Szokująca historia! Pies nie opuszcza łóżka właścicieli, którzy zginęli od wybuchu rosyjskiej rakiety

fot. Służby Ratunkowe Ukrainy / TSN

Ta historia wyciska łzy! Niewielki pies przez wiele godzin leżał na łóżku, a w zasadzie jego pozostałościach, w domu, który został zburzony w wyniku wybuchu rosyjskiej rakiety. Właściciele zginęli na miejscu.

Historia o której mowa dotyczy małej wioski w obwodzie lwowskim. To tam, w trakcie rosyjskich ostrzałów rakietowych spadł jeden z pocisków. Dwa budynki znajdujące się obok siebie zostały całkowicie zniszczone.

Mieszkające tam rodziny, nie miały żadnych szans na przeżycie.

Poszli spać. Po tej stronie był pokój. Jakby byli w tym pokoju, może by przeżyli. Moja siostra i dwaj szwagrowie – relacjonowała Oksana Ostapenko, siostra zmarłego.

Gdy na miejscu pojawiły się służby ratownicze zauważono, że w ruinach, w miejscu gdzie znajdowało się łóżko, a teraz jego elementy leży pies. Niewielki kundel był pupilem rodziny. Czworonóg wyglądał na przerażonego, ale nie chciał opuścić tego miejsca.

Po kilku godzinach udało się go zabrać z ruin domu. Moment, gdy podnoszono go z łóżka, dla lokalnych mieszkańców, był wręcz szokujący. Jak relacjonowali, pies wyraźnie nie chciał opuścić łóżka, na przemian wył i szczekał.

 

Źródło: TSN.ua

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *