W. Cejrowski: Biden jest do odstrzału!

Wojciech Cejrowski fot. screen Youtube.com

Moim zdaniem Biden jest do odstrzału teraz. Uciekają jego współpracownicy bliscy, tak jak kierownik Białego Domu, no uciekają z tego tonącego okrętu – twierdzi Wojciech Cejrowski.

Znany podróżnik i komentator polityczny odniósł się do skandalu z udziałem prezydenta Stanów Zjednoczonych. Według medialnych doniesień, w jego domu miały znajdować się tajne dokumenty.

Nawet Demokraci nie kwestionują, że to były jakieś lewe interesy, że były nieetyczne, że synek prezydenta, znany narkoman i dziwkarz, leci samolotem do Chin razem z tatusiem. […] Tam ojciec ma spotkania dyplomatyczne, a synek puszcza się po mieście z jakimiś chińskimi biznesmenami i zaraz po powrocie dostaje miliony dolarów na założenie firmy w Ameryce – komentuje.

Według Cejrowskiego, w najbliższym czasie może dojść do odsunięcia od władzy Joe Bidena, a to pociągnie za sobą poważne konsekwencje.

No i jeśli znajdziemy ściśle tajne w domu Biden? Moim zdaniem Biden jest do odstrzału teraz. Uciekają jego współpracownicy bliscy, tak jak kierownik Białego Domu, no uciekają z tego tonącego okrętu. No i Demokraci muszą sobie znaleźć innego kandydata. Czyli w ciągu najbliższych dwóch lat będzie kolejny przełom w Ameryce i nie wiadomo jaki, bo nie ma żadnej gwarancji, że republikański kandydat wygra – stwierdził.

Trump się zgłosił, tam jest paru innych kandydatów republikańskich, ale dwa lata to mnóstwo czasu i nie ma żadnej gwarancji, kto wygra. Może wygrać następny demokrata. Gdyby na przykład Michel Obama, strasznie ją namawiają, a jej się nie chce, bo ona ma teraz dobre życie, dobry dom, dobre honoraria, jak napisze jakąś książkę, to jej zapłacą zanim jeszcze postawiła pierwszą kropkę. No więc ona ma teraz dobre życie i tak do władzy się nie chce rwać, ale może jej mąż chce się rwać i ona wygra wybory, a on będzie wiceprezydentem. Nie wykluczamy tego – dodaje.

 

Źródło: DoRzeczy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *