Rosyjskie wojsko, wraz z czeczeńskimi bojownikami, jest gotowe do zajęcia Odessy, Charkowa i Kijowa, a następnie marsz na Polskę – twierdzi Ramzan Kadyrow, szef Czeczenii.
W poście opublikowanym na kanale Telegram, polityk zasugerował, że obecnie wojska rosyjskie posiadają siłę, która jest w stanie zająć największe miasta na Ukrainie.
To jednak nie będzie koniec. Kolejnym etapem “specjalnej operacji wojskowej” będzie uderzenie na Polskę.
W tekście Kadyrow oświadczył, iż jego zdaniem Rosja nie powinna podejmować jakichkolwiek negocjacji z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Szef Czeczenii stwierdził, że jest on “terrorystą, wiejskim satanistą i faszystą”.
Gdyby mnie do niego wysłali jeden na jednego, to można byłoby negocjować. Szybko bym go przekonał i podpisał wszystkie niezbędne dokumenty – podkreślił.
Źródło: DoRzeczy.pl