekłych muzułmanów.

      W Najwyższym Czasie najwyraźniej pracują gamonie, których przerasta sprawdzenie prawdziwości informacji wrzuconej do youtube (co zajmuje naprawdę parę minut).

  • banita

   17 listopada 2018 at 05:51

   widzę że gg mówi własnym językiem i jak można było przewidzieć – nic do powiedzenia nie ma. Zniewolony umysł.

   • Ares

    17 listopada 2018 at 07:43

    Twój komentarz nie wnosi nic do dyskusji.

  • internet

   19 listopada 2018 at 09:42

   Profesor KUL mówił na wykładach o „żydowskich mordach rytualnych”. Uczelnia się odcina.

  • wolna-polska.pl

   20 listopada 2018 at 16:09

   Masakra pielgrzymów koptyjskich: 7 zabitych, 19 rannych.

  • Rabin-pedofil

   5 grudnia 2018 at 12:45

   Twojej baby też nie dotknę, choć (po zwierzęcemu) będzie mi się podobała. I na tym polega potęga wiary katolickiej. Na wychowaniu do powstrzymania się przed złem (co i ciebie może dotknąć) przy uzasadnieniu tego poza światem fizycznym. A ty szukaj pomocy u zamordystów. Smacznego.

 2. wolna-polska.pl

  20 listopada 2018 at 20:51

  Tablica hańby na Uniwersytecie Wrocławskim.

 3. play euchre

  27 maja 2019 at 08:20

  I am the craziest fan of this games website if you are like online games are here fan of this games more user are like the games and play the anywhere and any time.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra