Szokujące słowa polityk Nowej Nadziei! “Kobiety są głupsze” i “powinny służyć mężczyznom”

Julia Gubalska fot. screen video Twitter.com

To jedyny powód, w jaki mogę wytłumaczyć obecność kobiet na tym świecie, to jest po prostu fakt, że mężczyzna nie jest obojniakiem – twierdzi Julia Gubalska, sekretarz oddziału Warszawa-Zachód partii Nowa Nadzieja. Polityk wywołała ogromne poruszenie w Internecie, gdy podzieliła się swoimi poglądami na temat roli kobiet w społeczeństwie.

W swoich filmach Gubalska, w bardzo ostry i kontrowersyjny sposób określiła miejsce kobiet w świecie. Jej zdaniem, sam fakt istnienia kobiety, jest związany z pełnym poddaństwem mężczyznom.

Ja uważam, że my jesteśmy, że w ogóle jest jakiś nasz cel istnienia kobiet na tej Ziemi, to jest po prostu służyć mężczyznom. To jest po prostu im służyć i my mamy czerpać z tego przyjemność – twierdzi.

Kobiety są głupsze. Nie są mniej inteligentne, tylko ogólnie głupsze. Kobiety są niższe społecznie i kobiety jakby nie mają prawa „podskakiwać mężczyznom” – mają im służyć. I generalnie nie są też potrzebne – dodaje.

Jak można się było spodziewać, filmy Julii Gubalskiej wywołały falę komentarzy oburzonych internautów. Zareagował między innymi Tygodnik NIE, który na swoim twitterowym koncie krótko skomentował występ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *