Przerażające! Kobieta zgwałcona w szpitalu przez imigranta. Zrobił to gdy była nieprzytomna

Szpital. Zdjęcie ilustracyjne fot. Pixabay.com

Przerażająca informacja obiegła francuskie media! Jak poinformowano, w jednym ze szpitali w Paryżu zgwałcona została pacjentka. Napastnikiem był 22-letni pacjent, imigrant.

Według relacji dziennikarzy 34-letnia kobieta trafiła do placówki medycznej nieprzytomna, po tym, gdy upadła na ulicy i uderzyła głową o krawężnik. Pacjentce udzielono natychmiastowej pomocy.

Sytuację, iż kobieta była nieprzytomna “wykorzystał” 22-letni mężczyzna, który również znajdował się w szpitalu. Jak przekazano, 34-latka ocknęła się w trakcie gwałtu, prawdopodobnie w związku z odczuwaniem silnego bólu.

Mężczyna uciekł i co jeszcze bardziej przerażające, w międzyczasie, okradł swoja ofiarę. Na szczęście funkcjonariusze szybko go namierzyli, ponieważ próbował zapłacić w sklepie kradzioną kartą kredytową.

22-latek okazał się imigrantem znanym wcześniej policji za napady i próby gwałtu. Mężczyzna trzy razy dostał już nakaz opuszczenia Francji, ale nie można było go wydalić z kraju ponieważ nie ma uregulowanego statusu prawnego na terenie Francji oraz nie ma ustalonej narodowości.

 

Źródło: RTE.ie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *