Górniak zszokowała wszystkich. Nie uwierzysz co zrobiła

Edyta Górniak w ostatnim czasie jest na ustach wszystkich. Tym razem po raz kolejny zszokowała opinię publiczną. Nie uwierzysz, co zrobiła. 

W ostatnim czasie na temat piosenkarki Edyty Górniak jest bardzo głośno. Najpierw z powodu jej wypowiedzi o koronawirusie i szczepionkach, a teraz z powodu afery dotyczącej preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Fani Górniak, która była przewodniczącą komisji chcą zmusić do pokazania karty do głosowania.

Piosenkarka poczuła się jednak szantażowana dlatego zdecydowała się opublikować szokujący komentarz.

“Pani Edyto, jest Pani naszą ikoną Eurowizji. TVP wykorzystało Panią sadzając jako przewodniczącą jury. Zmienili wasze głosowanie (…) Jako fan Eurowizji i Pani proszę – niech Pani pokaże swoją kartę do głosowania lub po prostu napisze, na kogo oddała Pani swoje głosy. Wszyscy hejterzy z Pani zejdą (…) Niech Pani nie straci naszej miłości, pasjonatów Eurowizji i Pani talentu. Nie warto. TVP wróci… My nie

-napisała Internautka.

Na odpowiedź Górniak nie trzeba było długo czekać.

“Widzisz, może nawet i zdecydowałabym się złamać regulamin i podać mniej więcej z pamięci swoją punktację (bo karty już nie mam) – gdyby nie twoje ostatnie zdanie. Nie wyrażam zgody na szantaż i w takim sytuacji proszę, abyś odszedł już teraz”

-odpowiedziała gwiazda.

To jednak nie wszystko.

To ja nie chcę mieć fanów, którzy po tylu latach mojego życia dla nich uważają, że nagle mogłam się tak zmienić, żeby chcieć kogokolwiek oszukać i do tego publicznie. Nie chcę fanów, którzy w głębi serca wiedzą, że NIE mogłabym czegoś takiego zrobić i że nie byłam osobą decydującą w ostatecznym wyniku, a i tak sieją nienawiść tutaj, bo tutaj łatwiej im dotrzeć niż do instutucji. Jesteście niesprawiedliwi i Ty dobrze o tym wiesz

-dodała.

Co sądzicie na temat jej słów?

ZOBACZ TAKŻE: Tragiczny stan Beaty Tyszkiewicz. Aktorka już nie wychodzi z domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *