Rosjanin naprawdę to zrobił. Jest nagranie (WIDEO)

Rosjanin naprawdę to zrobił

W ostatnim czasie cały świat śledzi wypowiedzi rosyjskich polityków. Teraz pojawiło się nagranie, na którym Rosjanin naprawdę to zrobił. To skandal!

“Sołowjow na żywo” to rosyjski propagandowy program prowadzony przez Władimira Sołowjowa. Zapraszani są tam rosyjscy politycy, którzy niejednokrotnie wypowiadają tam skandaliczne słowa. Tym razem Rosjanin naprawdę to zrobił.

Deputowany Siemion Bagdasarow stwierdził, że należy “wykorzystać kryzys” w Turcji, do którego doszło niedawno z powodu trzęsienia ziemi.

Rosjanin naprawdę to zrobił

Polityk zagroził krajowi NATO. Dodał, że Turcja ma zostać “wypędzona” z Kaukazu Południowego, a Rosja będzie robić wszystko, żeby “postawić”  krzyż nad znanym meczetem w Stambule Hagia Sophia.

Tak, skorzystajmy z kryzysu. Ten kryzys powinien oznaczać upadek i przyłączenie terytoriów do nas

-poinformował polityk.

Przypomnijmy, że niedawno Turcja stwierdziła, że nie popiera aneksji Krymu na Rosję. Dodano także, że popierają autonomię Ukrainy.

Jak przeczytać można w oświadczeniu autonomiczna Republika Krymu “została zaanektowana przez Federację Rosyjską dziewięć lat temu dzisiaj poprzez nielegalne referendum przeprowadzone z naruszeniem prawa międzynarodowego”.

Deputowany do Dumy Państwowej Siemion Bagdasarow wezwał do ataku na Turcję i wyciśnięcia z niej Konstantynopola (Stambułu). Przepraszam, ale po której stronie jest w ogóle Rosja? Uważa się za potomka Bizancjum, czy co? Ale teraz Turcja pomyśli, jak ostudzić takich krzykaczy. Poczekajcie na następne noże w plecy, chłopaki… UPD. Film z 2021 roku, ale teraz jeszcze bardziej aktualny

-czytamy w opisie pod filmem.

Wideo, o którym mowa można zobaczyć tutaj:

 

ZOBACZ TAKŻE: Nowe nagranie z Putinem. Internauci w szoku (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *