Przerażająca zbrodnia! 45-latek więził i gwałcił młodą kobietę. Odbili ją policjanci

Zdjęcie ilustracyjne fot. Pixabay.com

Sąd Rejonowy w Myszkowie (woj. Śląskie) zdecydował się na trzymiesięczny areszt mężczyzny, który więził, podawał narkotyki i gwałcił 22-letnią kobietę. Śledczy podali, że ofiara była przetrzymywana przez cztery dni w ośrodku wypoczynkowym.

Jak donoszą lokalne media, policja w niedzielę przed godziną 23 otrzymała telefon, iż w jednym z ośrodków wypoczynkowych na terenie powiatu myszkowskiego przetrzymywana jest kobieta, mieszkanka Żarek.

Ze zgłoszenia wynikało, że sprawcą jest 45-latek dobrze znany myszkowskiej policji. Niebezpieczny mężczyzna był wielokrotnie zatrzymywany, poszukiwany i odsiadywał wyroki za przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu – opisywali sprawę policjanci.

Wiadomo, że kobieta przetrzymywana była przez blisko cztery dni. W pewnym momencie udało się jej skorzystać z komunikatora, przez którego powiadomiła znajomych o swojej sytuacji.

Prokurator przedstawił 45-letniemu mężczyźnie łącznie pięć zarzutów, mowa o: pozbawieniu wolności, udostępnianiu środków psychotropowych, doprowadzenie do obcowania płciowego wykorzystując stan odurzenia, nękania oraz posiadania narkotyków.

 

Źródło: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *