Z kraju

Na szczecińskiej konwencji Komorowskiego obowiązywała lista obecności! [WIDEO]

Komorowski, hańba Polski! WSI! Sam zmień pracę i weź kredyt! – tak szczecinianie przywitali prezydenta Bronisława Komorowskiego udającego się na mającą zamknięty charakter konwencję wyborczą. Spotkanie przedwyborcze było przewidziane nie dla nich, ale jedynie dla działaczy PO.

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YCV4bPP7IGI&feature=youtu.be

 

 

Żaden z obywateli, którzy chcieli zadać prezydentowi pytania, nie został wpuszczony, jeżeli jego nazwisko nie znajdowało się na obowiązującej liście, której skrupulatnie przestrzegano. Wśród pół tysiąca gości znaleźli się burmistrzowie, wójtowie, a nawet szeregowi urzędnicy gmin i starostw. Nie wiadomo, czy wzięli na ten dzień urlop, czy też wspierali ubiegającego się o drugą kadencję Komorowskiego w ramach czasu przeznaczonego na obowiązki służbowe.

 

Szczecinianie nie kryli oburzenia sposobem, w jaki zostali potraktowani, tym bardziej, iż o miejscu i czasie konwencji dowiedzieć się wcale nie było łatwo. Co ciekawe, o obowiązującej liście obecności i zamkniętym charakterze spotkania media w zdecydowanej większości nie informowały.

 

JN

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

180 komentarzy

180 Komentarzy

  1. www.smartmylife.fr

    26 listopada 2017 at 14:48

    My family members all the time say that I am wasting my time here at net, except I know I am getting knowledge every
    day by reading such fastidious posts.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra