Z kraju

Prezes PiS przy piwku świętuje z klubem GP…

Prezes PiS, choć minę ma nietęgą, świętuje nie tylko zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich, ale także spotkanie z czytelnikami Gazety Polskiej. Najwyraźniej tanie piwko w plastikowym kubeczku w takim towarzystwie…

 

 

Zdjęcie wykonał telefonem Radosław Obolewski w Sulejowie, gdzie odbywał się zjazd klubów Gazety Polskiej.

 

Po minie Jarosława Kaczyńskiego należy wnosić, że spotkanie nie należało do udanych…

 

MP

fot. facebook, twitter

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra