Poważne problemy Antoniego K.! Celebryta usłyszał zarzuty

Antoni K. fot. Instagram.com

Popularny aktor Antoni K. w poważnych tarapatach! Jak informuje portal TVP.info, celebryta usłyszał w czwartek zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem środka odurzającego.

Jak informują dziennikarze, powołując się m.in. na wypowiedź rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Aleksandry Skrzyniarz, aktor został przesłuchany, a następnie usłyszał zarzut.

Młoda gwiazda miała prowadzić samochód osobowy “pod wpływem substancji psychotropowej w postaci delta 9 tetrahydrokannabinolu” (red. substancja zawarta m.in. w konopiach).

Podejrzany nie przyznał się do zarzutów. Złożył wyjaśnienia – dodała rzecznik.

Jak przekazano, Antoniemu K. grozi ograniczenie lub pozbawienie wolności do dwóch lat lub kara grzywny.

Przypomnijmy, że w sprawie chodzi o zatrzymanie, którego dokonano 18 lutego na warszawskiej Woli. Wówczas to 34-letni aktor został przebadany pod kątem alkoholu i narkotyków. Narkotest wykazał wynik pozytywny.

Do zatrzymania doszło około 16 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem. Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania – relacjonował Antoni K.

 

Źródło: TVP.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *