Agnieszka Chylińska ostro o Wojewódzkim! “Po prostu kłamiesz!”

Kuba Wojewódzki fot. screen TVN

Agnieszka Chylińska nie odpuszcza Kubie Wojewódzkiemu! Na swoim instagramowym koncie zamieściła wpis, w którym skrytykowała słowa swojego niedawnego kolegi z programu “Mam Talent”.

Przypomnijmy, medialną burzę wywołały niedawne oświadczenia Wojewódzkiego. Popularny showman wspominał swoje odejście z programu “Mam Talent”. Zasugerował, że Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska zapewniały go, że odejdą wraz z nim. Tak się jednak nie stało i obydwie pozostały w jury.

O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów. Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego – zarzucając mi nielojalność – po ludzku kłamiesz – napisała Chylińska.

Przychodziłam do Twojego programu na wyraźne Twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś. Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem czy mogę znowu do Ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę. Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej – dodała.

Co ciekawe, głos w dyskusji zabrał także Michał Wiśniewski. Wokalista zespołu “Ich Troje” również dość ostro wyraził się na temat celebryty z TVNu.

Ok, napisane delikatnie i z klasą, ale pytanie brzmi, dlaczego w ogóle rozważałaś pójście do tego pajaca, który jedyne, co osiągnął, to żerowanie na innych z mniejszym lub większym skutkiem? – pytał.

Nigdy nie poszedłem i nie pójdę to pasożyta, bo życzliwi ludzie, których często nie słuchałem, mówili: trzymaj się od takich z daleka. Nie twój poziom. Pozdrawiam! – podsumował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *